Szkolenia - Czy warto?

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Kazik
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 19 kwie 2008, 09:30

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: Kazik »

koalafx pisze:Taka sama jest sytuacja z Panem Smug i Panem Mielnikiem.
Napisalem pytanie czy moga mi przeslac myfxbook, to Pan SMUG wywalil mnie z facebooka, usunal posta z blogu oraz moderowal webinar. Malo tego odpisal ze nie moze mi wyslac stats na jego inwestycje na DAX, poniewaz jest to jego sekret. Natomiast Pan Mielnik co prezentuje raporty nie prowadzi myfxbook bo kazdy innaczej zarabia z jego analiz, tak mi odpowiedzial. Malo tego gosc dzwoni po telefonach ludzi ktorzy sie zapisali i wciska im te raporty po 7 zl. Na pytanie ze jaja sobie robi z ludzi, prezentujac opinie ludzi podstawionych i czytajacych teksty ktore on im napisal nic nie odpowiedzial.

Lepszy od nich jest Pan Glinicki, ktory jak robi webinar to na dzien dobry jest chat moderowany i zasloniety ze nic nie widac kto co napisal....przeciez takie zachowanie i takie walki powinny byc karane.
Albo pokazuja myfxbook realny + wyplaty z konta brokerskiego a bez tego nie szkola. Takie jest moje zdanie.

Pan Rozmus rowniez jest super traderem i zarabia bardzo duzo ale tez nie ma myfxbook.
Mnie tylko jedno interesuje, gdzie oni szukaja tych naiwnych ludzi ktorzy im placa te tysiace pln za szkolenia ????????
Nie pamiętam kto ma w stopce coś takiego:

..."na świecie jest tylu frajerów. że cwaniaków dla nich starczy"...
:564:

jack68
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:49

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: jack68 »

ja moge powiedzieć że zdecydowanie nie warto mówie o AI to co ci obiecują a to co dostajecie zdecydowanie odbiega od umowy tzn wykłądowcy odrazu uprzedzają żeby im żadnych wykresów nie wysyłać bo oni nie mają na to czasu jeśli chcesz żeby powiedzieli jak grają to ci powiedzą ze na to trzeba wpaść samemu bo to nie polega na kopiowaniu innych wiedza jaką dostajesz to sucha wiedza teoretyczna z książek tzn zarządzanie kapitałem jakieś tam formacje eliot fibo czyli wszystko co sobie możecie przeczytać samemu na szkoleniu jest wiedza ogólnie dostepna w dodatku wiecie ile to kosztuje odsyłam do ich strony byłem bardzo rozczarowany

Awatar użytkownika
xspojlerx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 411
Rejestracja: 06 sty 2010, 15:54

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: xspojlerx »

Koledzy, a co powiecie o tym:

http://akademia.investio.pl/lukasz-fijo ... kcjach.htm

Niezłą skutecznością się chwali Łukasz Fijołek

krystian74
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 646
Rejestracja: 28 sty 2011, 11:05

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: krystian74 »

Nie warto. Jestem wielkim przeciwnikiem Łukasza Fiołek.
http://forex-nawigator.biz/forum/fibona ... 23-20.html
Naciągacz i nic innego.

Awatar użytkownika
xspojlerx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 411
Rejestracja: 06 sty 2010, 15:54

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: xspojlerx »

Ok, dzięki, a znasz kogoś ktoś był na tym szkoleniu?

Silezia

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: Silezia »

Patrząc na rynek szkoleń powiem wam jedno.
Nawet jeśli szkolący ma wiedzę uczestnicy nie wynoszą z tych szkoleń nic.

Dlaczego ?

Bo w ich głowach jest jedna myśl. Zapłacę i zostanę traderem... Niestety nikt nie chce zadać sobie trudu by samemu myśleć i się uczyć, oni dają drogowskaz i trzeba za tym iść... Z nauką traderki to trochę jak budowanie muru, rób tak by każda cegła była perfekcyjna. Nie możesz się skupiać na kasie... Pokaż mi szczęśliwego człowieka ,który pracuje tylko dla kasy... raczej takiego nie ma. Coraz większa flustracja wstępuje w tego człowieka i albo tkwi w takim układzie bo musi cierpiąc albo zmienia zawód... Bez pracy nie ma kołaczy i żadne szkolenie tego nie załatwi.
Jeśli ktoś nie potrafi i chce by go za rączkę poprowadzono ... Niech szuka mentora ale uczciwego ,który powie od A do Z czego Cie nauczy a przynajmniej spróbuje bo nikt nie wie jakim jesteś człowiekiem i jak szybko łapiesz...
Kolejny mit... Traderzy nie wiedzą gdzie rynek poleci.
Mamy 33 % szans na 3 możliwe scenariusze ;)

1. Góra
2. Dół
3. Bok


Dlatego panuje przekonanie ,ze wystarczy 30 % skuteczności systemu...

Zawód tradera to balansowanie i szukanie najbardziej prawdopodobnego miejsca udanego wejścia .
Kupuj w dołkach sprzedawaj w szczytach takie proste a takie trudne dla wielu...


Ostatnie słowo to o trenerach. Nie powinno się uczyć czegoś o czym się nie ma pojęcia.
Aktualnie na rynku widzę ludzi rozpiłowujących szkolenia na tak małe elementy jak tylko się da... byle na tym zarobić i zero dla korzyści osoby ,która Ci zaufała byle to sprzedać. Dlatego uważam ,ze człowiek szkolący powinien kierować się etyką...


