Szkolenia - Czy warto?

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Damian77
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 546
Rejestracja: 07 sie 2008, 09:47

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: Damian77 »

koalafx pisze:Taka sama jest sytuacja z Panem Smug [ciach].
Napisalem pytanie czy moga mi przeslac myfxbook, to Pan SMUG wywalil mnie z facebooka, usunal posta z blogu oraz moderowal webinar. Malo tego odpisal ze nie moze mi wyslac stats na jego inwestycje na DAX, poniewaz jest to jego sekret.
nie znam szkoleń tego Pana, ale oglądałem jakiś darmowy webinar w którym zapowiedział swój udział w konkursie światowym bo "Polska dla niego jest za ciasna" i zawsze chciał wyjść na zewnątrz...
aha i miał w nim grać właśnie na DAX to zerknij w jego statystyki

http://www.worldtopinvestor.com/pub/PL/ ... 57.profile


jednym zdaniem, może i wyszedł, ale dla mnie bardziej wy(po)płynął

Damian77
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 546
Rejestracja: 07 sie 2008, 09:47

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: Damian77 »

Damian77 pisze:
http://www.worldtopinvestor.com/pub/PL/ ... 57.profile


jednym zdaniem, może i wyszedł, ale dla mnie bardziej wy(po)płynął
Pan Robert Smug wyczyścił konto i statystykę , co marketingowo jest właściwe bo co za leszcz się skusi na szkolenia jak prowadzący przerżnął w rocznym konkursie 70% w 2 miesiące grając na DAX który ma trend jak cholera

sallesman
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 14 lut 2015, 16:44

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: sallesman »

Też zauważyłem, że statystyka zniknęła.. Swoją drogą ostatnie szkolenie na które zajrzałem, było miernej jakości. Oczywiście pojawiły się już zachęty na szkolenie życia za ciężkie pieniądze. Ja wolę zainwestować te pieniądze w konto live.

Awatar użytkownika
koalafx
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 02 lut 2014, 12:14

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: koalafx »

W internecie mozna spokojnie znalezc statystyke jak Pan Smug przegral 70% swojego depozytu a teraz wprowadza nowe szkolenia. To jest blazenada do potegi ze robi w swoich webinarach takiego GURU a nie ma w ogole pojecia o inwestowaniu na Dax. Konta na myfxbook juz dawno tez zniknely. Gra tylko i wylacznie na kontach demo i wkleja tylko screeny z opisami ile to zarobil. Otwiera na kilki kontach DEMO transakcje i jesli ktoras idzie w jego strone, to wtedy ja zabezpiecza na BE lub wyzej i robi screena i pokazuje ile tysiecy zarobil :-) Niech pokazuje to wszystko na potwierdzonym myfxbook.

Jego statystyka z Top Investor krazy po necie. Ponizej kazdy moze zobaczyc jak Trader, Inwestor i Mentor MBA zarabia :-)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

sallesman
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 14 lut 2015, 16:44

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: sallesman »

Czyli pospolity oszust.. i manipulant..Dobrze że może choć jedna dusza, która przeczyta taki post zostanie uratowana :-)

Damian77
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 546
Rejestracja: 07 sie 2008, 09:47

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: Damian77 »

sallesman pisze:Też zauważyłem, że statystyka zniknęła.. Swoją drogą ostatnie szkolenie na które zajrzałem, było miernej jakości. Oczywiście pojawiły się już zachęty na szkolenie życia za ciężkie pieniądze. Ja wolę zainwestować te pieniądze w konto live.
po udziale w konkursie i maskowaniu tego , brzmi mało wiarygodnie

a tak bardzo chciał wypłynąć poza Polskę bo mu ciasno było... to popłynął

ale jak nie robić chociażby webinarów np po 97 zł (HQ) jak zjawia się na nich 1000 leszczy ..
rachunek jest prosty

chicoloco
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 24 mar 2015, 13:57

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: chicoloco »

Robert Smug był ostatnio na pięciodniowym szkoleniu u Birgera (tradac) więc może się w końcu czegoś nauczy ale też niemieckiego showmana Birgera nazywa jednym z najlepszych traderów w Europie czy na świecie ;)
Najsmutniejsze jest to, że ludzie nabierają się na takie miernoty jak Smug i wydają na to spore pieniądze, to są chyba ci ludzie co kupują kołdry czy inne garnki od domokrążców po 10 000 zł.

sallesman
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 14 lut 2015, 16:44

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: sallesman »

Birger też "handluje" szkoleniami, ostatnio kosi kasę w Polsce.. osobiście nie wierzę w żadne szkolenia. Jeśli ktoś zarabia, top nie ma czasu szkolić, bo każda minuta jest cenna, a czasu cofnąć sie nie da.. A Pan Robert mógł pojechać na Teneryfę, efekt byłby ten sam, ale za to klimat bardziej przyjazny.. :mrgreen:

Damian77
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 546
Rejestracja: 07 sie 2008, 09:47

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: Damian77 »

chicoloco pisze:Robert Smug był ostatnio na pięciodniowym szkoleniu u Birgera (tradac) więc może się w końcu czegoś nauczy ale też niemieckiego showmana Birgera nazywa jednym z najlepszych traderów w Europie czy na świecie ;)
Najsmutniejsze jest to, że ludzie nabierają się na takie miernoty jak Smug i wydają na to spore pieniądze, to są chyba ci ludzie co kupują kołdry czy inne garnki od domokrążców po 10 000 zł.

Pana Smuga słyszałem raz na jakimś webinarze, właśnie przed konkursem . Dla mnie ten człowiek nie ma pokory. Brał udział w konkursie, bo w Polsce jest mu już ciasno i chciał wypłynąć a popłynął na -70%.
z dzisiejszej reklamy na facebooku wiemy, że przyciął 1200 zł dzisiaj - pewnie Birger przez 5 dni szkolenia wbijał mu do głowy rysowanie BOX'a o którym B. za darmo opowiada przy byle okazji

Awatar użytkownika
koalafx
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 02 lut 2014, 12:14

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: koalafx »

Damian ale on kosi te pipsy i te 1200 zl na rachunku DEMO wiec zero ryzyka i emocji....
Jak by Pan Smug z kosil 1200 zl na REALU to by caly internet za spamowal potwierdzeniami tego zagrania, wiec to tylko DEMO :-)

ODPOWIEDZ