testowanie strategii

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
adamForex
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 28 gru 2015, 10:24

Re: testowanie strategii

Nieprzeczytany post autor: adamForex »

Niestety chyba zewnętrznie nie da się tego zmienić. Jak masz otwarty kod strategii, to możesz dopisać:

Kod: Zaznacz cały

extern int speed = 500;
int WaitLoop;

//wewnątrz OnTick()
   if(IsVisualMode()==true)

     {

      Waitloop=0;

      while(Waitloop<speed){Comment("Wait Loop Count = ",Waitloop); Waitloop++;}

     }
Znalazłem to na forum MQL. Im mniejszą wartość dasz "speed" tym szybciej będą się budowały świece. Dzięki temu można płynnie regulować prędkość tworzenia się wykresu w trybie wizualnym.

kami92
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2016, 17:51

Re: testowanie strategii

Nieprzeczytany post autor: kami92 »

Cześć,

jestem początkujący i chciałbym zapytać o jedną rzecz, a mianowicie jaki swap domyślnie uwzględnia tester strategii? taki, jaki naliczyłby się u brokera, u którego mam konto, i jestem na nim zalogowany podczas robienia testów? czy może jakaś inna wartość narzucona przez metaquotes? z góry dzięki za odpowiedź!

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: testowanie strategii

Nieprzeczytany post autor: raposo »

kami92 pisze:Cześć,

jestem początkujący i chciałbym zapytać o jedną rzecz, a mianowicie jaki swap domyślnie uwzględnia tester strategii? taki, jaki naliczyłby się u brokera, u którego mam konto, i jestem na nim zalogowany podczas robienia testów? czy może jakaś inna wartość narzucona przez metaquotes? z góry dzięki za odpowiedź!
Taki, jaki jest ustawiony przez brokera na danym instrumencie - możesz to łatwo sprawdzić klikając z prawej w testerze w "Właściwości instrumentu".
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