Trust Broker Group STP/ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9994
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Trust Broker Group STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Ja to bym chcial zobaczyc te osobe ktore "otrzymaly" zwroty od Alpari
http://www.financemagnates.com/forex/br ... nces-920k/
Jestem w grupie tych 12 tys. klientów.
Dodatkowo trzeba pamietac ze po wyjsciu UK, a to nastapi poniewaz juz wiekszosc bankow zamyka swoje oddzialy w UK i rowniez to samo zrobia brokerzy.
To akurat byłoby bez sensu. Brexit czy nie - Brokerzy z licencją FCA nadal będą działać w UK, bo to duży rynek. Prędzej będą się ubiegać o kolejne licencje z terytorium UE i po prostu będą mieć dwie (lub więcej). Wątpię natomiast, aby wybrali Vanuatu :).
Mysle, ze kazda licencja, a regulator moze byc nawet na Marsie wymaga odpowiednich dokumentow, przygotowania firmy, raportow itp, nie zyjemy na dzikim zachodzie i kazdy kraj sie do tego dostosowal.
Jak najbardziej. Tylko rozchodzi się o ich jakość, a to pojęcie w przypadku Vanuatu jest mi obce.

http://www.financemagnates.com/binary-o ... x-brokers/

Tu natomiast można przeczytać, że wystarczy kapitał 2000 USD i 2-3 miesiące, aby otrzymać licencję. W Polsce, aby założyć DM trzeba mieć 2 mln zł i z tego co wiem procedura trwa od roku w górę. Nie wiem ile jest w UK ale strzelam, że może to być tyle samo ale w funtach.

Można też przeczytać, że żyje tam 200 000 ludzi i jest to raj podatkowy (0% podatku dochodowego dla firm), a sam kraj nie jest zbyt bogaty:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Vanuatu
Więc pojawia się pytanie o zdolność i szybkość w wypłacie gwarantowanych 20 000 USD.
Ja korzystam z uslug tego brokera i nie mam nic do zarzucenia, spready bardzo dobre, wyplaty realizuja bez problemow, gwarancja kapitalu do 20 000€/$ tyle samo co brokerzy z Cypru.
W żaden sposób nie oceniam oferty czy nie podważam jakości usług brokera. Nie wiem, nie handlowałem tam. Ale twierdzenie, że regulacje nie mają znaczenia mija się z prawdą.

Edit:
Niestety nie mam szczegółowych informacji związanych z tym jakie warunki trzeba spełnić starając się o licencję, ale na pewno Trust Broker Group aktualnie pracuje nad licencją CySEC, na co naprawdę potrzeba mnóstwo czasu i wysiłku.
I to jest pozytywna wiadomość :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

artex88
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 21 cze 2017, 15:22

Re: Trust Broker Group STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: artex88 »

Z tego co widze, to polecasz innych brokerow i czytajac twoje wypowiedzi to jak najbardziej podwazasz ich oferte, najpierw nalezy sprawdzic oferte i dodatkowo przed publikacja zweryfikowac wszystkie informacje na temat licencji w Vanuatu http://forexguards.com/vanuatu-forex-li ... june-2017/

Moja wplata nie zostala wyslana na konto bankowe w Vanuatu, tylko do Europy i rowniez z europejskiego konta otrzymalem moja wyplate. Raj podatkowy to jest rowniez na Cyprze, tylko musisz pamietac o tym, ze trzymajac srodki w Europejskich bankach musisz w Europie zaplacic podatek dochodowy ktory wynosi w zaleznosci od zarobkow od 20-30%, a podatek 0% jest w Vanuatu, tylko ze ta firma nie posiada konta w Vanuatu tylko w europejskim banku.

Informacja od ForexGuards "Till date, we only recognize FXPIGs and C7Traders as being legitimate FX Brokerage company operating with license Vanuatu" sam osobiscie znam jeszcze kilku innych brokerow ktorzy dzialaja od lat i sa zarejestrowani w Vanuatu.

