Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 25 wrz 2017, 04:43     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

[GBP/USD]

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Bemowo1

Fanatyk

Fanatyk

Re: [GBP/USD]

Nieprzeczytany post07 maja 2017, 11:30

wykres
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Jestem genialnym antywskaźnikiem. Jak chcesz być miliarderem otwieraj pozycje przeciwne do moich.
Awatar użytkownika

Bemowo1

Fanatyk

Fanatyk

Nieprzeczytany post28 cze 2017, 23:07

zaryzykuję takie twierdzenie
Jestem genialnym antywskaźnikiem. Jak chcesz być miliarderem otwieraj pozycje przeciwne do moich.
Awatar użytkownika

Deszcz

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post29 cze 2017, 09:41

Mogę się podłączyć do tego stwierdzenia.
Trend na wykresie miesięcznym co prawda spadkowy, ale aktualna strefa Podaży nie jest najlepsza.
Dodatkowo wzrostowy trend na wykresie tygodniowym i potencjalna formacja (CP) kontynuacji trendu na wykresie miesięcznym => możliwy powrót ceny do strefy Podaży w okolice 1.433.
---> Podaż i Popyt ---> Sukces!
Zapraszam do kontaktu.
Dział Supply & Demand trading
. . . . . . . .(link w profilu)
Awatar użytkownika

Bemowo1

Fanatyk

Fanatyk

Nieprzeczytany post04 lip 2017, 00:14

Dopiero ósma świeca wybiła świecę mother bar i zakładać można wystąpienie większego ruchu trendowego.
Weekend nie zrobił bałaganu na wykresie liniowym tygodniowym, ale retest wybitego kanału możliwy - stąd 2 tygodnie konsoli dość prawdopodobne, zwłaszcza, że edek na dziennym "złapał sufit" i może się bujać przez kilkanaście tygodni.
Awatar użytkownika

Tomasz196407

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post07 lip 2017, 10:44

Bemowo1 pisze:Dopiero ósma świeca wybiła świecę mother bar i zakładać można wystąpienie większego ruchu trendowego.
Weekend nie zrobił bałaganu na wykresie liniowym tygodniowym, ale retest wybitego kanału możliwy - stąd 2 tygodnie konsoli dość prawdopodobne, zwłaszcza, że edek na dziennym "złapał sufit" i może się bujać przez kilkanaście tygodni.

Lki do kosza
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Greenie

Uczestnik

Uczestnik

Nieprzeczytany post17 lip 2017, 08:51

W tej chwili spodziewam się wzrostów w okolice 1,33-1,34, a następnie korekty do 1,30.
Awatar użytkownika

Bemowo1

Fanatyk

Fanatyk

Nieprzeczytany post26 lip 2017, 23:48

Petarda dopiero przed nami
Awatar użytkownika

Bemowo1

Fanatyk

Fanatyk

Nieprzeczytany post29 lip 2017, 00:54

prawdopodobnie wyszliśmy z kanału na miesięcznym

AdamKruchy

Gaduła

Gaduła

• Ostrzeżenia: 2

Nieprzeczytany post01 sie 2017, 13:45

Dzisiaj o 10:30 pokazano PMI dla przemysłu. Ostatnio było 54,2 pkt. Prognozowano 54,3. A rynek zdecydował ciut lepiej bo 55.1. Pozwoliło to bykom na 50 pipsów. Ale bez emocji. Rynek czeka na coś mocniejszego.
Obrazek
Poprzednia

Wróć do Prognozy, komentarze, analizy