Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 14 gru 2017, 03:38     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

[GBP/JPY]

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
  • Autor
  • Wiadomość

piotrsekula

Bywalec

Bywalec

Re: [GBP/JPY]

Nieprzeczytany post12 paź 2015, 07:25

Witam,

jestesmy w korekcie plaskiej abc na D1 (c sie rozwija); na 1h / 3h z fali c wykonalo sie prp piersze 1
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

EFIX DM

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post09 mar 2017, 11:34

BeQuiet

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post08 kwie 2017, 22:51

EFIX DM pisze:http://www.ticker.pl/2017/03/09/efix-view-gbpjpy-z-szansa-na-wzrosty/

NIE UDAŁO SIĘ
“Whether you think you can, or you cannot, you are right.” - Henry Ford
Awatar użytkownika

Tomasz196407

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post18 kwie 2017, 14:21

GBPJPY
Moim zdaniem jest osiągniety poziom podkorekty w wiekszej strukturze korekcyjnej całego ruchu spadkowego od 19x,xx
co zobrazuje na wykresie:
https://www.tradingview.com/x/bUWpYz49/

wczesniejsza struktura jest korektą rozszerzoną (w kółeczku ABC)-s(tr.korekty rozszerzonej jest specyficzną strukturą wystepująca po duzych impusach)
https://www.tradingview.com/x/q0ceDubZ/

Dopełnieniem całej struktury korekcyjnej jest wytworzenie impulsu w całej strukturze
ale to takie moje dywagacje świąteczne,
bo to było w drugi dzien świąt wielkanocnych,
Wiemy że wczoraj i dzis para odbiła i prp mojej skromnej oceny rynku pomału sie sprawdza

Cały spadek od 19x,xx - oznaczenia później wstawie
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora
Awatar użytkownika

Bemowo1

Fanatyk

Fanatyk

Nieprzeczytany post23 kwie 2017, 11:32

Tomasz196407 pisze:GBPJPY
Moim zdaniem jest osiągniety poziom podkorekty w wiekszej strukturze korekcyjnej całego ruchu spadkowego od 19x,xx

wczesniejsza struktura jest korektą rozszerzoną (w kółeczku ABC)-s(tr.korekty rozszerzonej jest specyficzną strukturą wystepująca po duzych impusach)

Dopełnieniem całej struktury korekcyjnej jest wytworzenie impulsu w całej strukturze
Wiemy że wczoraj i dzis para odbiła i prp mojej skromnej oceny rynku pomału sie sprawdza

Tomek, o co chodzi w tych mierzeniach?
Awatar użytkownika

Tomasz196407

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post03 gru 2017, 19:43

Bemowo1 pisze:
Tomasz196407 pisze:GBPJPY

Tomek, o co chodzi w tych mierzeniach?

Bemowo1 masz opisane w opisie analizy, :D
myśle że zwieźle i jasno.

Dodatkowo wstawiam indeks jena i GBPJPY obok siebie aby pokazać jak są strukturalnie odwrócone wykresy
Na indeksie jena ten cały wzrost od 231-318 -wxyxxz jako potrójny zygzak i wieksze A i abc-wxy-12345 jako wieksze B
odwrotnie natomiast na GBPJPY spadek od 194 - 128 jako potrójny zygzak i wieksze A i abc-wxy-12345 jako B

odnośnik do analizy indeksu jena
jpy-i-t28343.html#p894065
Ostatnio zmieniony 03 gru 2017, 20:04 przez Tomasz196407, łącznie zmieniany 1 raz
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Baton

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post03 gru 2017, 19:52

Czyli teraz wzrosty do 168, bo też nie rozumiem :-)
Obrazek
Awatar użytkownika

Tomasz196407

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post03 gru 2017, 19:54

Baton pisze:Czyli teraz wzrosty do 168, bo też nie rozumiem :-)

?

Baton

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post03 gru 2017, 19:58

Narysuj może jak widzisz przyszły rozwój wypadków to będzie jasne. Bez urazy i hejtu z mojej strony, po prostu nie rozumiem i chyba tylko nie ja.
Obrazek
Awatar użytkownika

Tomasz196407

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post03 gru 2017, 20:10

Baton pisze:Narysuj może jak widzisz przyszły rozwój wypadków to będzie jasne. Bez urazy i hejtu z mojej strony, po prostu nie rozumiem i chyba tylko nie ja.

Okresliłem struktury korekcyjne w analizie - tez bez urazy ale nawet nie skierowałes do mnie pytania i skad te 168 nawet tam czegos takiego nie napisałem czyli takie Twoje cos wogóle nie zwiazanego z moja analizą.
Z kolega Bemowo1 prowadziłem dyskusje nt mierzeń w kwietniu tego roku i jak chcesz to tez Cie wprowadze w temat
ale jak powiesz że to jest niezrozumiałe a pytasz o struktury korekcyjne no to wybacz.
Mierzenia F.Ell odbywa sie całymi strukturami albo pojedynczymi czesciami korekt i kolega Bemowo to tez wie bo rozlicza FEll.
Jak zauważyłes od tamtego czasu nie wywiazała sie dyskusja bo widocznie dla niego stało sie to zrozumiałe
PoprzedniaNastępna

Wróć do Prognozy, komentarze, analizy