Lista brokerow ktorzy posiadaja licencje VFSC dokladnie 487 brokerow
i jest rowniez na liscie Trust Broker Group

https://www.vfsc.vu/wp-content/uploads/ ... .20171.pdf

Zapomnialem dodac, ze w piatek wyplacilem kolejne 1200€, laczny zysk wynosi 2413€ i zarobilem to wszystko korzystajac z wskaznika ktory broker oferuje za darmo, musze tylko zaczac inwestowac mniejszym lotem :D

Moje wyniki http://www.myfxbook.com/members/artelor ... 17/2142900

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9994
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Trust Broker Group STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Artex, nie zależy mi na podważeniu oferty jakiegokolwiek brokera. Mógłbym odbić piłeczkę i powiedzieć, że jesteś zarejestrowany na forum niecały tydzień i głównie udzielasz się w tym wątku. Ale mi zależy przede wszystkim na merytorycznej dyskusji na tym forum i liczę, że będziemy ją kontynuować w takiej formie :).

Nie wiem czy śledziłeś forum wcześniej ale przez ostatnie 11 lat jak tu siedzę, zdążyło przewinąć się wielu brokerów, którzy pojawiali się i znikali. Były oszustwa, manipulacje, pozwy zbiorowe, straty środków, zgrzytanie zębami i lament. "Bo mnie oszukali", "bo nie wiedziałem", bo ktoś nie miał większego doświadczenia i uwierzył na słowo. Dlatego przy zupełnie nowych firmach z małych wysepek naturalne jest, że zapala się lampka ostrzegawcza. Warto więc zwrócić publicznie uwagę na niektóre rzeczy, aby to właśnie ten początkujący, nieświadomy trader był uświadomiony w pierwszej kolejności.

Sam przerobiłem na koncie rzeczywistym ponad 100 brokerów. Tak na oko z pamięci - ok. 5 z nich zniknęło z kasą bez słowa wyjaśnienia. Ale winić mogę tylko siebie, bo już coś tam wiedziałem.

Z Vanuatu doświadczeń nie mam więc warto o tym podyskutować pokazując obie strony medalu. Temat cały czas zgłębiam, a merytoryczna wymiana zdań pomoże wszystkim do okoła :). Korzyści finansowe dla brokera zarejestrowanego właśnie tam na pewno są kuszące ale traderów mało to obchodzi i dla nich liczy się przede wszystkim "ich dobro". Zapewne jest jakiś dobry powód skoro Trust Broker Group potwierdził, iż starają się jednak o dodatkową licencję na Cyprze.

Jeszcze raz podkreślam, że nie uważam, że jakikolwiek broker tam zarejestrowany jest "fe". Same regulacje nie świadczą o podejściu firmy do klienta i wykonywania usług. Oczywiście, że można podlegać pod super surowego regulatora i oferować fatalnej jakości usługi. Są jednak ryzyka 'pozahandlowe', które też trzeba rozważać.

Przejrzałem listę 487 brokerów i doliczyłem się 6 firm, które kojarzę - nie tak źle, bo spodziewałem się dużo gorszego wyniku. Konto w europejskim banku to zdecydowanie zaleta. Więc z ciekawości - jaki to konkretnie bank i jakim kraju jest oddział?
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
TrustBrokerGroup
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 23 maja 2017, 15:50

Re: Trust Broker Group STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: TrustBrokerGroup »

Dzień dobry.

Posiadanie licencji przez brokera, a podejście do samych Klientów w dzisiejszych realiach, nie musi być niestety ze sobą ściśle powiązane. Dla nas najważniejszy jest właśnie Klient, przede wszystkim bezpieczeństwo jego środków finansowych, ale także i wygoda korzystania z naszego serwisu. Staramy się pomagać naszym Klientom również poprzez wiele darmowych narzędzi inwestycyjnych, które ograniczają ryzyko inwestycyjne, a przy tym także i nie są skomplikowane w obsłudze. O gwarancji depozytu wspominałem już oczywiście wcześniej, jest ona udzielana do kwoty 20 000€/$, choć dokładamy wszelkich starań, aby korzystanie z tej gwarancji nigdy nie było potrzebne żadnemu z naszych Traderów.

Posiadamy licencję VFSC i aktualnie faktycznie prowadzimy starania o kolejną licencję, CySEC. Nasze środki finansowe nie są trzymane na żadnym rachunku w banku mieszczącym się na terenie Vanuatu. Środki są trzymane na kontach europejskich, opodatkowane zgodnie z obowiązującymi w UE przepisami, a więc nie ma mowy o żadnym omijaniu opłat czy podatków. Już prowadzimy intensywne prace nad dostarczeniem swoim Klientom większej liczby opcji związanych z wypłatami środków zgromadzonych na depozytach. Niezależnie jednak od tego, w przypadku każdej dostępnej aktualnie opcji, środki wypłacane są bez zbędnej zwłoki.

