Trend jest ...

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Songo89K
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 674
Rejestracja: 16 wrz 2010, 23:48

Nieprzeczytany post autor: Songo89K »

Cóż,nie jest to powrót,wręcz przeciwnie,być może jakaś przerwa w graniu,ale może to będzie przestroga dla nowych,więc warto pokazać,mimo tego jakie żałosne to było.

Wydawało mi się,że jesteśmy na dolnym pułapie,i spokojnie UP poleci,najwyzej wyjdę na 0.
2 dni bez zasad...1 dzień=+70 zł,2 dzień = -250zł. Standard.
Jak zapominam o zasadach,1-2 dni,i dostaje taki łomot że sieka.
Miałem odzyskać wtopioną kasę,a tym czasem podwoiłem stratę.

Miałem grać 0,01 loota,no ale podkusiło,a jak...Tak to jest jak z 200 zł chce się coś ugrać.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Powiem Ci ciężka sprawa ,ale bardzo dobrze ,że tak się stało :) A wiesz czemu ? Bo może w końcu dostaniesz takiego kopa w dupę ,że zaczniesz szlifować psychę :) Sam widzisz nie trzymasz się zasad ,proponuję wydrukuj sobie zasady w dużym formacie i powieś przed biurkiem :) Życzę Ci ,żebyś w końcu skończył złą passę i trzymał się zasad ! Powodzenia 8)

Awatar użytkownika
brother
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 947
Rejestracja: 11 sie 2011, 19:55

Nieprzeczytany post autor: brother »

Songo nie ciąłeś straty? ja policzyłem ostatnio że gdybym ciął stratę przy 1% miał bym +30% , a tak mam stratę. Teraz nauczyłem się 1% i koniec, a jak przegram 2 razy pod rząd odchodzę od kompa na jakiś czas żeby trzeźwo spojrzeć na wykres.
Certyfikaty i Zaświadczenia Potwierdzam rzetelność szkolenia każdy poziom. Dołącz do nas zostań autoryzowanym szkoleniowcem na terenie EU szczegóły na stronie http://piv.pivpiv.dk/

Songo89K
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 674
Rejestracja: 16 wrz 2010, 23:48

Nieprzeczytany post autor: Songo89K »

Brother,nie potrafiłem...psycha...jestem mistrzem w cięciu zysków...ale żeby straty? no przecież wróci...

Od roku o tym słyszę,juz nawet z pół roku temu mnie to bawiło,a tu znowu zachowuje się jak lamus.

Mam doła że ja p....
Emocje górą.

Ridera tak zrobię,zmienie tapetę(bo mam na niej swój najlepszy trejd) a ustawię podstawowe zasady. Na jeszcze jedno podejście mnie stać(psychicznie) i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Tak więc niebawem kolejne depo,jak się poprawię,wrócę,jak powiedziałem,a jak nie...martwił się będę potem ;)
Dobrej nocy

Awatar użytkownika
brother
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 947
Rejestracja: 11 sie 2011, 19:55

Nieprzeczytany post autor: brother »

pocieszę cię spójrz na wejście uciąłem zysk na +1 pips, a mogłem spokojnie mieć już BE albo +5 pips
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
mandrejk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 928
Rejestracja: 03 mar 2011, 22:16

Nieprzeczytany post autor: mandrejk »

Dobrze Zrobiłeś ,że upubliczniłeś Swoje wejścia napewno to w jakimś stopni Tobie pomoże.
Dawno wyleczyłem się już od grania z duuuużym SL albo bez SL,

Mój plan gry wisi na honorowym miejscu obok monitora tak żebym je widział i to czasami mam problem ale już tak często nie zdarza mi się łamać je ale...

Jeszcze raz plan, zasady to dla mnie podstawa bez tego nie jestem w stanie wychodzić na plus.
Rób przerwy po każdym setapie to naprawdę pomaga, po treidzie masz chwilę do zastanowienia się , ochłonięcia, najlepiej Odejdź od komputera, posłuchaj muzy itp.
powodzenia
Niezależnie od tego, czy spędzamy nasze życie śmiejąc się, czy płacząc (smucąc się) - to zawsze jest ten sam czas życia...

zeuss
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 13 lis 2010, 23:55

Nieprzeczytany post autor: zeuss »

znowu połamane podstawowe zasady AT
Wyznaczone pół trendu, nie potwierdzony pierwszy spadkowy, co tez jest informacja o duzej sile spadkowej.wyjscie dolem z pierwszego niepotwierdzonego tez jest sygnalem sily tego trendu.Szerokosc kanału informuje o ile wstepnie rozszerzy sie kanal po wyjsciu z niego .Nie wyznaczony nastepny spadkowy
Brak analizy wyzszego stopnia
Nie wspominając o pomocnych wskażnikach instrumentalnych
Jeżeli nie stosujesz SL bo to zrozumiałe przy 0,01 lota to musisz wchodzic na podstawie wyzszych interwałów.
Zelazną zasada jest analiza od miesiecznego do minutowego, nie odwrotnie.
Twoja metoda gry prowadzi prędzej czy póżniej do blokady psychicznej.
Będziesz obserwował rynek cały dzień i zrobisz jeden mini trade lub w ogóle nie wejdziesz, bo nie będziesz pewny swojej decyzji, a nie jestes pewny bo nie wiesz co się dzieje, nie wiesz co sie dzieje bo nie znasz zasad lub sie do nich nie stosujesz, gdy nie wiesz co sie dzieje zawsze jestes spiety, i tak w kółko.
Wiedza daje spokoj po wejsciu w rynek, bo wiesz czego sie spodziewac, a spokoj to racjonalne myślenie, nie życzenia.

Songo89K
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 674
Rejestracja: 16 wrz 2010, 23:48

Nieprzeczytany post autor: Songo89K »

Zeus,bo byłem nastawiony na małe ruchy.Ale jak już poleciało...i czekałem aż zawróci,to wtedy zauważyłem co się dzieje na D1,ale było już nie co za późno.

SL mnie wykańcza,gra bez też.Ale raczej wole doprecyzować grę z SL.
Tego samego dnia sobie tłumaczyłem,że nie wiadomo co się stanie,i może nie prędko wrócić,ale było już za późno.Za późno dla mojej psychiki.

Dziś jest ok,w sumie za ten czas odłożyłem sobie trochę kapitału więc lekcja droga,ale może w końcu ją zrozumiem.

Zrozumiałem chyba kiedy taka gra ma sens,i szczerze myślałem o wyższych interwałach.Ale nie będę kombinował,i będę kontynuował to co zacząłem.
Zacznę uwzględniać wyższe interwały po prostu,co pozwoli na złapanie czasem większego ruchu.

Dzięki za zainteresowanie i wskazówki.

Awatar użytkownika
mandrejk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 928
Rejestracja: 03 mar 2011, 22:16

Nieprzeczytany post autor: mandrejk »

po takiej wtopie Zrób sobie przerwę do poniedziałku...
no ale decyzja należy do Ciebie
pozdr.
Niezależnie od tego, czy spędzamy nasze życie śmiejąc się, czy płacząc (smucąc się) - to zawsze jest ten sam czas życia...

Songo89K
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 674
Rejestracja: 16 wrz 2010, 23:48

Nieprzeczytany post autor: Songo89K »

Zostało mi 53 zł wiec ... :wink: W głowie jest ok.

Właśnie czaiłem się na LT na edku,no ale pisanie wiadomości mnie pochłonęło :) Także chyba nie ma źle.Na razie emocje uległy,będę się starał ulatniać jak tylko coś w głowie zacznie się rodzić.

ODPOWIEDZ