Trading212: Start 50.000PLN - Meta:2.055.947,93PLN

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
ProQsiM
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2014, 15:46

Trading212: Start 50.000PLN - Meta:2.055.947,93PLN

Nieprzeczytany post autor: ProQsiM »

Witam Wszystkich,
To mój pierwszy Post na tym forum.
Mam nadzieję że w dobrym dziale piszę.
2 tygodnie temu zacząłem zabawę z Forexem na demo koncie od Trading212, ze względu że platforma strasznie mi się spodobała no i na tablecie ładnie chodzi.
17.06.2014 pierwsze DEMO pieniądze poszły w ruch i dziś moje konto wynosi 2.055.947,93PLN oczywiście demo.
Teraz pytanie na ile Trading 212 jest wiarygodny, czy to ja jest tak dobry czy to oni przez konto demo chcą bym inwestował prawdziwe pieniądze. Podobno konto demo niczym nie różni się od realnego.
Jestem młodym trejderem więc bardzo proszę o wypowiedzi na ten temat.
Zrobiłem kilka Print-screenów na dowód tego co piszę.

Konto strony głównej po zalogowaniu:
Obrazek

Raport z gotówki startowej oraz data rozpoczęcia gry:
Obrazek

Odsetki - zrobiłem tylko jedną stronę ale ogół jest widoczny:
Obrazek

Prowizje - całość:
Obrazek

Oraz Raporty - Zysku/Straty:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Trading212: Start 50.000PLN - Meta:2.055.947,93PLN

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

Demo zawsze się różni od reala... a rózni się szybkością realizacji zlecenia.
Na realu jesli zarabiasz, to przeważnie traci broker, więc jest konflikt interesów i będziesz miał rekwotowania i wszelkiego rodzaju utrudnienia.
Oczywiście nie każdy broker gra przeciwko nam, są i tacy którzy nie mają tego konfliktu, musisz się zorientować kto tam teraz nie dyma klientów.
Demo od reala przede wszystkim różni się stanem psychicznym.....
Platforma T212 jest dla mnie gówniana.... Długo będzie trzeba czekać by dorównało w przejrzystości chociażby mt4....
Zeby postawić zlecenia musisz się nakombinować jak koń pod góre, nie widać oprócz mijsca wejścia praktycznie niczego poza tym....
Możliwość działania z poziomu wykresu, powinna być dla każdego brokera priorytetem

Poprzez umożliwienie zabawny na koncie demo, każdy brokekr daje nowym naiwną iluzje, że będzie łatwo.... Nie nie będzie. Nie Ty pierwszy robisz mega wynik na demie, a real przeważnie będzie porażką.

Ciekawi mnie czy w ogóle umiałeś tam ustawić SL

Moja rada jest taka....
Jeżeli masz na kartce spisany dokładny plan działania. Czemu otwierasz, czemu zamykasz, czego taka wartość kontraktu itp, to poszperaj za dobrym brokerem wpłać minimalną kwotę i spróbuj tej dawki emocji :)
Jezeli np z 300-500zł nie zrobisz kilku tysięcy, to nie łudź się że zarobisz te 2 bańki z realnych 50 tysięcy :)

Pamiętaj że niemal każdy z nas tak zaczyna, super profit demo, niebawem każdy topi kasę... potem idzie się uczyć... latami :)
Generalnie nie chciało mi się pisać posta i bawić się w ostrzeżenia, więc doceń wysiłek bardziej doświadczonego kolegi i nie przepuść nawet średniego szmalu na początek, bo już widzę że złapałeś Pana Boga z palec, a to tylko iluzja :)
Pozdro i powodzenia.

ProQsiM
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2014, 15:46

Re: Trading212: Start 50.000PLN - Meta:2.055.947,93PLN

Nieprzeczytany post autor: ProQsiM »

Oczywiście napisałem gdyż chciałbym się w to pobawić ale boję się wejść z realnymi pieniędzmi, a teraz dzięki dość obszernej wypowiedzi wiem że konta demo to tak naprawdę może być tylko piękna bajka która ma nas zachęcić do gry.
Napisałem z ciekawością do tego brokera czy gdybym grał na realnym koncie to by mi wypłacili 2 miliony PLN i oto co dostałem w odpowiedzi:
Witam Pana serdecznie,

Dziękuje za kontakt z nami. Gratuluje Panu świetnego wyniku!
Generalnie różnice są niewielkie.Na koncie realnym handel w weekendy nie jest możliwy, ponieważ rynki są wtedy nieczynne. Natomiast na koncie demo handel jest dostępny i w weekendy, lecz jest to handel symulowany. Poza tym na demo koncie może Pan zmieniać walutę konta i resestować konto, te opcje nie są dostępne na koncie realnym.
Jeśli założy Pan konto rzeczywiste i uda się Panu osiągnąć taki wynik, to bez problemu go Panu wypłacimy.

W przypadku innych pytań- proszę o kontakt z nami.

Miłego dnia życzę i pozdrawiam
Tak naprawdę czeka mnie dużo nauki z różnymi brokerami oraz platformami tak bym się dopasował do tego wszystkiego.
W pierwszej kolejności zakładam dokładne przejrzenie forum gdyż jest to biblia w tym całym inwestowaniu.
Mówią że 95% ludzi traci bawiąc się w Forex i na pewno należę do tej części więc wolę bawić się w konta demo by to wszystko ogarnąć.

Dzięki serdeczne za odpowiedzi na mój wątek na tym forum.
Pierwszy a zarazem na pewno nie ostatni ;)

luxtorpeda

Re: Trading212: Start 50.000PLN - Meta:2.055.947,93PLN

Nieprzeczytany post autor: luxtorpeda »

Twoim problemem nie jest konto demo a raczej to:
ProQsiM pisze:2 tygodnie temu zacząłem zabawę z Forexem
To zbyt krótki okres czasu, żeby wysuwać jakiekolwiek wnioski.
ProQsiM pisze:W pierwszej kolejności zakładam dokładne przejrzenie forum gdyż jest to biblia w tym całym inwestowaniu.
To najgorsza opcja, ponieważ jak sam zauważyłeś:
ProQsiM pisze:Mówią że 95% ludzi traci bawiąc się w Forex
z tego owe 95% okupuje to forum, dzieląc się swoją "wiedzą". Więcej osiągniesz samodzielnie studiując wykresy bez pomocy żadnych "guru".

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Trading212: Start 50.000PLN - Meta:2.055.947,93PLN

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Sama prawda.Im mniej mieszam sobie w głowie czytaniem forum, tym lepsze mam wyniki.Choć niewątpliwie można tu znaleźć sporo wiedzy.Problem w tym, że na początku nikt nie wie czego szuka.Powodzenia :)
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

ODPOWIEDZ