Broker opcji binarnych

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
profession
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 19 mar 2008, 08:44

Broker opcji binarnych

Nieprzeczytany post autor: profession »

Witam

Poszukuję dobrego i zaufanego brokera opcji binarnych. Wiem, że XTB oferuje takie opcje jednak bardziej interesowałaby mnie wiedza praktyczna. Wasze konkretne doświadczenia a nie tylko dane które mogę znaleźć na ich stronie.

Czy podczas gwałtownych ruchów zamrażają możliwość obstawiania?

Moje priorytety to zaufany broker pod kontrolą a nie żadne scamy... jak najmniejsza jedna opcja bo trudno o dobry MM gdy każą za każdym razem minimalną opcję 25 Euro czy coś koło tego. I to by byli uczciwi nie zamrażali platformy i nie zmieniali kwotowań.

Wiem, że to forum o forexie dlatego piszę w tematach ogólnych i czytałem też, że wielu z was dobrze sobie radzi na opcjach.

pozdrawiam i proszę o pomoc :564:
Austryjacka Szkoła Ekonomii jest sednem.

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: Broker opcji binarnych

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Opcje Binarne to na razie temat dość nieznany w Polsce. Zwykle brokerzy oferujący w miarę przyzwoite stopy zwrotu z Opcji umożliwiają tylko wysokie (stosunkowo) stawki czyli 25USD/Euro.

W eXbino jest mniej, ale tylko na 60sekundówkach.

Do najciekawszych opcji, które widziałem zaliczyłbym One Touch w eXbino (400-600% wypłaty) można obstawiać na 2 sesje przed wygaśnięciem

Binary 100 w AnyOption (które reklamuje się jako najstarszy broker OB) - gdzie zwrot potrafi wynieść nawet 1000% jeśli cena idzie w przeciwnym kierunku (a wiadomo, że przy mocnych wsparciach/oporach odwrócić się może sytuacja dość szybko).

Jest to ciekawy temat, ale trzeba podejść do niego poważnie, chociaż szukając uważnie i będąc cierpliwym są sytuacje, w których ewidentnie można osiągać korzyści.

Tematem OB staramy się zajmować u mnie na stronie także zapraszam.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Re: Broker opcji binarnych

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

profession tylko IG.
Reszta może się schować, ale w sumie to oni ponoć wymyślili opcje binarne.
Jako jedyni są licencjonowani i regulowani, przez Gambling Commission bo FSA nie reguluje binarek uznając je za hazard.
You should note that binary bets are not subject to regulation by the Financial Services Authority. See more information on responsible gambling. In respect of binary bets, IG Index Ltd is licensed and regulated by the Gambling Commission. Reference number 2628.
http://www.igindex.co.uk/spread-betting ... bling.html
Czy podczas gwałtownych ruchów zamrażają możliwość obstawiania?
Nie ale zawsze się zmienia wycena, zresztą wynika to ze wzoru BS na opcje.
Zresztą jak mają być dane NFP to wycena też jest rozciągnięta i to sporo.
Jeśli chcesz przykłady to są w journalu seby.
http://forex-nawigator.biz/forum/opcje- ... 19473.html
Ostatnio zmieniony 09 cze 2013, 22:11 przez daromanchester, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
bbq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 604
Rejestracja: 10 maja 2011, 17:12

Re: Broker opcji binarnych

Nieprzeczytany post autor: bbq »

Zobacz IG, zresztą jak pojawi się daromanchester, to na pewno coś skrobnie na ten temat.

Pzdr.

edit

Trochę się spóźniłem :wink:
“Look deep into nature, and then you will understand everything better.” A. Einstein

Awatar użytkownika
Kondek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 501
Rejestracja: 26 maja 2009, 17:17

Re: Broker opcji binarnych

Nieprzeczytany post autor: Kondek »