W przypadku dalszych pytań czy wątpliwości nasz dział wsparcia zawsze jest chętny do pomocy, o czym wspominałem już wcześniej. Piszcie proszę na adres: support@trustbrokergroup.com, postaramy się szybko i bardzo rzeczowo odpowiedzieć na każde zgłoszenie.
Ja ze swojej strony jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim za zaufanie, życząc jednocześnie samych sukcesów na rynku Forex!
Krzysztof Mazowiecki,

Manager Trust Broker Group.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Trust Broker Group STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

artex88 pisze:
Raj podatkowy to jest rowniez na Cyprze, tylko musisz pamietac o tym, ze trzymajac srodki w Europejskich bankach musisz w Europie zaplacic podatek dochodowy ktory wynosi w zaleznosci od zarobkow od 20-30%, a podatek 0% jest w Vanuatu, tylko ze ta firma nie posiada konta w Vanuatu tylko w europejskim banku.
Nie dość, że bredzisz, to jeszcze piszesz niejasno. Naprawdę sądzisz, że zakładajac konto u brokera z Vanuatu nie będziesz miusiał płacić podatkow od zysków ? Poza tym sam napisałeś, że konto nie jest w Vanuatu, więc cały sens tej wypowiedzi jest zaden.

Widziałem kilka filmow o Vanuatu i chętnie bym tam pomieszkał z pół roku, ale czy aby na pewno założyłbym konto u takiego brokera ?
Chyba tylko wtedy, gdybym ja sam został takim brokerem.

-- poniedziałek 26 cze 2017, 13:56 --
raposo pisze: Tu natomiast można przeczytać, że wystarczy kapitał 2000 USD i 2-3 miesiące, aby otrzymać licencję. W Polsce, aby założyć DM trzeba mieć 2 mln zł i z tego co wiem procedura trwa od roku w górę. Nie wiem ile jest w UK ale strzelam, że może to być tyle samo ale w funtach.
2000 $ aby zostac brokerem ? Powaga ? A te 2-3 miesiące to czas załatwiania formalności ?

Hmmm. Sprawa jest warta rozważenia. A może by tak rzucić tych dotychczasowych brokerów i samemu zostać brokerem z Vanuatu ?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

artex88
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 21 cze 2017, 15:22

Re: Trust Broker Group STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: artex88 »

MarioDM gdzie ty widzisz 2000, sam piszesz nie jasno i do tego powtarzasz niepotwierdzone informacje.
The Bond amounts now to VATU 5,000,000 (50.000 USD) for every new application and has now to be paid to the Vanuatu Financial Services Commission and not to the Supreme Court of Vanuatu anymore.

To czy ja zaplace podatki z mojego konta to juz nie twoja sprawa, pilnuj swojego konta i jak chcesz to zaloz wlasny biznes, tylko w innym temacie.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Trust Broker Group STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

artex88 pisze:MarioDM

To czy ja zaplace podatki z mojego konta to juz nie twoja sprawa, pilnuj swojego konta i jak chcesz to zaloz wlasny biznes, tylko w innym temacie.
Czyli jak rozumiem, przyznałeś się właśnie, że ten broker to Twój biznes. W sumie to gratuluję dobrego pomysłu i życzę sukcesów :) . Bez żadnych złośliwości.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

artex88
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 21 cze 2017, 15:22

Re: Trust Broker Group STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: artex88 »

Jestes troszke smieszny, najpierw pytasz o moje konta, a nastepnie piszesz ze to moj biznes :lol: Czy ja zaplace podatki z mojego konta do tradingu to juz moja sprawa, moze teraz zrozumiesz. Jezeli chcesz dyskutowac to podlacz swoje konto myfxbook i zaprezentuj wyniki, ja korzystam z wskaznika ktory oferuje broker i dzieki temu zarobilem juz ponad 2400€, nie jest latwo ale mozna zarobic na Forexie. Wyplate otrzymalem bardzo szybko i dlatego bede bronil tego brokera, poniewaz jest bardzo dobry i to czy ty polecasz innego nie ma tutaj znaczenia, jak chcesz pisac na temat otwarcia firmy itp to zaloz temat I love Vanuatu i cisnij z tematem.

