Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 26 wrz 2017, 02:09     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

[GBP/USD]

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Bemowo1

Fanatyk

Fanatyk

Re: [GBP/USD]

Nieprzeczytany post26 cze 2016, 14:07

Co tu dużo mówić,
Mega zwała
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Jestem genialnym antywskaźnikiem. Jak chcesz być miliarderem otwieraj pozycje przeciwne do moich.

BeQuiet

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post27 cze 2016, 17:00

Odpowiesz co się dzieje w trzech słowach? :561:
“Whether you think you can, or you cannot, you are right.” - Henry Ford

Brunon79

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post08 paź 2016, 08:29

Czy ktoś wie co się z Funtem dalej będzie działo? Ostatnie ruchy troche mi skurczyły oszczędności :/

Alaskan

Uczestnik

Uczestnik

Nieprzeczytany post08 paź 2016, 08:34

Witam,

patrząc fundamentalnie powinien odbić, gospodarka Wielkiej Brytanii realnie jeszcze aż tak nie ucierpiała, żeby waluta tak spadła, ale oczywiście to tylko fundamenty :)

andrut

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post08 paź 2016, 09:04

Brunon79 pisze:Czy ktoś wie co się z Funtem dalej będzie działo? Ostatnie ruchy troche mi skurczyły oszczędności :/

Technicznie patrz dwa posty wyżej. Bemowo wszystko narysował, sam żałuję że nie otwarłem sobie małego rachunku pod ten ruch, w sumie do przewidzenia, bo już historycznie grane były takie rzeczy. Na razie strach o nazwie BREXIT robi swoje, ale jak długo, zobaczymy.

Bruno: nie graj OSZCZĘDNOŚCIAMI, graj kasą którą możesz przep...... i nie wpłynie to na Twój status :568:
Sorry za radę, ale boli mnie jak ktoś wchodzi na ścieżkę seppuku.
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują moje subiektywne spojrzenie na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Brunon79

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post08 paź 2016, 09:48

Dzięki za info ale troche wyjaśnię :)

Gram tym co mogę stracić choć na szczeście ten rok jest dobry bo mam ponad 40% co dla mnie jest dobrym wynikiem.
Co do oszczędności to mieszkałem kilka lat w anglii i wróciłem niedawno więc muszę analizować GBP żeby w dobrym momencie wymienić bo jest słabo jak wiesz.

DarkSside

Uczestnik

Uczestnik

Nieprzeczytany post08 paź 2016, 23:14

Myślicie że dalej bedzie spadać czy może sie utrzymie ? Myślę o kupnie bo spadek dosc duzy tylko czy wróci do tego poziomu co kiedys :/
Awatar użytkownika

Tomasz196407

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post09 paź 2016, 09:53

DarkSside pisze:Myślicie że dalej bedzie spadać czy może sie utrzymie ? Myślę o kupnie bo spadek dosc duzy tylko czy wróci do tego poziomu co kiedys :/

Bedzie spadać,
jak lubisz emocje związane z gra na korekty, to graj
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

andrut

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post10 paź 2016, 18:18

Brunon79 pisze:Dzięki za info ale troche wyjaśnię :)

Gram tym co mogę stracić choć na szczeście ten rok jest dobry bo mam ponad 40% co dla mnie jest dobrym wynikiem.
Co do oszczędności to mieszkałem kilka lat w anglii i wróciłem niedawno więc muszę analizować GBP żeby w dobrym momencie wymienić bo jest słabo jak wiesz.

Jak dla mnie to słabo dopiero będzie, chyba że w Polsce coś namieszają - jedyna szansa.
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują moje subiektywne spojrzenie na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

kowal29

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post30 gru 2016, 12:40

Do marca pewnie powoli w góre, a pózniej lawina pod brexit
PoprzedniaNastępna

Wróć do Prognozy, komentarze, analizy