Szkolenia Forex?

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Szkolenia Forex?

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

mamlerisou pisze:Ja przeszedłem bardzo fajne szkolenie. Firma nazywa się Fraktal Trader. Na ulotce znalazłem też kod promocyjny ( 20023 ) który wpisałem przy rejestracji i miałem chyba 50% zniżki na pierwszy szkolenie z formacji świecowych. Dodali mnie też do zamkniętej grupy na fb gdzie prawie codziennie wrzucają analizy poszczególnych rynków oraz dostałem dostęp do takiego LIVE TRADINGU gdzie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00 jeden z analityków gra na żywo i opisuje co się dzieje. Na chwile obecna zarabiam około 50-100$ dziennie. Myśle że było warto.
Podepniesz myfxbook pod swoje konto żeby potwierdzić że jest tak jak piszesz?

Awatar użytkownika
xman
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2017, 14:34

Re: Szkolenia Forex?

Nieprzeczytany post autor: xman »

Witam, niedawno natknąłem się na firmę FRAKTAL TRADER, która organizuje szkolenia dla osób niemających żadnego doświadczenia w tradingu. Koszt szkolenia jest niewielki.
- Moje pytanie brzmi czy takie szkolenie dla osoby zielonej wogóle ma sens ?
- Czy wiecie coś na temat tej firmy ?
- Co możecie doradzić osobie chcącej zacząć trading ?

To, ze czytać, edukować się to oczywiście wiem. Jednak nie ma to jak rozmowa z kimś doświadczonym...

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Szkolenia Forex?

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Jeśli jesteś całkiem zielony to ucz się z forum, pytaj ludzi. Pobierz darmowe e-booki. Zapisz się na bezpłatny webinar. Jeśli te 340 złotych nie stanowi dla Ciebie istotnej kwoty to możesz się zapisać na szkolenie. Pytanie, czy jeśli jesteś "zielony" to czego będziesz w stanie się nauczyć przez 10 godzin. Wolałbym najpierw poznać podstawy a później się rozwijać. Choć z tą wiedzą na giełdzie różnie bywa - wydaje mi się, że uczyłem się za dużo, zamiast stosować proste metody.
To moje spojrzenie po latach. U Ciebie może być inaczej.
Powodzenia :)
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Awatar użytkownika
xman
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2017, 14:34

Re: Szkolenia Forex?

Nieprzeczytany post autor: xman »

Raczej się nie wybiore na to szkolenie. Nie chodzi o pieniądze ale wygląda mi to troche na naciągactwo i nie chce, żeby mi ktoś na samym początku wyprał mózg. Kolega z forum zadeklarował się, że potłumaczy mi pare rzeczy na Skypie i tak chyba będzie najlepiej. Potrzebuje mentora i tyle a taki gościu ze szkoleń zabierze kase i tyle go widziałem ...

NowySwiat
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 26 gru 2016, 14:02

Re: Szkolenia Forex?

Nieprzeczytany post autor: NowySwiat »

Obrazek

Jak już wydać kasę to na tą jedną jedyną książeczkę... :568:

Awatar użytkownika
xman
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2017, 14:34

Re: Szkolenia Forex?

Nieprzeczytany post autor: xman »

ok. Czy taka książeczka w PDF jest gdzieś dostępna ?

NowySwiat
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 26 gru 2016, 14:02

Re: Szkolenia Forex?

Nieprzeczytany post autor: NowySwiat »

Dobrych pozycji nie wolno piracić... Kup sobie papierową to nie są duże pieniądze :) Wiecej chciales wydac na bezsensowne szkolenie... :)

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Szkolenia Forex?

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Dzięki Ci, NowySwiat za ten wpis. Każdy chce dostawać wynagrodzenie za pracę własną. Za cudzą : filmy, książki już płacić nie trzeba.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Szkolenia Forex?

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Ostatnio nawet pojawiło się nowe wydanie tej pozycji:
http://www.maklerska.pl/analiza-technic ... e2fbede2f6

Jeśli będziesz się wahać to jako dodatkową motywację prześlę Ci nasz kod na dodatkowe 5% rabatu.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Trepifajksel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 20 wrz 2006, 22:56

Re: Szkolenia Forex?

Nieprzeczytany post autor: Trepifajksel »

Witam wszystkich serdecznie,
Chcialbym dodac swoje dwa grosze odnosnie szkolen. Szkolenia moze i sa przydatne ale tylko w podstawowym zakresie. Jesli komus nie chce sie czytac jak obslugiwac platforme to szkolenie podpowie jak to zrobic. Moze opowiedziec co to forex, lot, dzwignia itd. Jednak zadne szkolenie nie 'sprzeda' ci sposobu jak zarabiac. Powiem jeszcze cos. Nawiasem mowiac nie ma wielu ludzi ktorzy zarabiaja na forexie. Wiekszosc dziennikarzy ktorzy pisza o forexie nie zarabia na nim. Gdyby zarabiali zostawiliby prace dziennikarza, kupiliby domek pod lasem z laczem internetowym. Analitycy rynku forex to wielka sciema. Oni nie zarabiaja!!! Jest bardzo nieliczna grupa osob ktorzy kroja gruba kase ale ich nie ma na forach. Siedza cicho i prowadza swoje zycie. Osobiscie znam takich dwoch. Jeden swego czasu byl na tym forum. Forexowy, publiczny milioner bylby narazony na wiele niebezpieczenstw. Dlatego oni sie nie wychylaja. Poza tym tlumaczenie niektorym ludziom prawidlowego postepowania na FX jest zwyczajnie nieskuteczne. Oni i tak wiedza lepiej. Jest cos o tym w Ewolucji Tradera.
Potrzebny jest mentor ktory nauczy co jest wazne oraz wiele godzin spedzonych przed monitorem i pasja... Jest wiele prostych spraw ktorych trzeba sie nauczyc. Chociazby rysowanie linii trendow. To narzedzie wydaje sie proste i moze naprawde byc bardzo pomocne ale trzeba zwyczajnie wiedziec jak je narysowac. Na roznych parach i TF LT dziala roznie. Czasami wazny jest cien, czasami cena zamkniecia, sprawa zachowania sie ceny po przebiciu linii itd. Podobna historia jest z fibo.
Wiele lat temu zapytalem takiego czlowieka: sluchaj mowie, podpowiedz mi jakie ksiazki powinienem przeczytac. Ktore sa wazne a ktore nie, od czego zaczac. Czlowiek bardzo sie zamyslil i mowi tak: Jak to jakie? Masz czytac wszystko co wpadni ci w rece bo forex to ma byc twoja pasja...inaczej sie nie da.

ODPOWIEDZ