Exit w Eurokołchozie i €

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
lubiedziewczyny
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 18 sty 2016, 21:24

Exit w Eurokołchozie i €

Nieprzeczytany post autor: lubiedziewczyny »

Szykują się ciekawe wydarzenia, które w moim przekonaniu znacząco wpłyną na osłabienie się €. O ile UK się obecnie dyskontuje i funt się osłabił to nie wspomina się wcale o tym, że powinno się osłabić € jeżeli ta wyjdzie z UE. Dodatkowo KE chce wprowadzić kary 250k € za nieprzyjętego uchodźcę, co pewno z obecnymi limitami dochodzącymi do 200 tyś emigrantów spowoduje falę sprzeciwu a w dalszej konieczności możliwość wyjścia kolejnych krajów.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Exit w Eurokołchozie i €

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Przyznam, że mnie też frapowało, dlaczego w obliczu ewentualnego Brexitu traci funt, a nie euro. Można by to wytłumaczyć tym, że rynek bywa manipulowany przez dużych graczy, chcących w tym przypadku pokazać, że WB straci na wyjściu z UE. Pewnie gdyby nastapił Brexit to funt z miejsca zacząłby mocno zyskiwać, bo manipułka musiała by odpuścić.
Sondaże jak dotąd są niejasne. Część z nich pokazuje , że zwiększa się liczba przeciwników Brexitu, choć ostatnio trafiłem na sondaż z wynikiem 51% za Brexitem. Ogólnie nie ma sensu zwracać uwagi na wyniki sondaży w sytuacji, gdy 20% jest niezdecydowanych. Oni mogą łatwo przechylić szanse zwycięstwa na dowolną stronę.
Po ewentualnym Brexicie euro moim zdaniem powinno tracić, ale różnie to może być. Ta fala uchodźców w większości ekonomicznych jak na razie nie osłabiła euro co jest zaskakujące. Być może to tylko chwilowy brak reakcji.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
lubiedziewczyny
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 18 sty 2016, 21:24

Re: Exit w Eurokołchozie i €

Nieprzeczytany post autor: lubiedziewczyny »

Ja już raz wtopiłem $100k bo grałem, że UK wyjdzie z Unii. Nawet było już takie referendum za którym opowiedzieli się brytyjczycy za TAK-wychodzimy i co i euro wystrzeliło do góry. Całe rynki są manipulowane przez dużych graczy, czyt. banki inwestycyjne.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Exit w Eurokołchozie i €

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

no to spekuluj zgodnie z ich manipulacjami

ODPOWIEDZ