Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
VTEC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 15 cze 2009, 20:00

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: VTEC »

Pewne forum, no tak wszystko co związane z tym systemem jest owiane nutką tajemnicy :mrgreen:
Każdy kto kupił, już otrzymał X-krotny zwrot zakupu, 18tu obserwujących już tylko czeka na przelew wypłaty żeby się rzucić na kolejną sztukę systemu.

Jest tylko jedno pytanie, niezmienne odkąd pojawił się pierwszy system na sprzedaż wiele lat temu.

Dlaczego autor go wystawił na Allegro? Załóżmy że tworzy/wpada przez przypadek na pewną zależność która przynosi krociowe zyski. Co robi człowiek w takiej sytuacji? Leci z ogłoszeniem na fora żeby sprzedać za grosze, czy tłucze pipsy na własny rachunek. Pieniądze lubią ciszę..

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: raposo »

VTEC pisze: Dlaczego autor go wystawił na Allegro? Załóżmy że tworzy/wpada przez przypadek na pewną zależność która przynosi krociowe zyski. Co robi człowiek w takiej sytuacji? Leci z ogłoszeniem na fora żeby sprzedać za grosze, czy tłucze pipsy na własny rachunek. Pieniądze lubią ciszę..
Oj odpowiedź jest bardzo prosta. Na studiach ekonomicznych uczą, że każde przedsiębiorstwo dąży do optymalizacji wyniku ekonomicznego. Zatem zakładając, że trader to swego rodzaju jednoosobowa firma, to sprzedaż systemu wynika z tegoż dążenia (można też się podeprzeć dywersyfikacją ryzyka, chęcią pomocy innym poprzez wzrost rodzimego PKB). Natomiast uczą też, że aby faktycznie zoptymalizować wynik cena musi znaleźć się w punkcie równowagi między popytem a podażą. Zatem pytanie nie brzmi czemu system jest sprzedawany ale skąd taka "atrakcyjna cena"? :)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
VTEC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 15 cze 2009, 20:00

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: VTEC »

raposo pisze:
VTEC pisze: Dlaczego autor go wystawił na Allegro? Załóżmy że tworzy/wpada przez przypadek na pewną zależność która przynosi krociowe zyski. Co robi człowiek w takiej sytuacji? Leci z ogłoszeniem na fora żeby sprzedać za grosze, czy tłucze pipsy na własny rachunek. Pieniądze lubią ciszę..
Oj odpowiedź jest bardzo prosta. Na studiach ekonomicznych uczą, że każde przedsiębiorstwo dąży do optymalizacji wyniku ekonomicznego. Zatem zakładając, że trader to swego rodzaju jednoosobowa firma, to sprzedaż systemu wynika z tegoż dążenia (można też się podeprzeć dywersyfikacją ryzyka, chęcią pomocy innym poprzez wzrost rodzimego PKB). Natomiast uczą też, że aby faktycznie zoptymalizować wynik cena musi znaleźć się w punkcie równowagi między popytem a podażą. Zatem pytanie nie brzmi czemu system jest sprzedawany ale skąd taka "atrakcyjna cena"? :)
Hahahah dobre..

No tak, w końcu nam polakom altruizm nigdy nie był obcy :mrgreen: każdy tylko patrzy, gdzie tu można pomóc innym, nawet kosztem siebie. :lol:

Abduzeedo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 26 lut 2015, 21:26

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: Abduzeedo »

Gościu dalej wystawił system na DAX na allegro być może teraz się skuszę :)

Awatar użytkownika
VTEC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 15 cze 2009, 20:00

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: VTEC »

Abduzeedo pisze:Gościu dalej wystawił system na DAX na allegro być może teraz się skuszę :)

Gościu, znaczy TY :mrgreen:
Widzę że tym razem nawet z buźkami się pilnowałeś.

Swoją drogą wysłałem zapytanie o statement, albo Myfxbook i odpowiedziała mi cisza. Ciekawe dlaczego.

marcin76
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 14 lis 2012, 12:42

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: marcin76 »

VTEC pisze:
Abduzeedo pisze:Gościu dalej wystawił system na DAX na allegro być może teraz się skuszę :)

Gościu, znaczy TY :mrgreen:
Widzę że tym razem nawet z buźkami się pilnowałeś.

Swoją drogą wysłałem zapytanie o statement, albo Myfxbook i odpowiedziała mi cisza. Ciekawe dlaczego.
znowu wystawione ale teraz już za 777 zł

http://allegro.pl/forex-day-trading-dax ... 60145.html

Swoją drogą ani statementu, albo Myfxbooka bez takich podstawowych danych to kupowanie kota w worku ,
wszystko na przysłowiową gębę . Cena w poprzedniej aukcji była 537 zł a teraz 777 zł , kolega lekko przesadza chyba. Niech pokaże że system zarabia na Myfxbooku z konta realnego , a nie wali ścieme jakiej dawno nie widziałem . Szkoda mi tylko tych , co dali się nabrać .

Abduzeedo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 26 lut 2015, 21:26

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: Abduzeedo »

a ten co dodał komentarz ? myślisz ze to ustawione ? Ale sprzedaje też z gwarancją zwrotu kasy i dorzuca 50 zł to coś mi tu nie gra widocznie musi działać ... kurde szkoda mi 800stów na daremno

Awatar użytkownika
VTEC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 15 cze 2009, 20:00

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: VTEC »

Abduzeedo pisze:a ten co dodał komentarz ? myślisz ze to ustawione ? Ale sprzedaje też z gwarancją zwrotu kasy i dorzuca 50 zł to coś mi tu nie gra widocznie musi działać ... kurde szkoda mi 800stów na daremno
Jaka gwarancja? Myślisz że ktoś poleci na drugi koniec kraju, żeby podpisać umowę o jakimś pseudo systemie, narażając się dodatkowo na ciąganie po sądach, wiadomo że nikt na to nie pójdzie.
Dorzuci 50pln, jak mu zapłacisz najpierw 1450 :mrgreen: no lepszego dealu to chyba nie ma..
Widać po opisie że ściema na maxa. Masa osób chciała by było wystawione, 50 napisanych mail'i a jakoś nikt nie kupuje, gdzie ci zainteresowani?
Sprawa jest prosta: jeśli system jest wart tej kasy i rzeczywiście kosi kasę, to gdzie są potwierdzenia o których pisaliśmy już wyżej? Oczywiście nie ma i nie będzie.

marcin76
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 14 lis 2012, 12:42

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: marcin76 »

ktoś kupił tego Daxa za te 777 zł - niezły kamikadze ,
to teraz pozostaje mu tylko czochrać te pipsy a konto będzie puchnąć jak pączek .

Abduzeedo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 26 lut 2015, 21:26

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: Abduzeedo »

no kupiłem i zobaczymy co to będzie :)

ODPOWIEDZ