OSTC PRACA

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
mosa
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 08 mar 2010, 14:15

OSTC PRACA

Nieprzeczytany post autor: mosa »

witajcie

Obecnie trwa rekrutacja do formy OSTC m.in Warszawa,Łódź,Poznań. Duża cześć osób zdaje się spełniać kryteria naboru jakimi sa m.in pasja do rynków finansowych. Czy wogole rozważaliście taka opcje na swój rozwój zawodowy , czy gracie na własny rachunek w pełnym wymiarze czasu czy może trejdujecie po godzinach pracy dorywczo.

Macie może doświadczenie dotyczące pracy w tej firmie?

-- Dodano: pt 31-07-2015, 10:46 --

witajcie

nikt z Was nie interesuje sie tematem zawodowo , profesjonalnie ?

hej

ku8ek
Gaduła
Gaduła
Posty: 141
Rejestracja: 28 kwie 2011, 11:48

Re: OSTC PRACA

Nieprzeczytany post autor: ku8ek »

wpisz sobie w wyszukiwarkę forumową OSTC...
jak mało, to pamiętam że jeszcze w googlach możesz znależć parę starych opinii...

Awatar użytkownika
RoLudlum
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 434
Rejestracja: 14 kwie 2011, 09:55

Re: OSTC PRACA

Nieprzeczytany post autor: RoLudlum »

Opinie czyli co? Bo też nie bardzo rozumiem takiego sposobu myślenia.

Jeśli naprawdę chcesz poświęcić się rynkom, czy chcesz czy nie musisz jakoś zaplanować swoją "karierę". Celem każdego początkującego tradera jest pójść na swoje czyli spekulować swoimi pieniędzmi lub też pozyskać inwestorów. Dlaczego nie użyć jako narzędzi tych ludzi? Gdybym dzisiaj miał 20 lat i zaczynał na rynkach pierwsze kroki skierowałbym do tego typu firm na prawdę oszczędziłbym sobie wiele trudu.

Więc jaką opinie ma ta firma? Nie przekazuje wiedzy, kiepsko szkoli, każe podpisać pakt z diabłem?

Pozdrawiam

EDIT: Nie jestem związany z ostc i rozumiem że pierwszy post to reklama;)
"Unia Europejska uznała apokalipsę 21.12.2012 za niezgodną z dyrektywą Parlamentu Europejskiego."
Deklaracja Niepodległości USA - 1337słów.
Dyrektywa UE o przewozie cukierków karmelkowych 25911 słów

Awatar użytkownika
ZomG
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 20 sie 2013, 13:26

Re: OSTC PRACA

Nieprzeczytany post autor: ZomG »

mosa pisze:witajcie

Obecnie trwa rekrutacja do formy OSTC m.in Warszawa,Łódź,Poznań. Duża cześć osób zdaje się spełniać kryteria naboru jakimi sa m.in pasja do rynków finansowych. Czy wogole rozważaliście taka opcje na swój rozwój zawodowy , czy gracie na własny rachunek w pełnym wymiarze czasu czy może trejdujecie po godzinach pracy dorywczo.

Macie może doświadczenie dotyczące pracy w tej firmie?

-- Dodano: pt 31-07-2015, 10:46 --

witajcie

nikt z Was nie interesuje sie tematem zawodowo , profesjonalnie ?

hej
Cześć. Rozważamy :) Jesteś pracownikiem OSTC?

mosa
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 08 mar 2010, 14:15

Re: OSTC PRACA

Nieprzeczytany post autor: mosa »

witaj

nie sam wysłałem aplikacje i sie zastanawiam jakie ma zainteresowanie wśród społeczności forex skupionej wokołe m.in forum nawigator. Jest to szansa rozwoju własnej osoby i nauki profesjonalnego podejścia do wykonywanego zajęcia, to uważam za duża wadę tradingu samodzielnego , czyli brak profesjonalizmu, improwizacja i ogólny brak kontaktu ze środowiskiem.

Z tego co sie zorientowałem , to Oni nie ucza techniki gry ale bardziej psychologicznego aspektu tego zawodu i w połączeniu z własnymi umiejętnościami albo zarabiasz albo tracisz, jednak przeczytałem , że na etapie początkowym gra sie na kontraktach z krotki terminem wygasania ,pozycje przeciwstawne, na rożnych seriach .Generuje sie obrót i minimalizuje straty

Awatar użytkownika
ZomG
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 20 sie 2013, 13:26

Re: OSTC PRACA

Nieprzeczytany post autor: ZomG »

Czyli założyłeś ten wątek i napisałeś pierwszy post po pięciu latach od rejestracji, by poinformować innych o rekrutacji, a tym samym zmniejszyć swoje szanse? Ok, można i tak :) Dobrze przygotowani nie muszą obawiać się konkurencji (chyba że ta jest lepiej przygotowana)! Daj znać, jak poszło na rozmowie, gdy już będzie po, i do jakiego miasta aplikowałeś. Życzę powodzenia!

drax
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 18 gru 2014, 11:26

Re: OSTC PRACA

Nieprzeczytany post autor: drax »

Znów rekrutują do różnych miast w Polsce. Zastanawiam się nad aplikacją.
Ktoś wie jak wygląda sama rekrutacja? Jakie pytania zadają?
Może ktoś z forumowiczów tam obecnie pracuje? Dalej praca po 10-12h dziennie?

pzdr

Awatar użytkownika
lubiedziewczyny
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 18 sty 2016, 21:24

Re: OSTC PRACA

Nieprzeczytany post autor: lubiedziewczyny »

Skubanie rynku po kilkanaście godzin dziennie za 2500 zł na rękę:)? To ci nawet nie wyjdzie 10 zł netto na rękę:) Proponuje zasilić magazyny niemieckiego Lidla w DE. Zarobisz 4x więcej i po 8h do domku...

Awatar użytkownika
ronni78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 12 sie 2016, 18:52

Re: OSTC PRACA

Nieprzeczytany post autor: ronni78 »

mosa pisze:witaj

nie sam wysłałem aplikacje i sie zastanawiam jakie ma zainteresowanie wśród społeczności forex skupionej wokołe m.in forum nawigator. Jest to szansa rozwoju własnej osoby i nauki profesjonalnego podejścia do wykonywanego zajęcia, to uważam za duża wadę tradingu samodzielnego , czyli brak profesjonalizmu, improwizacja i ogólny brak kontaktu ze środowiskiem.

Z tego co sie zorientowałem , to Oni nie ucza techniki gry ale bardziej psychologicznego aspektu tego zawodu i w połączeniu z własnymi umiejętnościami albo zarabiasz albo tracisz, jednak przeczytałem , że na etapie początkowym gra sie na kontraktach z krotki terminem wygasania ,pozycje przeciwstawne, na rożnych seriach .

Generuje sie obrót i minimalizuje straty
I o to w tym wszystkim chodzi, żeby generować obrót i z tego żyć. Dlaczego ktoś ma na kogos innego zarabiać jeżeli sam może zarabiać u siebie w domu na własnym kompie? Jeżeli niczego nie uczą to to wszystko polega jedynie na obrocie, kadry ludzkiej i pieniędzy.

makuu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 14 sty 2016, 03:59

Re: OSTC PRACA

Nieprzeczytany post autor: makuu »

Przecież to nawet nie jest Forex, tylko spready kalendarzowe. Nabijanie wolumenu i te sprawy... Nudniejsze niż handel na New Connect :D

ODPOWIEDZ