TeleTrade - Broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
adasko0943
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 09 cze 2016, 15:37

Re: TeleTrade - Broker

Nieprzeczytany post autor: adasko0943 »

Witam,
Czy ktoś z Was może korzystał już z konta NDD w TeleTrade Dj? Dwa miesiące temu wydzwaniali do mnie proponując otworzenie rachunku na nowym koncie NDD. Byłem nieugięty ale ostatnio znów miałem kilka telefonów i trochę namieszali mi w głowie. Jestem byłym klientem XTB więc co nieco kojarzę ale zasięgnę informacji.

brzózka
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 06 kwie 2017, 11:34

Re: TeleTrade - Broker

Nieprzeczytany post autor: brzózka »

Dzień dobry, jestem wykładowcą na prywatnej uczelni, jeden z moich studentów opowiedział o rynku walutowym. Po pierwsze, zaskoczyło mnie to, że stosunkowo młoda osoba już się interesuje narzędziami finansowymi i zastanawia się nad swoją przyszłością w tym kontekście. Po drugie, byłem zaskoczony tym, że wydajność jest bardzo wysoka w porównaniu do instytucji bankowych. Postanowiłem znaleźć firmę, która oferuje takie usługi. Tak znalazłem TeleTrade. Teraz korzystam z bardzo dobrego serwisu, który mogę połączyć z pracą. Uważam, że trzeba mieć bardzo dobrą wiedzę na temat rynku, żeby handlować skutecznie. Taką wiedzę zdobyłem, właśnie, z TeleTrade.

Nicolas
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:06

Re: TeleTrade - Broker

Nieprzeczytany post autor: Nicolas »

Trudno podjąć decyzję: "Zainwestuję pieniądze u brokera! Zaryzykuje!" Szczególnie, kiedy na te pieniądze musimy bardzo ciężko pracować! Jednak taką decyzję podjąłem, a bardzo długo do niej dojrzewałem, czytałem fora, chodziłem na spotkania, rozmawiałem z innymi "graczami". Postawiłem na firmę TeleTrade. Póki co zarządzam kontem demo, odbywam szkolenia i mogę liczyć na kontakt z opiekunem. Od przyszłego tygodnia przechodzę na konto rzeczywiste.Dam znać jak mi idzie. Trzymajcie kciuki!

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: TeleTrade - Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Drodzy Państwo... To już nie te czasy. Taki markieting nie działa. Raz, że nikt nie rejestruje się na forum żeby tylko chwalić konkretną firmę (no chyba, że... :) ), a dwa, że najpierw warto byłoby przemyśleć takie działania. Sugeruję pomyśleć o bardziej etycznej i skutecznej formie reklamy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: TeleTrade - Broker

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

ojjjj tam... Zabawnie się czyta taką propagandę XD

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: TeleTrade - Broker

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

Drodzy użytkownicy,

Przedstawiam Wam pismo(Przedprocesowe wezwanie do zaniechania naruszeń), jakie otrzymałem od Tele Trade.

Broker próbuje usunąć negatywne komentarze naszych użytkowników na temat Tele Trade.

Przez ostatnie kilka tygodni pracownik TeleTrade próbował wymusić na mnie usunięcie 3 wątków na temat TeleTrade, uprawiając przy tym tzw. "lobbing" - jeżeli usunę wątki pomoże to w kupnie reklamy w serwisie przez TeleTrade. Na nic zdały się moje wielokrotne tłumaczenia, że forum jak i reklama w naszym serwisie działa CAŁKOWICIE NIEZALEŻNIE, a opinie na forum są BEZSTRONNE.

Wielokrotnie tłumaczyłem pracownikowi TeleTrade jaka jest różnica pomiędzy normalnymi opiniami na dany temat(tak, mogą być zarówno pozytywne jak i negatywne), a naruszeniem dóbr osobistych. Bez skutku.

Pracownik TeleTrade dodatkowo przyznał się mi w rozmowie telefonicznej, że wiele opinii pozytywnych na temat tego brokera zostało napisanych przez fałszywych użytkowników, do których kont dostęp mieli pracownicy TeleTrade.

Stanowczo sprzeciwiam się takim praktykom, jak także próbom wymuszenia kasowania negatywnych komentarzy, dlatego mam nadzieję, że przedstawiciel TeleTrade, Pan Yuriy dotrzyma słowa z pisma przedprocesowego i spotkamy się w sądzie. Może tam uda się wyjaśnić, że opinie użytkowników mogą być także negatywne - i nie jest to naruszenie dóbr osobistych.

Wszelka korespondencja telefoniczna/mailowa z TeleTrade została zabezpieczona na potrzeby ewentualnego procesu sądowego.

Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: TeleTrade - Broker

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

brzózka pisze:Dzień dobry, jestem wykładowcą na prywatnej uczelni, jeden z moich studentów opowiedział o rynku walutowym. Po pierwsze, zaskoczyło mnie to, że stosunkowo młoda osoba już się interesuje narzędziami finansowymi i zastanawia się nad swoją przyszłością w tym kontekście. Po drugie, byłem zaskoczony tym, że wydajność jest bardzo wysoka w porównaniu do instytucji bankowych. Postanowiłem znaleźć firmę, która oferuje takie usługi. Tak znalazłem TeleTrade. Teraz korzystam z bardzo dobrego serwisu, który mogę połączyć z pracą. Uważam, że trzeba mieć bardzo dobrą wiedzę na temat rynku, żeby handlować skutecznie. Taką wiedzę zdobyłem, właśnie, z TeleTrade.
Administratorze! a nie możesz ich o to oskarżyć przecież na pierwszy rzut oka jest to :563: ... e nie powiem jeszcze mnie oskarżą :P
Obrazek

starywyjadaczfx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 23 paź 2017, 02:48

Re: TeleTrade - Broker

Nieprzeczytany post autor: starywyjadaczfx »

Jak to rozumiec ze pan Juri jakistam zada przekazania numerow IP komputerow uzytkownikow piszacych negatywnie o tym brokerze? Po co mu te IP??? on che zlikwidowac te komputery? wlamac sie do nich? zbanowac je? :PPP WTF? LOL! OMG!

hahahhahahhahahahahhha co za brok!

troszke taki hft brokers.... ale pan juri chyba o tym nie slyszal. a szkoda.


piwko dla pana jurija :564:

p.s.
podpis w pozwie to chyba z batmana

ODPOWIEDZ