Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Abduzeedo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 26 lut 2015, 21:26

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: Abduzeedo »

Więcej :) dużo więcej :) Tak i to od grudnia :) Po prostu chciałem aby to było automatyczne nieraz wygeneruje sygnał jak mnie nie ma a za każdym w 95 % wchodzi :) Wiem, że w takie rzeczy na FX ciężko uwierzyć ale taka jest prawda :) Wiem też, że z czymś takim można by zostać w kilka miesięcy milionerem ale tylko ten kto tak myśli zawsze przegra :) Ja staram się co dziennie przy 0.10 lota (DAX -tylko i wyłącznie) 15 nieraz 30 a czasem i 45 pipsów zarobić :) czyli sporo jak za dzień :) Z tą umową to chcę żeby się jakoś zabezpieczyć żeby nie publikować tego gdzie popadnie bo żaden szanujący się trader nie zdradza systemu który zarabia bynajmniej narazie :) I nikogo nie zmuszam tylko pytałem :)

Dualgate
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 14 sie 2014, 15:00

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: Dualgate »

hmm a coś więcej o tym? system manualny

http://allegro.pl/show_item.php?item=5151071219

widziałem że zeszło troche sztuk wcześniej, wczoraj przegapiłem aukcje.
czy ktoś coś może powiedzieć, warto pisać do sprzedającego?

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Dualgate pisze:hmm a coś więcej o tym? system manualny

http://allegro.pl/show_item.php?item=5151071219

widziałem że zeszło troche sztuk wcześniej, wczoraj przegapiłem aukcje.
czy ktoś coś może powiedzieć, warto pisać do sprzedającego?
Poczytaj sobie na FF o basket tradingu. jest tam parę dzienników na ten temat. Jeden nawet opisuje grę automatyczną.

marcin76
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 14 lis 2012, 12:42

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: marcin76 »

Witam

Co wy na to ?

http://allegro.pl/forex-day-trading-dax ... tabsAnchor

szkoda że nie pokaże wyników na Mfxbooku , albo jakieś statmenty , niestety nie ma nic

no i jak tu sprzedający ma być wiarygodny .

pozdr

osobanieznana
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 25 mar 2015, 21:07

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: osobanieznana »

Witam Panów (i Panie :P), już jakiś czas czytam posty na tym forum i w końcu się zarejestrowałem aby zadać pytanie.

Na temat tego jegomościa już czytałem i są mieszane zdania na tym forum ale wraz obserwując jego aukcje jest ciężko nie zadać pytania czy to ma sens?

Eletropol z allegro i jego sygnały sms ;) :

http://allegro.pl/sygnaly-forex-signals ... 05841.html

Kiedyś z nim pisałem odnośnie systemów i od jakiś 2-3 lat jest ciągle aktywny.

Z kolei ktoś odpisał na pytanie odnosnie tych sygnałow, że lepsze są te z signals4you.biz

Niby wrzucili jakaś historie na strone ale tez nie wiadomo czy faktycznie takie transakcje miały miejsce czy info dla klientów.
Z drugiej strony ostatnie miesiące to ok 150-200 pips a nie 1500-2000 jak u eletropol. Chociaż zdarzyło im się trzasnac ponad 1000 ;)

I ostatni delikwent: Consilium Invest. Polska firma. Prowadzą jakieś szkolenia i konferencje, pokazują tylko cały historyczny wynik (piekne 1700-1800 pips ;) ) ale bywają serie transakcji stratnych.

Także, zapytam, bo być może ktoś korzystał z usług, któregoś z oferentów?