I co najlepsze i zawsze mnie bawi ,ze taka wizja mnie tu przypędziła :) Ludzie dostają mylne sygnały od brokerów ,ze ten zawód jest dla każdego. Pełno kasy od zaraz,laski, auta, znane osoby (przypomina wam to pewnie kogoś szkolącego ;) ) ... NIC BARDZIEJ MYLNEGO. Ten zawód NIE JEST DLA KAŻDEGO.

ps. W ramach ,,podziękowania,, za wiedzę ,,podstawową,, z tego forum bo juz byłem kiedyś tu pod innymi loginami dawno temu jeśli ktoś byłby chętny mogę za darmo pokazać na czym to tak naprawdę polega ,,to sprzedawanie w szczytach kupowanie w dołkach,, nie mam czasu szkolić mogę poświęcić godzinę na skype i pokazać ogólną zasadę, nadać wam kierunek ale bez ciężkiej pracy własnej bardzo przepraszam ale nigdzie nie zajdziecie będziecie non stop gonić króliczka (idealne modele matematyczne, wskaźniki i inne cuda ) a nie o to w tym wszystkich chodzi...
Sam wykres daje nam tyle informacji ,że nawet nie potraficie odczytać 1/100 z nich mimo że macie je na talerzu...

Jeśli ktoś były chętny podeślijcie skype zrobie konkfe i pokaże troche ,,magii tajemnej szaolinu,, heh

-- Dodano: 21 gru 2014, 16:38 --

*frustrację wkradła się literówka.

Do Admina, polecam zrobić na forum edycję swoim starych postów z ,,przyzwoleniem,, moderatora, uniknie wtedy się sytuacji gdy ktoś zechce usunąć poprzez z moderowanie swoje wypociny a forum zyska na jakości ... Wilk syty i owca cała :)



Napisał do mnie @Michał-fx
Ambitny gość z jeszcze nie do końca ustalonymi priorytetami ale bardzo interesujący się tematem.
Zwrócił mi uwagę ,że nie wszyscy muszą mieć czas na konferencje dlatego postanowiłem wrzucić w najbliższym czasie ten skrawek wiedzy do działu dla początkujących bo dobre myślenie powinno się wpajać od "małego".

Od razu mówię ,że nie dam wszystkiego na tacy nawet tego małego skrawka.
Od Rosjan nauczyłem się ,że trzeba myśleć samodzielnie. Gdy mamy problem trzeba na chwilę się zatrzymać popatrzeć na problem oczami kogoś trzeciego, zadać sobie samemu pytanie i możliwie jak najprościej SAMEMU na nie sobie odpowiedzieć. Dzięki temu człowiek się rozwija...

Nikogo za uszy ciągnął na chama nie będę...
Skoro jednak tą teorię zrozumiał człowiek nie mającego nic wspólnego z giełdą i wykresem to przy odrobinie trudu zwanego myśleniem zrozumie ją każdy nawet początkujący członek tej społeczności.

Polecam przypatrzeć się działowi dla początkujących, według mnie tylko można na tym skorzystać.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Warto

Marek2015
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2015, 14:28

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: Marek2015 »

Witam, to mój pierwszy post na forum. Przejdę odrazu do rzeczy :wink:
Zainteresowany od dłuższego czasu scalpingiem zacząłem szukać pomocy wśród szkoleniowców. Trafiłem na Jerzego Kozaka i scalping intuicyjny http://szkolenieforex.pl/sl/Scalping-intuicyjny za 400zł. Wysłałem kilka pytań do niego na temat szkolenia, pierwsza odpowiedź nadeszła bardzo szybko (w kilka godzin). Napisał mi że szkolenie to nagrany webinar niecałe 4 godz + pdf, szkolenie to kilka technik które można z sobą łączyć... Poprosiłem też o podesłanie screenów z wejściami coś na ten wzór http://forex-nawigator.biz/forum/resources/gu-m1/97061 żeby sobie przeanalizować wejścia.. W odpowiedzi dostałem takie coś..: http://forex-nawigator.biz/forum/resources/image/110163 http://forex-nawigator.biz/forum/resources/image/110162 Na drugiego maila z pytaniem czy można by wysłać coś nowszego zamist obrazków sprzed 2 lat odpowiedzi nie dostałem do teraz (jutro mija 2 tygodnie).

Pomijam fakt że brak odpowiedzi to brak profesjonalizmu i brak chęci walki o klienta. Dla mnie to przykład że Pan Kozak nie ma nowszych screenów ponieważ woli szkolić i brać pewne pieniążki niż samemu scalpować (ryzyko straty). Mój post nie ma na celu nikogo oczerniać, natomiast nich każdy sam to sobie przemyśli i wyciągnie wnioski. Ja wolę wpłacić te 400 zł na mikro konto i strata tych 400 nauczy mnie więcej niż to szkolenie na historycznych screenach.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

sallesman
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 14 lut 2015, 16:44

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: sallesman »

Jak zwykle, cwaniactwo wyszło na jaw.. Ci wszyscy szkoleniowcy to hieny ..

Carbonus
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2015, 19:57

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: Carbonus »

Czy spotkał się koś z takim szkoleniem?
Zastanawiam się czy to kojejne naciąganie, czy faktycznie jest tam konkretna wartość:
http://topinvestor.pl/zapisz-sie-na-szk ... alpingowe/
http://forexinstitute.pl/dwnld/Wywiad_z ... lpingu.pdf
No i oczywiście Tomasz Rozmus. Czy ktoś się tam szkolił i coś wie na ten tema?

Coś mi się nie chce wierzyć by wszystkie szkolenia to naciąganie!!

ODPOWIEDZ