Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 25 mar 2017, 14:35     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Szukam wspólnika do projektu. Excel wymagany na 7.

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
  • Autor
  • Wiadomość

NowySwiat

Stały bywalec

Stały bywalec

Szukam wspólnika do projektu. Excel wymagany na 7.

Nieprzeczytany post20 mar 2017, 22:36

Witam serdecznie. Szukam osoby mającej Excela w jednym palcu. Osoba ta została by zaznajomiona w 2 etapach z systemem. Pierwszy etap to system podstawowy i tak naprawdę 3 lata mojej pracy. Jest on stosunkowo prosty do napisania w formułach excelowych ale tych formuł jest jednak duzo. Drugi etap jeśli ta osoba się sprawdzi to system zaawansowany (5 lat mojej pracy) i jest minimalnie bardziej złożony ale wymaga sprawnego modelu systemu 1. Całą automatykę biorę na siebie. Końcowa faza projektu to po prostu działajacy automat o bardzo dobrych wynikach opierający swoją logikę o excela własnie... Uprzedzam iż model1 nie pozwoli na zbytnie kokosy i jest tylko "systemem rozpoznającym" aktualny trend na rynku z bardzo dużymi slami więc raczej nikomu na nic się nie przyda a tylko zaangażowanie w projekt pokaże czy warto osobę zaznajamiać głębiej... Projekt aktualnie posiada już rozróżnianie różnych formacji i zbieranie danych do obróbki, powolutku idzie w dobrą stronę. Jednak moja znajomość excela wydłuza czas tej pracy (logika cała już została wymyślona i sprawdzona)....

Wiadomości propozycjami na pw. Mile widziane skype.
System nie jest na sprzedaż. Osoba, która dołączy może tylko używać na właśny użytek, żadnych sygnałów i rozdawnictwa na boku...

Jeśli excel nie stanowi dla Ciebie problemu, ogarniasz czym są świeczki (open close high low) i jak się składa zlecenia (open price, sl, tp) ten projekt jest dla Ciebie :)

Pozdrawiam

Wróć do Ciekawe linki, reklamy