TMS - konkurs o Milion!

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: TMS - konkurs o Milion!

Nieprzeczytany post autor: raposo »

happy pisze:Czasy konkursów organizowanych przez iksa z porszakiem odchodzą w zapomnienie. Teraz tylko 80% z zysku, płacone za 12 m-cy. Konto pewnie wirtualne. Koszt i ryzyko dla brokera żadne, a uczestnicy kładą własną kasę na kontach realnych
Wrecz przeciwnie. To dalej nisza, ktora cieszy sie średnim zainteresowaniem ze strony traderow, co pokazują działania (i efekty tych działań) konkurencji. Biorąc udział w konkursie zawsze jest presja na wynik, co zwiększa stres i szanse na popełnienie błędu. Tu do stracenia mamy wiecej niz czas, a u konkurencji nie.

Swego czasu kiedys Alpari organizowało bardzo fajny konkurs na środkach realnych - Jackpot Contest gdzie bodajze zająłem 3 miejsce - fajne bylo w nim to, ze oprocz stopy zwrotu liczył sie tez DD, skuteczność i chyba tez ilośc pozycji. Wszystko na podstawie formuły wyliczalo za kazdy z parametrów punkty, ktore byly sumowane do rankingu końcowego. Konkurs trwał rok i był podzielony na kwartalne rundy.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

veni1604
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 23 wrz 2015, 13:27

Re: TMS - konkurs o Milion!

Nieprzeczytany post autor: veni1604 »

10 rachunków po 5 tysięcy złoty, ciekawe ;-)

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: TMS - konkurs o Milion!

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

To co napisał raposo wyżej to dla mnie zasady konkursu idealnego, które pokazują, kto rzeczywiście potrafi grać, a nie kto ma więcej szczęścia/pieniędzy.

Co do konkursu TMS to nie rozumiem tego zapisu, że można mieć kilka rachunków... Totalnie bez sensu, ludzie będą grać przeciwstawnymi i wygra ten kto rzeczywiście otworzy maksymalną możliwą ilość rachunków, nawet jak dają zapis że nie można grać przeciwstawnych pozycji to i tak będzie można to robić tylko nie na tych samych rynkach tylko wysokoskorelowanych... Konkurs powinien być dłuższy (co najmniej kwartał), możliwość otwarcia tylko jednego rachunku i w wyniku powinien być uwzględniony DD, wtedy miało by to jakiś sens, a tak to jest loteria... Jak dla mnie to zwykłe naciąganie ludzi na kasę i zmuszanie ich do ponadprzeciętnego ryzyka na rachunku realnym.

Awatar użytkownika
lolek
Gaduła
Gaduła
Posty: 335
Rejestracja: 26 lut 2008, 00:12

Re: TMS - konkurs o Milion!

Nieprzeczytany post autor: lolek »

veni1604 pisze:10 rachunków po 5 tysięcy złoty, ciekawe ;-)
Ryzykowanie 10 x 5 tysięcy żeby operować rachunkiem 10 % z miliona się nie opłaca.

Kiwi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:03

Re: TMS - konkurs o Milion!

Nieprzeczytany post autor: Kiwi »

Hasło konkursu TMS brzmi :
" Szukamy najlepszego tradera w Polsce "
Mam pytanie do TMS w związku z tym hasłem:

Z czego wynika wasze przekonanie , że najlepszy trader w Polsce szuka akurat was ?
Mam wywalone .. na wszystko.

Philips

Re: TMS - konkurs o Milion!

Nieprzeczytany post autor: Philips »

Z czego wynika wasze przekonanie , że najlepszy trader w Polsce szuka akurat was ?
Kiwi kojarzę cię z wielu konkursów. Startujesz czy odpuszczasz?

Ahmed
Gaduła
Gaduła
Posty: 225
Rejestracja: 06 kwie 2009, 00:50

Re: TMS - konkurs o Milion!

Nieprzeczytany post autor: Ahmed »

Jest gdzieś już jakiś ranking z pierwszych dni?
Cenka opada

leo1980
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:41

Re: TMS - konkurs o Milion!

Nieprzeczytany post autor: leo1980 »

Ahmed pisze:Jest gdzieś już jakiś ranking z pierwszych dni?
tu jest: https://konkurs.tms.pl/ranking

ODPOWIEDZ