Szkolenia - Czy warto?

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2328
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

michal_fun pisze:a co sadzicie o szkoleniach jakie robia Kozak, Investio, FxFlamer, Panowie z ForexTrader, ForexUniversity itp
Glownie to ich szkolenia posiadam, ponad 10 GB wszystkiego i na tym sie szkole. Jest sens czy szkoda czasu ?
Tak szkoda czasu. Aktualnie każdy z nich mógłby kosić kasę na sygnałach ale tego nie robią bo to by wymagało gry na realu na co większość jest za słaba... resztę sobie dośpiewaj.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
Michał-fx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 430
Rejestracja: 01 lut 2014, 19:10

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: Michał-fx »

serol uwazasz ze owi Panowie nie graja na realu z taka wiedza i obeznaniu w rynku ? ;)
Myśleć i działać jak Goldman !

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2328
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

michal_fun pisze:serol uwazasz ze owi Panowie nie graja na realu z taka wiedza i obeznaniu w rynku ? ;)
Nie myślałem dokładnie o tych ale zauważ że wielu szkolących gra.... ma jakieś wyniki których nie może pokazać mimo tego że grają na FX wiele lat.... ciekawe nieprawdaż...?
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Arturro
Gaduła
Gaduła
Posty: 308
Rejestracja: 26 lip 2010, 16:08

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: Arturro »

michal_fun pisze:serol uwazasz ze owi Panowie nie graja na realu z taka wiedza i obeznaniu w rynku ? ;)
Idźmy w druga stronę :)

Czy posiadasz dowód na to, że obracają żywą, dużą gotówką?

Bo mnie jakoś zawsze zbywano, gdy prosiłem o wyniki z realnego konta, albo ktoś z ich kręgu podnosił wrzawę : " Jak śmiesz pytać o to naszego super-hiper-turbo mistrza?! Może jeszcze PIT ma ci przedstawić i wyciąg z konta bankowego?! "

Takimi "argumentami" mnie odstraszano od wgłębiania się w temat. Znam jednego bloga, gdzie trader podał kwoty jakimi obraca na dwóch rachunkach i jakie tym wywołał wielkie, miłe zaskoczenie u wielu Forexowych graczy.

Czym byłby tylko ten wiarygodny dowód? Najlepiej zweryfikowany przez zewnętrzną instytucję MyFXBook albo coś podobnego, nie można podkręcać wyników w Paincie ;)

Pozdrawiam
Arturro
"Choise, the problem is choise"

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2328
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Arturro pisze:
michal_fun pisze:serol uwazasz ze owi Panowie nie graja na realu z taka wiedza i obeznaniu w rynku ? ;)
Idźmy w druga stronę :)

Czy posiadasz dowód na to, że obracają żywą, dużą gotówką?

Bo mnie jakoś zawsze zbywano, gdy prosiłem o wyniki z realnego konta, albo ktoś z ich kręgu podnosił wrzawę : " Jak śmiesz pytać o to naszego super-hiper-turbo mistrza?! Może jeszcze PIT ma ci przedstawić i wyciąg z konta bankowego?! "

Takimi "argumentami" mnie odstraszano od wgłębiania się w temat. Znam jednego bloga, gdzie trader podał kwoty jakimi obraca na dwóch rachunkach i jakie tym wywołał wielkie, miłe zaskoczenie u wielu Forexowych graczy.

Czym byłby tylko ten wiarygodny dowód? Najlepiej zweryfikowany przez zewnętrzną instytucję MyFXBook albo coś podobnego, nie można podkręcać wyników w Paincie ;)

Pozdrawiam
Arturro

Są jeszcze gorsi Ci powiem Arturro - mają stend-up u broków widziałe i słyszałem kilku naganiacze najbliższy na mForex - Paweł Śliwa i Kamil Maliszewski... dokładnie 08.08 od 14:00 do 15:00 zamierzają uprawiać live-trading...
godzina i dzień to nie przypadek bo w końcu forexowy tydzień trwa jakieś 120h... mają nadzieje że dołączą jakoś do końcowego trendu na koniec tygodnia prawdopodobnie co każdy wie otworzą jakieś śmieszne zlecenia w kierunku trendu... kiedyś byłem świadkiem jak śmieszni kolesie z licencjami spierniczyli trejd totalnie w spadkowym na pay-rollsach walneli longi i śmiesznie się potem tłumaczyli... żenujące nawet kolesie - gdzie był czat live im to odradzali mieli to w "D" jeden z nich był licencjonowanym DI...

Jak to robią gdzieś indziej ???... od razu mówię że mówią po angielsku... webbinar nie trwa jedną godzinkę tylko walczą ile trzeba jak popełnią błąd to starają go się naprawić... ale chrzanić to jak ktoś miał zdrowie i ochotę to proszę bardzo ale pamiętajcie jedno Paweł Śliwa pochodzi z XTB był odpowiedzialny za marketing... jak myślicie to TRADER czy SPRZEDAWCA ??? jak ktoś będzie w tym uczestniczył to bądźcie krytyczni co do tego eventu...
"If music is dying musicians are killing it" - MP

łycha
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 11 sie 2014, 17:56

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: łycha »

a jest ktoś po szkoleniu u MrYogi?

-- Dodano: 17 sie 2014, 07:49 --

hmmm, skoro nikt nie był na szkoleniu, to może ktoś posiada jakieś informację wykraczające poza to co w internecie (wywiad + zagrania) na temat MrYogi i jego szkolenia?

Naprawdę będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki.

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Zazwyczaj ciężko znaleźć opinie na temat szkoleń forex. Ludzie nie lubią się przyznawać, że przejebali sporo hajsu XD

Awatar użytkownika
Michał-fx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 430
Rejestracja: 01 lut 2014, 19:10

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: Michał-fx »

a szkoda bo innym mogloby sie to przydac.
Prawda taka ze szkolenia sa przydatne ale do pewnego stopnia. Mam cos kolo 20 GB szkolen zgromadzonych w przeciagu roku i nie zaluje ze wszytskie ogarnalem bo dzieki nim zrobilem spory krok w przod ale to co najwazniejsze musimy zrobic sami. Doswiadczenia z nich nie zdobedziemy.
Myśleć i działać jak Goldman !

MaciejWLKP
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 727
Rejestracja: 07 wrz 2012, 21:01

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: MaciejWLKP »

Co za promocja, zamiast 53 tyś tylko 10 tyś, nic tylko brać :D
http://livetradingcamp.com/
Co wy o tym sądzicie?


(Uprzedzając pytania: nie mam zamiaru brać udziału w tym szkoleniu, nie jestem Birgerem Schäfermeierem :d ani Tomaszem Rozmusem, nie jestem w żadem sposób z nimi związany)
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2328
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Szkolenia - Czy warto?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

MaciejWLKP pisze:Co za promocja, zamiast 53 tyś tylko 10 tyś, nic tylko brać :D
http://livetradingcamp.com/
Co wy o tym sądzicie?


(Uprzedzając pytania: nie mam zamiaru brać udziału w tym szkoleniu, nie jestem Birgerem Schäfermeierem :d ani Tomaszem Rozmusem, nie jestem w żadem sposób z nimi związany)
Rozwaliłeś mnie tym linkiem szczerz piszę.... koleś ma swoją historię 20-kilka lat na rynku i ocipiałem. Co mówi net:

"W 2011 roku podczas specjalnego pokazu zarobił 50.000 euro na swoim realnym rachunku tylko w jeden dzień. Co ważne, w pojedynczej transakcji przeciętnie ryzykował jedynie 600 euro"

Nie wiem co napisać..... po jaką cholerę....
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