Jakbys nie wiedzial co to myfxbook to zostawiam link, nie zapomnij zweryfikowac swoich wynikow, mysle ze z takim doswiadczeniem ( jestes aktywny od 2010 ) mozesz zaprezentowac wyniki z ostatnich 2-3 lat, ja dopiero zaczynam i chcialem sie pochwalic moimi wynikami, widac ze to przeszkadza.

http://www.myfxbook.com/members/artelor ... 17/2142900

Poszukalem troszke w necie:

CYSEC fees which can range from EUR 4.000 to EUR 10.000 depending on the types of services and ancillary services to be provided by the applicant.

Depending on the specific case (types of services provided by the client; existence of any existing licenses within the group; the size of the existing group and the complication of the project; the urgency of the project; whether we shall be the appointed Internal Auditors of the CIF for the first year of operations etc), our fees for preparing the relevant documents and handling the application process to CYSEC normally range from EUR 20.000 to EUR 35.000 for a Cyprus Investment Firm license with a bank account with a Cyprus Banking Institution, given that there are no regulatory issues/fines in client’s history. The minimum paid share capital requirements for a licensed CIF ranges from EUR 125.000

a tutaj informacja o FCA https://www.fca.org.uk/firms/fees

Awatar użytkownika
TrustBrokerGroup
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 23 maja 2017, 15:50

Re: Trust Broker Group STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: TrustBrokerGroup »

Witam.
Na wstępie chciałbym podziękować za zainteresowanie naszą firmą i usługami świadczonymi przez Trust Broker Group. Jednocześnie jednak bardzo bym prosił o to, aby zadawać pytania ściśle związane ze świadczonymi usługami, a nie tym w jaki sposób taką firmę otwierać, jakie należy spełnić warunki oraz jak ją prowadzić. Staramy się zbudować zaufanie na rynku i tego typu dyskusje nie pozwalają innym osobom zapoznać się z tym, co faktycznie oferuje Trust Broker Group.

Aby nieco oczyścić atmosferę chciałbym napisać kilka słów o modelu działania Trust Broker Group. To co wyróżnia brokera na rynku to fakt, że dochody samej firmy nie są efektem zysków bądź też strat Klientów. Działając w modelu STP/ECN broker zarabia tylko i wyłącznie na spreadzie przy każdej transakcji. Dzięki temu również na naszej platformie nie istnieje re-quotes, a sama realizacja zleceń następuje w sposób automatyczny, przy zachowaniu niskich spreadów. Taki model działania określany jest również jako „No Dealing Desk” i gorąco zachęcam do zapoznania się z jego szczegółami na stronie https://www.babypips.com/learn/forex/wh ... d-i-choose. Myślę, że to rozwieje wiele Waszych wątpliwości.

Co jednak jeszcze ważniejsze, Trust Broker Group w żaden sposób nie ingeruje w pozycje Klientów. Każde zlecenie jest wysyłane bezpośrednio na rynek, a następnie obsługiwane przez banki, zawsze po najniższych spreadach. Nasza płynność finansowa utrzymywana jest więc dzięki kilku silnym oraz dużym bankom, co zwiększa bezpieczeństwo samych Klientów.

Zarówno środki finansowe brokera, jak i depozyty Klientów, zawsze znajdują się na jednym z dwóch kont w europejskich bankach. Jak wcześniej już wspomniałem, intensywnie pracujemy nad licencją CySEC i jednocześnie staramy się zdobyć zaufanie naszych Klientów, co jest zadaniem trudnym i dlatego prosiłbym jeszcze raz o zadawanie pytań związanych bezpośrednio z usługami Trust Broker Group. Pomimo trudności, już na chwilę obecną, obsługujemy ponad 1100 Klientów z całego świata i mamy nadzieję, że wkrótce będzie ich więcej.

Jeśli macie pytania o usługi to ponownie zachęcam do ich zadawania, zarówno tutaj, jak i na skrzynkę mailową naszego Supportu: support@trustbrokergroup.com
Krzysztof Mazowiecki,

Manager Trust Broker Group.

artex88
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 21 cze 2017, 15:22

Re: Trust Broker Group STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: artex88 »

Dziekuje za bardzo dobre warunki i szybkie wyplaty. Laczny zysk przy uzyciu waszych wskaznikow to ponad 45% z czego juz wyplacilem ponad €6000. W 100% polecam tego brokera. Ponizej jest dostepny link do moich potwierdzonych wynikow.

ODPOWIEDZ