Trade na bousie.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Tracha
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 09 wrz 2014, 22:03

Trade na bousie.

Nieprzeczytany post autor: Tracha »

Postanowiłem poprowadzić dziennik i podzielić się nim z Wami, ale dość nietypowy. Bowiem będę grał na koncie na którym znajduje się jedynie bonus z XM, a dokładniej bonus w połowie stracony czyli 50zł :) Chcę sprawdzić jak dużo można ugrać tak małą sumą :)
Oczywiście trudność na samym początku zauważona już przy pierwszej otworzonej akcji - grając za 0.01 lota ryzykuje prawie 20% całej sumy, więc poziom ryzyka ogromny, ale z czasem mam nadzieję, że spadnie. Do gry będę używał świetnie mi znanej metody Ichimoku wzbogaconej o kilka dodatkowych aspektów.
Na początek akcja otworzona w piątek:
EUR/USD - Short - 1.2902
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

EFFECTIVE

Re: Trade na bousie.

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

Raczej sprawdzić jak szybko można przegrać :) Doplać z 950 i zmniejszy się ryzyko.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Tracha
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 09 wrz 2014, 22:03

Re: Trade na bousie.

Nieprzeczytany post autor: Tracha »

EFFECTIVE pisze:Raczej sprawdzić jak szybko można przegrać :) Doplać z 950 i zmniejszy się ryzyko.

pozdrawiam
Właśnie o to chodzi, żeby nie dopłacać, chcę przeznaczyć to konto jedynie do sprawdzenia czy się da :)

EFFECTIVE

Re: Trade na bousie.

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

Szkoda czasu, nie da się. Tzw jaką kwotę uznasz za ''że się da'' ?

Awatar użytkownika
Tracha
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 09 wrz 2014, 22:03

Re: Trade na bousie.

Nieprzeczytany post autor: Tracha »

EFFECTIVE pisze:Szkoda czasu, nie da się. Tzw jaką kwotę uznasz za ''że się da'' ?
Ok to zamykam dziennik, cześć.

Awatar użytkownika
Tracha
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 09 wrz 2014, 22:03

Re: Trade na bousie.

Nieprzeczytany post autor: Tracha »

Oczywiście żartuję, w wolnym czasie zawsze mogę coś postawić i jakoś ręka mi nie odpadnie jeśli klikne parę razy buy lub sell na miesiąc. A czy się da? No właśnie sprawdzimy.

Awatar użytkownika
Jones
Maniak
Maniak
Posty: 1855
Rejestracja: 12 maja 2013, 19:27

Re: Trade na bousie.

Nieprzeczytany post autor: Jones »

EFFECTIVE pisze:Szkoda czasu, nie da się. Tzw jaką kwotę uznasz za ''że się da'' ?
da się
Pamiętaj, że twoim celem jest grać dobrze, a nie grać często. Alexander Elder
http://www.forexfactory.com/jones_pl
https://www.myfxbook.com/members/Jones

EFFECTIVE

Re: Trade na bousie.

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

Jones pisze:
EFFECTIVE pisze:Szkoda czasu, nie da się. Tzw jaką kwotę uznasz za ''że się da'' ?
da się
Jones, gdzie ten browarek? Ale da się co? Zrobić z 50zl np 300zl? i co? Co to ma na celu udowodnic? Ze mozna zrobic 600 % np w tydzien czasu i stracic wszystko w godzinę czy jak? Po co go nakrecasz? Kazdy z nas mial poczatki i kazdy zrobil cos takiego ale jak wiemy to niczego nie dowodzi. Dowodzi tylko i uczy bezmyślności. Zlych nawyków.

hej.

Awatar użytkownika
Jones
Maniak
Maniak
Posty: 1855
Rejestracja: 12 maja 2013, 19:27

Re: Trade na bousie.

Nieprzeczytany post autor: Jones »

EFFECTIVE pisze:
Jones pisze:
EFFECTIVE pisze:Szkoda czasu, nie da się. Tzw jaką kwotę uznasz za ''że się da'' ?
da się
Jones, gdzie ten browarek? Ale da się co? Zrobić z 50zl np 300zl? i co? Co to ma na celu udowodnic? Ze mozna zrobic 600 % np w tydzien czasu i stracic wszystko w godzinę czy jak? Po co go nakrecasz? Kazdy z nas mial poczatki i kazdy zrobil cos takiego ale jak wiemy to niczego nie dowodzi. Dowodzi tylko i uczy bezmyślności. Zlych nawyków.

hej.
da sie wszystko 1k lub 2k ile potrzeba tylko potrzebny odpowiedni czas
nakręcam po to aby ktoś wreście to zrobił to by dowiodło że forex ma sens
inaczej to wszystko jest bezsensu kwestia czasu i fazy rynku
Pamiętaj, że twoim celem jest grać dobrze, a nie grać często. Alexander Elder
http://www.forexfactory.com/jones_pl
https://www.myfxbook.com/members/Jones

Awatar użytkownika
Tracha
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 09 wrz 2014, 22:03

Re: Trade na bousie.

Nieprzeczytany post autor: Tracha »

EFFECTIVE pisze:
Jones pisze:
EFFECTIVE pisze:Szkoda czasu, nie da się. Tzw jaką kwotę uznasz za ''że się da'' ?
da się
Jones, gdzie ten browarek? Ale da się co? Zrobić z 50zl np 300zl? i co? Co to ma na celu udowodnic? Ze mozna zrobic 600 % np w tydzien czasu i stracic wszystko w godzinę czy jak? Po co go nakrecasz? Kazdy z nas mial poczatki i kazdy zrobil cos takiego ale jak wiemy to niczego nie dowodzi. Dowodzi tylko i uczy bezmyślności. Zlych nawyków.

hej.
To nie są moje początki.

EDIT:
Skoro mówisz, że każdy tak robił to ja również chcę :)

ODPOWIEDZ