TMS - konkurs o Milion!

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Awatar użytkownika
faflik
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 27 gru 2007, 16:58

Re: TMS - konkurs o Milion!

Nieprzeczytany post autor: faflik »

TxT pisze:
faflik pisze:Myślę, że jak już wygrasz ten milion to wszystko ustalicie :)
I tym oto sposobem jestes w stanie zarobic lekko 100 - 150% na jednym z rachunków oddajac kase (do kieszeni tms) na wiekszosci innych.
Żadnej kasy nie oddajesz. Skoro otwierasz pozycje przeciwstawne, to generujesz tylko przepływ pieniędzy pomiędzy swoimi rachunkami. Oddajesz spread i prowizje tylko.
A "przelana" kasa robi procent na ostatnim "konkursowym" koncie.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: TMS - konkurs o Milion!

Nieprzeczytany post autor: raposo »

5 000 zł to za mały depozyt żeby nie spodziewać się, że paręnaście osób nie poleci po bandzie i jednej uda się zrobić te 500%. Wystarczy zobaczyć rankingi z poprzedniej edycji konkursu Wall Street.

TMS zabezpiecza się regulaminem jak może i to jest jak najbardziej normalne. Konkurs jest świetny marketingowo - szokująco duża nagroda (wow, aż milion), konta realne (niby realna rozgrywka, a przy tym wpadają klienci i prowizje na nagrody :) ), a maksymalne 10% DD z miliona to względnie mały koszt :). Oczywiście idea jest ciekawa i rzadko spotykana (choć już była u konkurentów i nie wyszło z tego nic dobrego) ale na pewno nie wyłoni to najlepszego tradera, bo raz, że okres trwania jest za krótki, dwa, że depozyt jest za mały, a trzy, że sama stopa zwrotu to słaby wyznacznik.

Można krytykować, można chwalić. Moim zdaniem jest to po prostu mniej atrakcyjny konkurs niż konkurencji typu mForex czy XTB ale powiedzmy, że równie ciekawy ;). W końcu który trader nie chciałby się zabawić na koncie realnym milionem bez żadnych konsekwencji... :D
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

TxT
Gaduła
Gaduła
Posty: 141
Rejestracja: 23 paź 2014, 20:01

Re: TMS - konkurs o Milion!

Nieprzeczytany post autor: TxT »

faflik pisze:
TxT pisze:
faflik pisze:Myślę, że jak już wygrasz ten milion to wszystko ustalicie :)
I tym oto sposobem jestes w stanie zarobic lekko 100 - 150% na jednym z rachunków oddajac kase (do kieszeni tms) na wiekszosci innych.
Żadnej kasy nie oddajesz. Skoro otwierasz pozycje przeciwstawne, to generujesz tylko przepływ pieniędzy pomiędzy swoimi rachunkami. Oddajesz spread i prowizje tylko.
A "przelana" kasa robi procent na ostatnim "konkursowym" koncie.
Cośtam jednak oddajesz.. spread i prowizja to calkiem duzy koszt grajac na granicy marginu dla rachunku, a rachunkow moze byc 10.
Broker wymyślił konkurs, ich pieniadze, ich prawo. Zastanawiam sie tylko po co takie kombinacje zamiast uczciwie podejsc do tematu. Tak czy inaczej zycze powodzenia uczestnikom :)

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: TMS - konkurs o Milion!

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

TMS miał zawsze konkursy tego typu i wystarczy zobaczyć kto je wygrywał. Vanessa, Krzysztof Piróg - to nie są przypadkowi ludzie. Także chyba w miarę dopracowali tą formułę.

Nie wiem czy jest ktoś z innych konkursów kto rzeczywiście odnosi sukcesy na rynku.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

TxT
Gaduła
Gaduła
Posty: 141
Rejestracja: 23 paź 2014, 20:01

Re: TMS - konkurs o Milion!

Nieprzeczytany post autor: TxT »

Akhh pisze:TMS miał zawsze konkursy tego typu i wystarczy zobaczyć kto je wygrywał. Vanessa, Krzysztof Piróg - to nie są przypadkowi ludzie. Także chyba w miarę dopracowali tą formułę.

