Trzeba dużo czasu na zrozumienie...

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Trzeba dużo czasu na zrozumienie...

Nieprzeczytany post autor: freakout »

...tego że na FX nie da się zarabiać :) dotarło to do mnie wczoraj, po 6 latach prób wyrwania sobie czegokolwiek z tego syfu ;) w tym czasie przerobiłem n-systemów, n-strategii i n-innych cudeniek które jedynie co to ładnie wyglądają na wykresie i nic więcej :) Price Action? kolejna bzdura i niby ci pro trejderzy co to haratają na czystym wykresie - pic na wodę i pranie mózgów tym biednym początkującym, którzy nie zdają sobie sprawy z tego w jakie bagno właśnie wchodzą :) nie szkoda mi straconych pieniędzy bo straciłem przez ten cały okres niewiele - na pewno mniej niż 5 tysięcy, ale żałuję straconego czasu na coś co wygląda pięknie tylko w reklamach i różnych opowieściach o niezbyt pewnej treści ;) i piszę to z pełną świadomością, bo wiedzy pochłonąłem naprawdę dużo i takim szkoleniowcem który wciska kit o zarabianiu paru kawałków miesięcznie poświęcając na to jednie 15 minut dziennie mógłbym być bez problemu, ale sprzedawanie marzeń jakoś mnie nie jara - nie mam serca okradać kogoś z jego ciężko zarobionych pieniędzy :)

po co to wszystko piszę? nie, nie żeby się wyżalić, ale żeby dać kolejne ostrzeżenie tym którzy mają ochotę wdepnąć w coś co na 99% nie ma prawa dobrze się skończyć ;) im szybciej ludzie sobie to uświadomią tym lepiej dla nich, bo FX naprawdę potrafi wykończyć, zwłaszcza psychicznie i piszę to z własnego doświadczenia :)


pozdro 8)

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Trzeba dużo czasu na zrozumienie...

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

freakout pisze:...tego że na FX nie da się zarabiać :) dotarło to do mnie wczoraj, po 6 latach prób wyrwania sobie czegokolwiek z tego syfu ;) w tym czasie przerobiłem n-systemów, n-strategii i n-innych cudeniek które jedynie co to ładnie wyglądają na wykresie i nic więcej :) Price Action? kolejna bzdura i niby ci pro trejderzy co to haratają na czystym wykresie - pic na wodę i pranie mózgów tym biednym początkującym, którzy nie zdają sobie sprawy z tego w jakie bagno właśnie wchodzą :) nie szkoda mi straconych pieniędzy bo straciłem przez ten cały okres niewiele - na pewno mniej niż 5 tysięcy, ale żałuję straconego czasu na coś co wygląda pięknie tylko w reklamach i różnych opowieściach o niezbyt pewnej treści ;) i piszę to z pełną świadomością, bo wiedzy pochłonąłem naprawdę dużo i takim szkoleniowcem który wciska kit o zarabianiu paru kawałków miesięcznie poświęcając na to jednie 15 minut dziennie mógłbym być bez problemu, ale sprzedawanie marzeń jakoś mnie nie jara - nie mam serca okradać kogoś z jego ciężko zarobionych pieniędzy :)

po co to wszystko piszę? nie, nie żeby się wyżalić, ale żeby dać kolejne ostrzeżenie tym którzy mają ochotę wdepnąć w coś co na 99% nie ma prawa dobrze się skończyć ;) im szybciej ludzie sobie to uświadomią tym lepiej dla nich, bo FX naprawdę potrafi wykończyć, zwłaszcza psychicznie i piszę to z własnego doświadczenia :)

pozdro 8)
No to jak to jest w końcu?
http://forex-nawigator.biz/forum/entry- ... ml#p870333
"..wstawiam zyskowne trejdy bo zarabiam.."

Awatar użytkownika
Borsuk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 26 lip 2014, 09:23

Re: Trzeba dużo czasu na zrozumienie...

Nieprzeczytany post autor: Borsuk »

W tak postawionym temacie nie ma jak się nawet wypowiedzieć bo zaraz stwierdzą, że fantasta albo kłamca :) .

STUDENT
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2017, 13:43

Re: Trzeba dużo czasu na zrozumienie...

Nieprzeczytany post autor: STUDENT »

to jest troche jak tradycyjne wschodnie sztuki /przede wszystkim walki /oczywiscie walki z soba , z wlasnymi slabosciami / zrozumienie przychodzi tak po 10 latach i jest troche jak satori:

patrzysz i mowisz sobie to niemozliwe zeby to bylo takie proste :wink:

nauczylem sie nie dawac brokerowi pieniedzy dopoki nie bede absolutnie pewien wyniku swoich badan

https://www.youtube.com/watch?v=AoJLMy1p02o
https://www.youtube.com/watch?v=f8zDbRi-MhA
https://www.youtube.com/watch?v=Ve0wuFPdg5M

Awatar użytkownika
Borsuk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 26 lip 2014, 09:23

Re: Trzeba dużo czasu na zrozumienie...

Nieprzeczytany post autor: Borsuk »

A w ogóle to jak to stwierdzasz? Skoro uważasz, że 6 lat byłeś w błędzie, to skąd pewność, że teraz nie jesteś? :shock: Może znowu jest na odwrót? :shock:

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Trzeba dużo czasu na zrozumienie...