Ja mogę się wypowiedzieć o XTB. Mają opcje, i są dość ciekawe, ale niestety nie da się zbyt dużo zarobić. Zmianiają masakrycznie cenę. Ja grałem tam dość długo i wiem jak to się działo. Najgorsze były sytuacje typu: Widniejąca strata np. -97 PLN naciskasz "zapytaj" i nagle pokazuje się zamknij na -450 PLN jak nic nie zrobisz to za chwilę wraca spowrotem cena do -97 PLN. Raz się na to złapałem i dzwoniłem do nich, na co odpowiedzieli, że dealer im taką cenę pokazuje. Nie da się z nim skontaktować itp. Wał wał wał. A najlepsza sytuacja była, jak taką opcję chciałem zamknąć na EURCHF. Widniało chyba -80 PLN jak wciskałem zapytaj to pojawiało się -390 PLN. Więc ja wziąłem telefon zadzwoniłem do XTB i powiedziałem, że chcę zamknąć opcje telefonicznie. Zapytałem się Pani z obsługi jaka jest na tej opcji strata, ona odpowiedziała że -80 PLN. Powiedziałem że na taką stratę mogę się zgodzić i proszę zamknąć po -80 PLN. Pani z marszu zamknęła i już nie było zmiany kwotowania :-) Uwaga na tego brokera.
Konsekwencja i żelazne zasady to droga do sukcesu

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Re: Broker opcji binarnych

Nieprzeczytany post autor: mike_05 »

Jeżeli chcesz odnieść sukces, naucz się cenić ludzi.

Awatar użytkownika
profession
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 19 mar 2008, 08:44

Re: Broker opcji binarnych

Nieprzeczytany post autor: profession »

Wielkie dzięki za odpowiedzi Panowie.

Szkoda tylko, że XTB ma słabe opinie, bo oni przynajmniej PITa wysyłają. Zagraniczne firmy to zawsze problem... No ale jeśli stosują takie praktyki to podziękuje im i raczej muszę coś innego wybrać.

Przeglądnę wasze propozycje i coś wybiorę. Jakbyście mieli jeszcze jakieś pomysły to piszcie :564:
Austryjacka Szkoła Ekonomii jest sednem.

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: Broker opcji binarnych

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

profession pisze:Wielkie dzięki za odpowiedzi Panowie.

Szkoda tylko, że XTB ma słabe opinie, bo oni przynajmniej PITa wysyłają. Zagraniczne firmy to zawsze problem... No ale jeśli stosują takie praktyki to podziękuje im i raczej muszę coś innego wybrać.

Przeglądnę wasze propozycje i coś wybiorę. Jakbyście mieli jeszcze jakieś pomysły to piszcie :564:

Popatrz na stopy zwrotu z opcji. Otwórz sobie strony brokerów bo dokładnie widać co i jak. Wielu brokerów ma niesamowicie niekorzystne stopy stopy zwrotu. Rozejrzyj się jeśli nie ufasz tym zagranicznym brokerom.

Siedzę w tym już troszkę od stron formalnych i tego jak zachowują się brokerzy i powiem szczerze, że Opcje Binarne i brokerzy to aniołki w porównaniu do brokerów MM nawet jeszcze z 2008/2009 roku nie mówią o latach wcześniejszych.

Także nie ma co demonizować, to co oferują w większości jest prawdziwe. Po co mają coś robić skoro wiadomo, że większość straci? Dlatego, że nie stosuje zarządzania kapitałem, nie ma systemu etc etc.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Robiwan
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 18 wrz 2012, 22:10

Re: Broker opcji binarnych

Nieprzeczytany post autor: Robiwan »

profession:
Otwórz demo na XTB. Na otwarcie dostaniesz 10 tys.
Zacznij od opcji "nieskomplikowanych" - up/down (zakładasz się o to, jaka będzie cena za czas do 60 minut).
Proszę, ćwicz min. stawkami (33 zł dla eur/usd) - to moja rada :).
Pamiętaj, że zwrot z takich opcji to 65-75 % ze stawki, więc R:R poniżej 1.
Kwotowanie jest do czwartego miejsca a przegrywasz kiedy realizacja jest po cenie zakładu - innymi słowy - cena musi zmienić się dokładnie o jeden pip aby wygrać.
Pozdr. R.

hank4
Gaduła
Gaduła
Posty: 177
Rejestracja: 26 kwie 2012, 21:07

Re: Broker opcji binarnych

Nieprzeczytany post autor: hank4 »

Witam

Czy ktos wie jaka jest górna stawka inwestycji w opcje binarne w IG MARKETS? Minimum można obstawiać chyba 25 $ ale nie jestem pewien.

ODPOWIEDZ