Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 16 gru 2017, 21:27     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

UmbrellaFX strategia

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
  • Autor
  • Wiadomość

UmbrellaFX

Stały bywalec

Stały bywalec

Re: UmbrellaFX strategia

Nieprzeczytany post16 mar 2017, 09:21

JAREK67 pisze:Ja obstawiam fibo 0.886. Jest tam też "okrągły" poziom ceny 1.08.

ok...ja w okrągłe poziomy nie wierze i dla mnie nie mają znaczenia żadnego...w ogóle poziomy...to jest takie mądre coś na co duzi nabierają małych...z tym trzeba uważać, za bardzo się nie spinać na poziomy bo przez to traci się obraz rzeczywistości i nie wykorzystuje się potencjału tradingu...a poziom raz zadziała a raz nie, wszystko też zależy od skali potencjalnego setupu...

mówię to z mojego punktu widzenia w celu wymiany doświadczeń, broń boże nie neguje Twojego ani innego zdania...czasem po prostu warto poznać czyjeś myślenie...mówię to na przyszłość gdyby ktoś inny coś fajnego napisał

JAREK67

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post16 mar 2017, 09:32

UmbrellaFX pisze:
JAREK67 pisze:Ja obstawiam fibo 0.886. Jest tam też "okrągły" poziom ceny 1.08.

ok...ja w okrągłe poziomy nie wierze i dla mnie nie mają znaczenia żadnego...w ogóle poziomy...to jest takie mądre coś na co duzi nabierają małych...z tym trzeba uważać, za bardzo się nie spinać na poziomy bo przez to traci się obraz rzeczywistości i nie wykorzystuje się potencjału tradingu...a poziom raz zadziała a raz nie, wszystko też zależy od skali potencjalnego setupu...

mówię to z mojego punktu widzenia w celu wymiany doświadczeń, broń boże nie neguje Twojego ani innego zdania...czasem po prostu warto poznać czyjeś myślenie...mówię to na przyszłość gdyby ktoś inny coś fajnego napisał

Ja zawsze szukam konfluencji.
Clustry fibo, okrągłe ceny, LT, dopiero wtedy rośnie prawdopodobieństwo że będę miał rację.
Awatar użytkownika

Deszcz

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post16 mar 2017, 12:54

Nigdy na innych niż morskie fale się nie znałem ale to o czym piszecie pokrywa się z analizą według Podaży i Popytu.
W strefie tygodniowej podaży utworzyła się dzienna strefa podaży, więc szansa na 'shorta' jak najbardziej :)
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
---> Podaż i Popyt ---> Sukces!
Zapraszam do kontaktu.
Dział Supply & Demand trading
. . . . . . . .(link w profilu)

JAREK67

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post16 mar 2017, 13:05

Deszcz pisze:Nigdy na innych niż morskie fale się nie znałem ale to o czym piszecie pokrywa się z analizą według Podaży i Popytu.
W strefie tygodniowej podaży utworzyła się dzienna strefa podaży, więc szansa na 'shorta' jak najbardziej :)

Im wyższy TF tym szansa większa, ale i strefy szersze.

UmbrellaFX

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post16 mar 2017, 13:12

rynek się zbiera na 1.0750-80...to widać i czuć jak to się mówi:)...jeśli tam będzie odpowiednia reakcja ceny zajmę pozycję shortową zgodnie z ustaleniami...oby stało się to do 17 bo mam inne sprawy a nie gram na oczekujące

UmbrellaFX

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post17 mar 2017, 21:21

witam serdecznie...

zamieszczam moją prognozę z przed chyba wczoraj czy przedczowaj...15 i 16 marzec...wyznaczyłem wówczas strefę odwrotu z max na 1.0780...wygląda na to że strzeliłem w punkt...

w załączniku również ten sam screen ale z dzisiaj po wszystkim

zrealizowane 50 pips...mam nadzieje że ktoś z Was skorzystał i troszkę zarobił

miłego weekendu:)

hal

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post17 mar 2017, 21:27

Witam,

1.07800 nie było trudno wyliczyć. Może napiszesz co z 1.12000

pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

UmbrellaFX

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post17 mar 2017, 21:29

hal pisze:Witam,

1.07800 nie było trudno wyliczyć. Może napiszesz co z 1.12000

pozdrawiam

a kto powiedział że było trudno? brzmi to jak jakiś wyścig...???? co z tym poziomem? o co dokładnie pytasz?

UmbrellaFX

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post17 mar 2017, 21:39

jeżeli pytasz o szanse osiągnięcia tego poziomu to to bardzo bardzo daleka prognoza...

na ten moment uważam że osiągnięcie go jest malo prawdopodobne...jeśli cena wybije 1.08296 na stałe to uważam że bardzo prawdopodobne staje się ze cena dobije do 1.0950 i tam zawroci z impetem

w załaczniku prognoza...1 do 1 w punkt abc + sr poziom + 61,8% fali 3

nie mniej jednak na ten moment najbardziej prawdopodobny jest short ze względu na kumulację zleceń podażowych

UmbrellaFX

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post17 mar 2017, 21:40

pomyliłem sie z 2 falą...2 powinna byc na szczycie po lewej
PoprzedniaNastępna

Wróć do Forex Journal