telefon do tradingu

Wszystko co związane z zapleczem technicznym tradera, czyli m.in. komputery, smartfony, tablety, VPS'y itp.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: telefon do tradingu

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Nie można.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

helico
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2013, 13:19

Re: telefon do tradingu

Nieprzeczytany post autor: helico »

Elo, mam prośbę o poradę. Do tej pory uczyłem się na kompie po pracy (na realu też). Charakter pracy niestety nie pozwoli mi na używanie dużych urządzeń, więc ok. 80 % tradingu w tym analizy wykresów planuję robić na telefonie. Jaki telefon i platforma będzie najlepsza do takiego stylu działania na forexie? Potrzebowałbym, więc telefon, który pozwoli na stosowanie również narzędzi analitycznych. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Michał

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: telefon do tradingu

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Jeśli do dużych narzędzi zalicza się też netbook powiedzmy 9-11" to niestety nie wiem co Ci doradzić. Wykonywanie analizy na telefonie to jak operowanie pacjenta na otwartym sercu przez domofon.

Ewentualnie przerzuć się na większe interwały typu H4, D1 i zacznij grać długoterminowo. Analiza w domu z dostępem do komputera, a potem tylko kontrola pozycji na telefonie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
DonForex:-)
Gaduła
Gaduła
Posty: 254
Rejestracja: 29 kwie 2010, 16:25

Re: telefon do tradingu

Nieprzeczytany post autor: DonForex:-) »

czy można w trade interceptor zalogować się mając konto w Armadzie? Czy koniecznie trzeba wgrać mt4 android?
"Someday - and that day may never come - I'll call upon you to give my pips back to me. But until that day, accept this justice as gift on my off day" - The Foreign Exchange Market in my f... nightmare.

Awatar użytkownika
bbq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 604
Rejestracja: 10 maja 2011, 17:12

Re: telefon do tradingu

Nieprzeczytany post autor: bbq »

zaccny pisze:Szczerze mówiąc nie miałem statyczności z tym produktem jednakże myślę ze taka funkcjonalność jest na 100 proc. Dodatkowo powiem ze Google już jakiś czas temu miała wprowadziæ konta użytkowników na androidzie i szybkie pomiędzy nimi przełączanie wiec wtedy jak najbardziej byłoby to możliwe. Poczytaj sobie trochę na temat androida jaki ten fon posiada i pewnie znajdziesz tam odpowiedz na to. Swoja droga fajna zabawka;-)
Dzieki zaccny za odpowiedz, chociaż chodziło mi o tryb w jakim pracować będą karty, standby czy active.
Po przetestowaniu wyszło, ,ze działają w trybie active ale nie full. Pomimo tego jak dla mnie jest ok.
DonForex:-) pisze:czy można w trade interceptor zalogować się mając konto w Armadzie? Czy koniecznie trzeba wgrać mt4 android?
Zbyt dużego wyboru brokerów nie maja.

Obrazek

Prowizja od obrotu za podłączenie istniejącego live, eventualnie otworzenie nowego konta a wtedy za free.

Pzdr.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
“Look deep into nature, and then you will understand everything better.” A. Einstein

Awatar użytkownika
zaccny
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 448
Rejestracja: 22 wrz 2012, 22:14

Re: telefon do tradingu

Nieprzeczytany post autor: zaccny »

Z tego co wiem to można tam podłączyć również innych brokerów. Gdzieś o tym czytałem tylko ze jest to dość skomplikowane. Jeśli znajdę ta informacje to Wam tu wkleje

Sent from my GT-P5100 using Tapatalk 4

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Re: telefon do tradingu

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

Czy może ktoś napisać do czego to tak właściwie służy ???

https://play.google.com/store/apps/deta ... mote&hl=pl

Niestety strona nie działa i nie mam tego jak wypróbować.

Myślę, że to byłoby dobre rozwiązanie problemu ograniczeń standardowego mt4 na androida. Jeśli to jest to o czym myślę. Natomiast do kontroli swojego mt4 z dowolnego miejsca na świecie gdzie jest internet może służyć program

http://www.teamviewer.com/pl/download/windows.aspx

Oczywiście musi być zainstalowany na komputerze i na innym komputerze lub telefonie. Komputer musi także był włączony. Sam tego używam od jakiegoś czasu do podglądu sytuacji - standardowy mt4 na androida nie wystarcza do moich potrzeb.

Tutaj mam pełne zdalne sterowanie komputerem z dowolnego miejsca. Wadą jest to, że cały ruch leci przez serwery producenta programu i kto wie gdzie jeszcze - powoduje to, że przesyłany obraz jest trochę zamulony nawet przy dobrym łączu. Ale zaleta jest jedna niepodważalna - mam cały pulpit komputera na ekranie telefonu. :)

Znalazłem także inne podobne aplikacje do pulpitu zdalnego - np. microsoft remote desktop - znacznie szybszy od teamviewer ale wadą jest, że najlepiej to wszystko działa gdy jesteśmy w sieci lokalnej i mamy komputer w win8. Konfiguracja poza siecią lokalną jest już bardziej skomplikowana niż teamviewer. Ale za to płynność działania jest lepsza.

8)
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

Piter80
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 444
Rejestracja: 23 sty 2013, 19:05

Re: telefon do tradingu

Nieprzeczytany post autor: Piter80 »

Marcin a nie znalazles takiego programu na iphona?

Awatar użytkownika
bbq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 604
Rejestracja: 10 maja 2011, 17:12

Re: telefon do tradingu

Nieprzeczytany post autor: bbq »

Piter80 pisze:Marcin a nie znalazles takiego programu na iphona?
teamviewer na iphona
lub
VNC na iphona


Pzdr.
“Look deep into nature, and then you will understand everything better.” A. Einstein

Piter80
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 444
Rejestracja: 23 sty 2013, 19:05

Re: telefon do tradingu

Nieprzeczytany post autor: Piter80 »

Dzieki :)

ODPOWIEDZ