Z poważaniem,
Osobanieznana ;)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Hm 18 660 pips od lipca 2013 r. Jakby tak grać 1.0 lotem na EUR/USD bez żadnego procentu składanego to gość do teraz zarobiłby 709 080 PLN. A to wszystko za jedyne 250 PLN w zasięgu ręki. I jeszcze gwarancja 500 pips / miesiąc. Chyba sam się skuszę :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Abduzeedo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 26 lut 2015, 21:26

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: Abduzeedo »

Korzystałem kiedyś z sygnałów tegoż jego mościa w okresie wakacyjnym rok temu akurat 1 sygnał który mi podał 120 pipsów :) od razu mi się zwróciło jeśli się gra jak on mówi DOKŁADNIE tak jak on to opisuje to można wyjść na + :) Z tym, że ja mam inna strategie pod jego sygnały on ma przeważnie sztywne SL 30 pipsów a ja robię tak, że ustawiam zlecenie oczekujące i max 10 pipsów na SL tym dodatkowo zyskuję 20 do TP :) Kto nie spróbuje ten nie wygra nigdy :) P>S NIE ZACHĘCAM DO KUPOWANIA JEGO SYGNAŁÓW!!! Tylko mówię o swojej historii z tym Panem :)
Pozdrawiam Ale bardziej mnie kusi ten system na daxa http://allegro.pl/forex-day-trading-dax ... 28397.html

Skontaktowałem się z osobą która go kupiła, żeby odsprzedała za połowe tej kwoty ale gość się nie zgodził powiedział, że system zwróci mi się w tydzień czasu jak bedę grał zgodnie z systemem także coś w tym musi być ... A co Wy sądzicie ?

Awatar użytkownika
VTEC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 15 cze 2009, 20:00

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: VTEC »

Abduzeedo pisze:Korzystałem kiedyś z sygnałów tegoż jego mościa w okresie wakacyjnym rok temu akurat 1 sygnał który mi podał 120 pipsów :) od razu mi się zwróciło jeśli się gra jak on mówi DOKŁADNIE tak jak on to opisuje to można wyjść na + :) Z tym, że ja mam inna strategie pod jego sygnały on ma przeważnie sztywne SL 30 pipsów a ja robię tak, że ustawiam zlecenie oczekujące i max 10 pipsów na SL tym dodatkowo zyskuję 20 do TP :) Kto nie spróbuje ten nie wygra nigdy :) P>S NIE ZACHĘCAM DO KUPOWANIA JEGO SYGNAŁÓW!!! Tylko mówię o swojej historii z tym Panem :)
Pozdrawiam Ale bardziej mnie kusi ten system na daxa http://allegro.pl/forex-day-trading-dax ... 28397.html

Skontaktowałem się z osobą która go kupiła, żeby odsprzedała za połowe tej kwoty ale gość się nie zgodził powiedział, że system zwróci mi się w tydzień czasu jak bedę grał zgodnie z systemem także coś w tym musi być ... A co Wy sądzicie ?
Osobiście widzę tu kolejną ściemę i tyle :mrgreen:
Skontaktowałeś się z osobą która kupiła... w jaki sposób? przecież nick'i na Allegro są ukryte.
Ogólnie opis tej aukcji to dla mnie totalny chaos. Czy nie jesteś przypadkiem osobą która to sprzedaje, albo naganiaczem? Jakoś dziwnym trafem w opisie aukcji i Twoich postach jest spora nadwyżka uśmiechniętych mordek :mrgreen:

Abduzeedo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 26 lut 2015, 21:26

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: Abduzeedo »

Poprzez pewne forum :) No fakt przez allegro to hakerem nie jestem :) Kto nie ryzykuje ten nie ma :) nikogo nie zachęcam tylko taka jest moja opinia :) Pozdro !

iaaf
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 29 sty 2009, 15:23

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: iaaf »

poprzednik ściemnia, że się kontaktował, bo po 1st tak jak zauważyłeś, to nie widać nicka, ale można to obejść wchodząc w komentarze, a tam już one nie są ukryte, ALE wszystkie TRZY osoby, które tutaj licytowały jeszcze nie dały komentarza, więc widać jak Abduzedo kłamie!

ODPOWIEDZ