Nie wiem czy jest ktoś z innych konkursów kto rzeczywiście odnosi sukcesy na rynku.
Tak wiem ze tms jest najlepszy bo tym razem placi Ci kase za reklame... dostalem maila z comparic.. :D
Skoro sa spore watpliwosci po przeczytaniu regulaminu to jednak nie wszystko jest jasne i dopracowane.. Napisalem wyzej w jaki sposob byc na starcie kilkaset procent - po prostu trzeba byc majetnym graczem.

wojtek1976.
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 17 gru 2014, 12:23

Re: TMS - konkurs o Milion!

Nieprzeczytany post autor: wojtek1976. »

TxT pisze:
Akhh pisze:TMS miał zawsze konkursy tego typu i wystarczy zobaczyć kto je wygrywał. Vanessa, Krzysztof Piróg - to nie są przypadkowi ludzie. Także chyba w miarę dopracowali tą formułę.

Nie wiem czy jest ktoś z innych konkursów kto rzeczywiście odnosi sukcesy na rynku.
Tak wiem ze tms jest najlepszy bo tym razem placi Ci kase za reklame... dostalem maila z comparic.. :D
Skoro sa spore watpliwosci po przeczytaniu regulaminu to jednak nie wszystko jest jasne i dopracowane.. Napisalem wyzej w jaki sposob byc na starcie kilkaset procent - po prostu trzeba byc majetnym graczem.
Niestety nie masz racji, gracze którzy będą hedzowali pozycje zostaną zdyskwalifikowani. :D

nieudacznik
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 10 paź 2012, 15:46

Re: TMS - konkurs o Milion!

Nieprzeczytany post autor: nieudacznik »

@raposo
bardzo lubię TMS, mam do nich duży sentymet. Byli pierwszym brokerem na rynku, przez długi czas byli tylko oni i X-trade. I co z tego? Nic. Mieli dużo większe możliwości niż X-trade, byli white label saxo, ale to X-trade zjadł konfitury z rynku. Dlaczego? bo chłopaki z TMS bali się jak ognia wydatków na promocję. Jedyny konkurs w sensem jaki zrobili na demku był o Toyotę Yaris na samym początku, wszystkie inne były tak pomyślane, żeby jeszcze na nich zarobić. Takie cwaniaczenie to jest strzał w stopę. W tym czasie X-trade waliło konkurs demo za konkursem z dużym rozmachem i przytupem, z promocją w telewizorni i hodowali sobie gigantyczne ilości graczy. Raz nawet zrobili konkurs o milion, i to nie złotych ale euro i nie w zarządzanie ale do rączki. A nagrodami pocieszenia były porszaki he he. I mimo tego, że delikatnie mówiąc nie mieli najlepszej prasy, dzisiaj to gigant o zasięgu światowym. A wszystko dzięki temu, że mieli rozmach. Znamienne jest to, że w tym konkursie są tylko nagrody dla zwycięzców dziennych, po to by napaleńcy wytrzepali się z kasy, za tygodniówkę nie ma już nic. Niestety promocja kosztuje, a jak się robi promocję w taki sposób aby jeszcze na tym zarobić, to efekty są jakie są. A szkoda.

TxT
Gaduła
Gaduła
Posty: 141
Rejestracja: 23 paź 2014, 20:01

Re: TMS - konkurs o Milion!

Nieprzeczytany post autor: TxT »

wojtek1976. pisze: Niestety nie masz racji, gracze którzy będą hedzowali pozycje zostaną zdyskwalifikowani. :D
Na pewno? Jest taki zapis w regulaminie? Jeżeli tak to ok, tylko nie doczytałem tego nigdzie, moje przeoczenie?

Awatar użytkownika
happy
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 11 cze 2015, 09:35

Re: TMS - konkurs o Milion!

Nieprzeczytany post autor: happy »

Czasy konkursów organizowanych przez iksa z porszakiem odchodzą w zapomnienie. Teraz tylko 80% z zysku, płacone za 12 m-cy. Konto pewnie wirtualne. Koszt i ryzyko dla brokera żadne, a uczestnicy kładą własną kasę na kontach realnych.

Ale ogólnie pomysł konkursu na kontach realnych - jak najbardziej na plus. Eliminuje w pewnej mierze roboty czy przypadkowych zwycięzców.

woj55
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 527
Rejestracja: 12 sty 2013, 21:04

Re: TMS - konkurs o Milion!

Nieprzeczytany post autor: woj55 »

ktorego dnia start?
Rynek to jest na targowisku a tutaj rynkiem są wielkie banki

ODPOWIEDZ