trio dancer 3.2

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
Głupol
Gaduła
Gaduła
Posty: 114
Rejestracja: 31 maja 2013, 08:38

trio dancer 3.2

Nieprzeczytany post autor: Głupol »

Witam ,
Mam tu fajnego robota jest to robot martignale , ale wypróbowałem jego wczesniejszą wersję 3.1 i jest przeogromnie fajny wytrzymuje ruchy bez wiekszej korekty , co wiadomo jest potrzebne w martignale który gra pod prad ...do 600 pips .
Mam tu nastepną wersje i nawet key do niej oryginalny , niestety jego ważnosc sie skonczyła , czy ktoś mógłby mi to " zrobić aby było dobrze na wieki " ........wieków amen . Jest to plik exe wiec ....przesle go na email , kazdemu kto zechce skorzystac i poprawic ten błąd.
dzieki :564:

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: trio dancer 3.2

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Głupol pisze:Witam ,
Mam tu fajnego robota jest to robot martignale , ale wypróbowałem jego wczesniejszą wersję 3.1 i jest przeogromnie fajny wytrzymuje ruchy bez wiekszej korekty , co wiadomo jest potrzebne w martignale który gra pod prad ...do 600 pips .
Mam tu nastepną wersje i nawet key do niej oryginalny , niestety jego ważnosc sie skonczyła , czy ktoś mógłby mi to " zrobić aby było dobrze na wieki " ........wieków amen . Jest to plik exe wiec ....przesle go na email , kazdemu kto zechce skorzystac i poprawic ten błąd.
dzieki :564:
Tak mi przyszło do głowy, że może warto by zwrócić się najpierw do autora tego programu o zgodę ?
Fajny masz nick.

Awatar użytkownika
Głupol
Gaduła
Gaduła
Posty: 114
Rejestracja: 31 maja 2013, 08:38

Re: trio dancer 3.2

Nieprzeczytany post autor: Głupol »

kurrrrrrde nie wpadłem na to masz racje ... to jest mysl geeenialna dzieki za podpowiedz

-- Dodano: 14 wrz 2014, 17:58 --

no i sie zwróciłem o klucz teraz mozna wypróbować wersje testową .....prosze bardzo klucz 2069413X1F751B1XA474B1X....... wazny tydzien



Awatar użytkownika
Głupol
Gaduła
Gaduła
Posty: 114
Rejestracja: 31 maja 2013, 08:38

Re: trio dancer 3.2

Nieprzeczytany post autor: Głupol »

mam tą wersje 3.1 jak dla mnie działa naprawdę nieźle z pośród robotów martignale , da sie ją ustawic , aby przy stosunkowo niewielkim kapitale , przeszła ostatnie dwa lata od stycznia 2013 do dzis takie robilem testy , warunek ...wyłączamy zarządzanie kapitałem i nie pozwalamy na zwiększenie początkowego wolumenu , zaletą w stosunku do innych martinów jest to ,że tutaj przy " zatkaniu " pierwszego stopnia ciągną dwa pozostałe , i powoli zarabiają na utrzymanie tego zatkanego , i jeszcze jedno oczywisice włączamy trayling stop .... powoduje to zabezpieczanie pozycji , co prawda zarobimy nie zakładane 30 pips a np 15 , ale drastycznie zmniejsza to ogólne nagromadzenie wolumenu grającego pod " prąd" ..... myślę ,że przy madrym ustawieniu i przy przestrzeganiu zasad co do wielkosci kapitału w stosunku do wielkosci wolumenu startowego kazdej pozycji da sie z nią pojechac naprawde . oczywiscie to nie jest gral , czegos takiego nie ma , ale co jest tak naprawde bezpieczne na rynku forex.....nic , nie ma mocnych i zadne analizy nie daja gwarancji , a wszelkie " analizy " w dniu nastepnym ...typu ROGALSKI ..... smieszą mnie to jest dorabianie ideologi do zdarzeń juz historycznych ...... kto przewidział dziurę szkocka na GBPUSD ..... jaka analiza na nia wskazywała .... , niczego nie bronie ani nie ganie ....tak znalazłem sobie w necie i testuje ...i ewentualnie mile widziane sa doswiadczenia innych z tą aplikacją ..... tą bo ta jest dla mnie dosc przemyslana ....nie jest to prosty chamski martignal ....jest tu wiele opcji zabezpieczen ..... wystarczy pohamowac pazernosc i to działa . Ciekawie wypadają testy z pierwszych 4 m-c 2013 roku gdzie GBPUSD mocno bujało to jest rozpietosc 800 pipsów na kontach 5 cyfrowych to jest 8000 tys punktów , strategia spokojnie przeczekuje ten problem " zatykając" jednego z trzech tancerzy , pozostali wypracowywali zyski ...powoli ale skutecznie , nie spusciło depozytu do kibla , a przeciez są spokojniejsze pary . Wypróbowałem inne strategie od naszych wschodnich sasiadów , Ilany najprostsze odpadaja jest jeszcze jedna fajna strategia " auto profit 3.0 , przetrzymuje około 250 pipsów czyli na 5 cyfrach około 2500 punktow oczywiscie to jest nic w stosunku do trzech tancerzy , ale tez daje sie to ustawic niezle...... no to nie przynudzam wiecje ....a na mql 5 mozna zaobserwowac goscia który prowadzi dziennik od póltora roku grajac jednym z ilanów czyli najprostszym martinem , ale odpowiednio pohamowana chciwość i spory depozyt , spowodowały ze przez kilkanascie miesiecy 8 krotnie konto poszło do góry , ma demo i real . KOLEGA 1TO1 ...załączył swojego mfbooka z porażką , no cóz pierwsza zasada martinów zostalą złamana ..... 0,01 na 10000 jednostek waluty bazowej i to raczej musiało sie tak skonczyc , oczywiscie wiem , kazdy martin wczesniej czy pozniej tak konczy , ale jak to mawiał SID ja wolalbym jednak później ,..... da sie tak zrobić dbajac o podstawowe zasady takich strategii .