Nieprzeczytany post autor: freakout »

JAREK67 pisze:
freakout pisze:...tego że na FX nie da się zarabiać :) dotarło to do mnie wczoraj, po 6 latach prób wyrwania sobie czegokolwiek z tego syfu ;) w tym czasie przerobiłem n-systemów, n-strategii i n-innych cudeniek które jedynie co to ładnie wyglądają na wykresie i nic więcej :) Price Action? kolejna bzdura i niby ci pro trejderzy co to haratają na czystym wykresie - pic na wodę i pranie mózgów tym biednym początkującym, którzy nie zdają sobie sprawy z tego w jakie bagno właśnie wchodzą :) nie szkoda mi straconych pieniędzy bo straciłem przez ten cały okres niewiele - na pewno mniej niż 5 tysięcy, ale żałuję straconego czasu na coś co wygląda pięknie tylko w reklamach i różnych opowieściach o niezbyt pewnej treści ;) i piszę to z pełną świadomością, bo wiedzy pochłonąłem naprawdę dużo i takim szkoleniowcem który wciska kit o zarabianiu paru kawałków miesięcznie poświęcając na to jednie 15 minut dziennie mógłbym być bez problemu, ale sprzedawanie marzeń jakoś mnie nie jara - nie mam serca okradać kogoś z jego ciężko zarobionych pieniędzy :)

po co to wszystko piszę? nie, nie żeby się wyżalić, ale żeby dać kolejne ostrzeżenie tym którzy mają ochotę wdepnąć w coś co na 99% nie ma prawa dobrze się skończyć ;) im szybciej ludzie sobie to uświadomią tym lepiej dla nich, bo FX naprawdę potrafi wykończyć, zwłaszcza psychicznie i piszę to z własnego doświadczenia :)

pozdro 8)
No to jak to jest w końcu?
http://forex-nawigator.biz/forum/entry- ... ml#p870333
"..wstawiam zyskowne trejdy bo zarabiam.."
to było chwilowe zarabianie (przez jakieś 2 miesiące), więc jak wtedy miałem napisać że tracę? skłamałbym na tamten moment, a nikt mnie nie pytał o ogólny rozrachunek :)

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Trzeba dużo czasu na zrozumienie...

Nieprzeczytany post autor: brg »

Zdecyduj się, czy nie potrafisz czy Ci się nie chce:

http://forex-nawigator.biz/forum/brak-m ... 25283.html

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Trzeba dużo czasu na zrozumienie...

Nieprzeczytany post autor: freakout »

brg pisze:Zdecyduj się, czy nie potrafisz czy Ci się nie chce:

http://forex-nawigator.biz/forum/brak-m ... 25283.html
chciało mi się, ale na tym szajsie nie da się zarabiać - jeśli ktoś twierdzi inaczej to od razu powinna zapalać nam się w głowie czerwona lampka ;) jedyne co by mnie przekonało to film nagrany telefonem lub kamerą, na którym wyraźnie widać logowanie na platformie, wygenerowanie statementu na którym byłoby widać zarobki z przynajmniej 3 ostatnich lat, no i oczywiście to że jest to konto real :) ale wiecie jaki jest tutaj problem? ano taki że nie ma nikogo kto byłby to w stanie pokazać ;) takich osób nie ma, są natomiast chwilowi "zarabiacze" tacy jak ja - ot, trafi się ślepej kurze ziarno, przez chwilę jest fajnie bo pojawia się nadzieja że to już ten moment, a tu klops - i tak w kółko ;) to jest taka komedia że teraz sam pukam się w czoło zastanawiając się jak do tego doszło że zmarnowałem na to coś tyle czasu...

przez ostatnie 4 lata spędzałem przed platformą prawie po 10h dziennie, zarywając nocki, niszcząc swoje zdrowie i ten czas zaowocował tylko tym że dzisiaj wypłaciłem od swojego broka cały swój wkład w te badziewie ;) nie zliczę już ile systemów i wskaźników przetestowałem, ile strategii na bazie PA przerobiłem, bo do tylu to chyba nawet liczyć nie umiem :d wszystko to to pic na wodę - daje jakąś tam przewagę przez pewien okres czasu po czym się wysypuje ;)

aha - nie musicie szukać i wyciągać jakichś tam moich wcześniejszych tematów i postów ;) niech wystarczy wam to że nie zarabiałem i nie zarabiam na FX - były jedynie jakieś takie krótkie momenty w których coś tam wpadało, ale ogólnie jestem na minus (na szczęście niewielki) więc to mówi samo za siebie 8)

Nieśmiertelny Trader

Re: Trzeba dużo czasu na zrozumienie...

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Prawda :clap: Ja to skumałem już jakiś czas temu. Obecnie tylko dla sportu od czasu do czasu.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Trzeba dużo czasu na zrozumienie...

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Nieśmiertelny Trader pisze:Prawda :clap: Ja to skumałem już jakiś czas temu. Obecnie tylko dla sportu od czasu do czasu.
każdy to skuma - prędzej czy później ;) można to traktować jako hobby, ale jeśli ktoś myśli o tym jako o głównym źródle utrzymania to lepiej przestać marzyć i zejść na ziemię :)

ODPOWIEDZ