Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 28 lip 2017, 04:48     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

[GBP/USD]

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Bemowo1

Fanatyk

Fanatyk

Re: [GBP/USD]

Nieprzeczytany post26 cze 2016, 14:07

Co tu dużo mówić,
Mega zwała
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ponad 13 lat temu ożeniłem się. Najdziwniejsze jest to, że byłem wtedy trzeźwy.
A mówią, że po alkoholu człowiek popełnia błędy.

BeQuiet

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post27 cze 2016, 17:00

Odpowiesz co się dzieje w trzech słowach? :561:
“Whether you think you can, or you cannot, you are right.” - Henry Ford

Brunon79

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post08 paź 2016, 08:29

Czy ktoś wie co się z Funtem dalej będzie działo? Ostatnie ruchy troche mi skurczyły oszczędności :/

Alaskan

Uczestnik

Uczestnik

Nieprzeczytany post08 paź 2016, 08:34

Witam,

patrząc fundamentalnie powinien odbić, gospodarka Wielkiej Brytanii realnie jeszcze aż tak nie ucierpiała, żeby waluta tak spadła, ale oczywiście to tylko fundamenty :)

andrut

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post08 paź 2016, 09:04

Brunon79 pisze:Czy ktoś wie co się z Funtem dalej będzie działo? Ostatnie ruchy troche mi skurczyły oszczędności :/

Technicznie patrz dwa posty wyżej. Bemowo wszystko narysował, sam żałuję że nie otwarłem sobie małego rachunku pod ten ruch, w sumie do przewidzenia, bo już historycznie grane były takie rzeczy. Na razie strach o nazwie BREXIT robi swoje, ale jak długo, zobaczymy.

Bruno: nie graj OSZCZĘDNOŚCIAMI, graj kasą którą możesz przep...... i nie wpłynie to na Twój status :568:
Sorry za radę, ale boli mnie jak ktoś wchodzi na ścieżkę seppuku.
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują moje subiektywne spojrzenie na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Brunon79

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post08 paź 2016, 09:48

Dzięki za info ale troche wyjaśnię :)

Gram tym co mogę stracić choć na szczeście ten rok jest dobry bo mam ponad 40% co dla mnie jest dobrym wynikiem.
Co do oszczędności to mieszkałem kilka lat w anglii i wróciłem niedawno więc muszę analizować GBP żeby w dobrym momencie wymienić bo jest słabo jak wiesz.

DarkSside

Uczestnik

Uczestnik

Nieprzeczytany post08 paź 2016, 23:14

Myślicie że dalej bedzie spadać czy może sie utrzymie ? Myślę o kupnie bo spadek dosc duzy tylko czy wróci do tego poziomu co kiedys :/
Awatar użytkownika

Tomasz196407

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post09 paź 2016, 09:53

DarkSside pisze:Myślicie że dalej bedzie spadać czy może sie utrzymie ? Myślę o kupnie bo spadek dosc duzy tylko czy wróci do tego poziomu co kiedys :/

Bedzie spadać,
jak lubisz emocje związane z gra na korekty, to graj
NIE POKAZUJE WYKRESÓW I WEJSC, MOGE POMÓC GRZECZNOŚCIOWO W ROZUMIENIU F.ELL.
NIE PATRZ NA TYCH CO DUŻO KRZYCZĄ I DAJĄ DUŻO I NIC

andrut

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post10 paź 2016, 18:18

Brunon79 pisze:Dzięki za info ale troche wyjaśnię :)

Gram tym co mogę stracić choć na szczeście ten rok jest dobry bo mam ponad 40% co dla mnie jest dobrym wynikiem.
Co do oszczędności to mieszkałem kilka lat w anglii i wróciłem niedawno więc muszę analizować GBP żeby w dobrym momencie wymienić bo jest słabo jak wiesz.

Jak dla mnie to słabo dopiero będzie, chyba że w Polsce coś namieszają - jedyna szansa.
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują moje subiektywne spojrzenie na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

kowal29

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post30 gru 2016, 12:40

Do marca pewnie powoli w góre, a pózniej lawina pod brexit
PoprzedniaNastępna

Wróć do Prognozy, komentarze, analizy