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: trio dancer 3.2

Nieprzeczytany post autor: freakout »

przetestuj tego martyngała na instrumentach gdzie buja znacznie mocniej niż na GBPUSD ;) polecam pary GBPJPY, GBPNZD, GBPAUD :)

Awatar użytkownika
Głupol
Gaduła
Gaduła
Posty: 114
Rejestracja: 31 maja 2013, 08:38

Re: trio dancer 3.2

Nieprzeczytany post autor: Głupol »

Oczywiscie ...wiadomo przegrana jest jak w banku , tylko pozostaje pytanie jak szybko..... bo moze to czekanie sie oplacic . Inne pary GBPAUD to ujemnie skorelowana para do GBPUSD w -93 % wiec buja dokladnie tak samo tylko w drugą stronę , GBPJPY korelacja zgodna w 83% wiec to nie problem , generalnie wiadomo ,że GBPUSD jak również EURUSD to pary o jednej z najwyzszych zmiennosci , wiec to nie był łatwy test , mysle ,ze jednak wszystko sie opiera jak powiedziałem na naszej chciwosci , bo ustawienia w takich strategiach pozwalaja krecic nawet 100 czy 200 % w skali m-c i to siłą rzeczy robi wrażenie na niektórych , wiec chciwosć ..... ustawiajac strategie na 5 do 10% ..ryzyko jest porównywalne z kazdą inna forma tradingu , jak zdązyłem sie już przekonać przeiwdywania pozycji .... przez " fachowców" są daaaaalekie od prawdy bardzo czesto , iśmieszą na drugi dzień ...pisząc .." para wlasnie skonczyla 5 itd...... kurde trzeba było to przewidziec przynajmniejnwczoraj , ze dzis skonczy wlasnie piatke ... wiec na pewno ...takie sprawy sa alternatywą do wrózenia z fusów , bo czy kto chce czy nie FOREX jest nie przewidywalny dla płotek .... nie nalezy uczyc sie w naszym wypadku przewidywać ruchu ceny a nauczyc sie z nią układać ....a taego typu strategie robią to szybciej i precyzyjniej niż ...kazdy z nas .
Być moze sie mylę , ale jak wielu podpisze sie pod tym ,ze wielokrotnie kazda analzia AT ZAWIODŁA DRAMATYCZNIE , ZE FUNDAMENTY SWOJE A CENA SWOJE ..... to wlasnie jest taka chwila jakby nas robot spuszcza do kibla.
Nie przekonuje nikogo do niczego tylko , jakby zauważam ,ze niektóre strategie automatyczne niepotrzebnie są ..." olewane" ..a co w zamian dobrego nasza analiza ...czy znawców ze znanych portali , to jest tak samo zawodne , a nawet smiem twierdzic ze niektóre analizy sa publikowane własnie po to aby zagonić rybki do sidła .

RyszKo
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 31 sie 2013, 20:55

Re: trio dancer 3.2

Nieprzeczytany post autor: RyszKo »

Poszukaj dobrze w sieci to znajdziesz wersję 3.1 "poprawioną". Używałem jej przez pewien czas do generowania obrotu
na kontach z bonusem. Nie zawsze zdążyłem obronić bonus więc zrezygnowałem z jej stosowania. Mój problem to brak czasu a nie jest to strategia, którą można pozostawić bez dozoru. Jeśli masz czas na pilnowanie to Twoje szanse rosną.
Pozdrawiam
RyszKo

ODPOWIEDZ