Systemy i Strategie

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Rafal112233
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 14 mar 2016, 16:38

Systemy i Strategie

Nieprzeczytany post autor: Rafal112233 »

Z systemami, strategiami, sposobami, jest jak ze szkolnymi ściągami jak je przygotujesz sam to z nich korzystasz wiesz co w nich jest nawet jak się nie da ściągnąć, to wiesz co pisałeś, nauczyłeś się i dasz rade napisać a jak pożyczysz od kogoś skserujesz nigdy nie dojdziesz o co chodzi. Uważam że każdy powinien mieć swój system który zbudował sam na obserwacjach i doświadczeniach strat i zysków.
Teraz coś kontrowersyjnego uważam że Fibonacci to bzdura na rynku forex. Proszę mnie nie zrozumieć źle mam pełen szacunek do ciągu liczb Fibonacciego ale uważam że nie ma on zastosowania na rynku forex i nikt nie powinien się nim sugerować. Odpowiem, jego ciąg liczb to jest zwykła arytmetyka jeśli mamy dwa jabłka i ktoś nam przyniesie jeszcze dwa jabłka to mamy cztery jabłka i nie nazywamy tego sumą jabłek bo taka sama sytuacja była by ze śliwkami gruszkami czy bananami. Dla sprawdzenia proszę przeprowadzić doświadczenie Proszę to nazwać ciągiem liczb od swojego imienia lub nazwiska i wymyśleć sobie dwie dowolne cyfry proszę je do siebie dodać i sumę podzielić przez poprzednią. Obojętnie jakie cyfry wymyśliliście wynik jest 1,618.
Napisałem jeden post wcześniej zachęcający do współpracy do rozmowy ale bez odzewu chyba go dodałem nie w tym forum. Jeśli ktoś jest zainteresowany rozmową i budową systemu zapraszam do kontaktu telefonicznego, mail-owego forex104@wp.pl,lub skype.
Pozdrawiam Rafał.

ODPOWIEDZ