Praca dla tradera

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
makuu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 14 sty 2016, 03:59

Praca dla tradera

Nieprzeczytany post autor: makuu »

Witam forumowiczów. :) Szukałem, ale szczerze mówiąc nic ciekawego nie znalazłem w tym temacie. Chodzi o oferty pracy dla traderów (w moim przypadku studenta jeszcze) z zyskownym statementem, aczkolwiek bez wcześniejszego doświadczenia w pracy w sektorze finansowym. Chciałbym zobaczyć jak od środka wygląda praca w hedge fundzie czy asset management. To może być ciekawe doświadczenie, a trading w domu trochę mnie ostatnio nudzi.

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Praca dla tradera

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

"Dla chcącego nie ma nic trudnego". Proszę i to z tego forum w miarę aktualne:

http://forex-nawigator.biz/forum/remote ... 27211.html

makuu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 14 sty 2016, 03:59

Re: Praca dla tradera

Nieprzeczytany post autor: makuu »

Wiesz co znaczy słowo "remote", czy nie bardzo?

makuu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 14 sty 2016, 03:59

Re: Praca dla tradera

Nieprzeczytany post autor: makuu »

To jest praca zdalna, jak wskazuje słówko "remote", więc nie o to chodziło. ;)

makuu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 14 sty 2016, 03:59

Re: Praca dla tradera

Nieprzeczytany post autor: makuu »

OSTC mnie również nie interesuje, bo za dużo z tradingiem na Forex wspólnego nie mają.

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Praca dla tradera

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

makuu pisze:Wiesz co znaczy słowo "remote", czy nie bardzo?


Wiem. Ale co to ma wspólnego z twoim postem? Chyba nic!

makuu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 14 sty 2016, 03:59

Re: Praca dla tradera

Nieprzeczytany post autor: makuu »

Otóż remote, oznacza pracę zdalną - czyli w domu, a ja napisałem: "trading w domu trochę mnie ostatnio nudzi".

Poza tym jaki asset/fund ma kapitał zakładowy w wysokości 7500zł i jest zarejestrowany w szczerym polu jakiejś wioski? No wybacz... ;)
Także taka prośba, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia - to zamilcz, a nie rzucaj uszczypliwie przysłowiami.

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Praca dla tradera

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Obawiam się, że Twój "zyskowny statement" zostałby wyśmiany w "hedge fundach". Tego typu instytucje w dzisiejszych czasach działają nieco inaczej niż kilkadziesiąt lat temu. Ogólnie to bez umiejętności programowania będzie ciężko...
Żadna szanująca się firma proptradingowa nie gra na rynku forex. Możesz zatrudnić się w banku/u brokera jako trader.

makuu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 14 sty 2016, 03:59

Re: Praca dla tradera

Nieprzeczytany post autor: makuu »

monikaforexpolska pisze:Wiem. Ale co to ma wspólnego z twoim postem? Chyba nic!
Otóż remote, oznacza pracę zdalną - czyli w domu, a ja napisałem: "trading w domu trochę mnie ostatnio nudzi".

Poza tym jaki asset/fund ma kapitał zakładowy w wysokości 7500zł i jest zarejestrowany w szczerym polu jakiejś wioski? No wybacz... ;)
Także taka prośba, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia - to zamilcz, a nie rzucaj uszczypliwie przysłowiami.

Awatar użytkownika
ZomG
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 20 sie 2013, 13:26

Re: Praca dla tradera

Nieprzeczytany post autor: ZomG »

Pablo90 pisze:Obawiam się, że Twój "zyskowny statement" zostałby wyśmiany w "hedge fundach". Tego typu instytucje w dzisiejszych czasach działają nieco inaczej niż kilkadziesiąt lat temu. Ogólnie to bez umiejętności programowania będzie ciężko...
Żadna szanująca się firma proptradingowa nie gra na rynku forex. Możesz zatrudnić się w banku/u brokera jako trader.
Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Dlaczego miałby zostać wyśmiany i dlaczego programowanie jest potrzebne? Chyba nie wszystkie fundusze działają w oparciu o HFT, arbitraże itd... Napisz coś więcej, jeśli możesz.

ODPOWIEDZ