Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
tcfx@fx
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 10 lip 2012, 07:23

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: tcfx@fx »

masz prawo tak myśleć i być w błędzie...ja nie narzekam...to są właśnie fora internetowe...właśnie mnie przekonałeś że napisałem ostatni raz bo to nie ma sensu prowadzić rozmów w takim miejscu...

kiker
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 03 lip 2008, 08:13

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: kiker »

tcfx@fx pisze:JAK TAM UDAŁ SIĘ KOLEGOM TYDZIEŃ? U MNIE NAWET NIEŹLE... 274 pipsy
Heehe cieszysz się jak dziecko z tych pips.Trader z 7 letnim doświadczeniem uśmiać się można.

Awatar użytkownika
koalafx
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 02 lut 2014, 12:14

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: koalafx »

tcfx@fx pisze:masz prawo tak myśleć i być w błędzie...ja nie narzekam...to są właśnie fora internetowe...właśnie mnie przekonałeś że napisałem ostatni raz bo to nie ma sensu prowadzić rozmów w takim miejscu...
Jak mozesz sprzedawac na allegro i rzadac cen po 1000zl za system, jesli niby masz 7 lat doswiadczenia a wciaz jestes na minusie ????

http://www.myfxbook.com/members/VSAfx/vsa/1015359

Malo tego inwestujesz kapitalem 400 euro, nie robisz wyplat itp ? Ludzie co wy powariowaliscie ? Kogo Ty chcesz przekonac do swojego systemu ???
Zobacz chlopie jak np na tej aukcji: http://allegro.pl/forex-pw-system-wypla ... 33310.html
facet pokazuje historie transakcji na ponad 35 tys zl zysku w ciagu pol roku, pokazuje wyplaty, potwierdzenia, statystyki, gra kapitalem $10.000 lub wiekszym chyba i sprzedaje za 600zl system ktory jest bez wskaznikow a co najwazniejsze dziala w 100% a Ty zarobisz 1-2 euro i stracisz 4 euro i chcesz cos nam sprzedac za 1000zl lub sygnaly po 500zl ???
dramat...

ade25
Gaduła
Gaduła
Posty: 230
Rejestracja: 27 cze 2013, 19:47

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: ade25 »

Zobacz chlopie jak np na tej aukcji: http://allegro.pl/forex-pw-system-wypla ... 33310.html
facet pokazuje historie transakcji na ponad 35 tys zl zysku w ciagu pol roku, pokazuje wyplaty, potwierdzenia, statystyki, gra kapitalem $10.000 lub wiekszym chyba i sprzedaje za 600zl system ktory jest bez wskaznikow a co najwazniejsze dziala w 100% a Ty zarobisz 1-2 euro i stracisz 4 euro i chcesz cos nam sprzedac za 1000zl lub sygnaly po 500zl ???
dramat...
no ten system właśnie posiadam
ale sprzedający mógłby udostępnić linka do konta myfxbook

Awatar użytkownika
koalafx
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 02 lut 2014, 12:14

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: koalafx »

Ja rowniez posiadam ten system i pewnie kilkanascie osob z forum i kupilem go pol roku temu i jestem bardzo zadowolony. Od tego czasu nie uzywam juz zadnego a tylko ten oparty na liniach wsparcia i oporu.
Na aukcji jest wszystko udostepnione jak widze. Przed wakacjami rozmawialem ze sprzedajacym i powiedzial ze nie udostepnia pelnej wersji statystyk bo ludzie analizuje ceny po jakich wchodzil i wychodzil, jakie SL i TP stawia a to zdradza polowe zasad systemu, wiec udostepnia tylko % ile zarobil i z jakiej kwoty i jakie obsuniecie oraz wyplaty.

Nie zmienia to faktu ze kolega powyzej ktory sprzedaje sygnaly po 500zl i system za 1000zl i jest traderem z doswiadczeniem 7-letnim, delikatnie z nas robi chyba idiotow….? Tak mi sie wydaje.

Kolego tcfx@fx, bardzo Cie prosze nie pisz do mnie, usprawiedliwiajacych prywatnych wiadomosci z prosbami abym nie komentowal Twojego systemu publicznie oraz nie wysylaj mi dziecinnych zgranych z neta i nic nie swiadczacych statmentow bo sie kompromitujesz! Od tego jest forum aby wyrazac opinie a Ty widze na sile nawet wysylasz prywatne wiadomosci do ludzi, mowiac ze to nic nie swiadczy ze masz straty bo wczesniej zarabiales. Pokaz myfxbook z tych 7 lat lub z nawet z dwoch i wtedy nikt nie bedzie nic mowil.

tommekk1231
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 03 gru 2006, 15:43

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: tommekk1231 »

Ja również otrzymałem taka odpowiedz , gdy prosiłem kiedyś o namiary systemu na myfxbook. Mowiac szczerze to nawet rozumiem tłumaczenie wlasciciela systemu. Wydaje mi się tylko, ze po wpisaniu "Poranne_Wybicie-Morning_Breakout" w Myfxbook powinno wyskoczyć, że taki system istnieje, ale, ze jest on prywatny? Co o tym sadzicie?Pozdrawiam.

doriswawa
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 13 maja 2013, 19:30

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: doriswawa »

Zle Pan szukal, wszystko sie zgadza i system instnieje:
http://www.myfxbook.com/members/forexsr ... ine/917113

Ja rowniez kupilam ten system i jestem szczesliwym posiadaczem tego systemu i dzieki niemu od kilkunastu miesiecy utrzymuje sie w koncu z inwestowania na forex.
Jestem bardzo zadowolona i moge z pewnoscia powiedziec ze mitem jest ze na forex nie da sie dobrze zarabiac.
Jasne ze mozna ale trzeba posiadac odpowiednia wiedze i odpowiedni latwy system ktorego uzywaja big fish, ktore rynkiem ruszaja.

Nie dziwie sie sprzedajacemu ze musi za wszelka cene ukrywac swoja wiedze i myfxbook ma prywatny, bo w Polsce ludzie wszystko chca za darmo ukrasc i za nic nie placic.
W naszym kraju uslugi nie sa powaznie traktowane ani ludzie ktorzy je sprzedaja. Wszystko sie tylko chce tanio lub za darmo.
Nie szanuje sie osob ktore cos osiagnely, chca sie podzielic tym, poswiecily temu wiele czasu, zrobily jakos prace itp.

termometr123
Gaduła
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: 25 lis 2012, 00:37

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: termometr123 »

koalafx pisze:
tcfx@fx pisze:masz prawo tak myśleć i być w błędzie...ja nie narzekam...to są właśnie fora internetowe...właśnie mnie przekonałeś że napisałem ostatni raz bo to nie ma sensu prowadzić rozmów w takim miejscu...
Jak mozesz sprzedawac na allegro i rzadac cen po 1000zl za system, jesli niby masz 7 lat doswiadczenia a wciaz jestes na minusie ????

http://www.myfxbook.com/members/VSAfx/vsa/1015359

Malo tego inwestujesz kapitalem 400 euro, nie robisz wyplat itp ? Ludzie co wy powariowaliscie ? Kogo Ty chcesz przekonac do swojego systemu ???
Zobacz chlopie jak np na tej aukcji: http://allegro.pl/forex-pw-system-wypla ... 33310.html
facet pokazuje historie transakcji na ponad 35 tys zl zysku w ciagu pol roku, pokazuje wyplaty, potwierdzenia, statystyki, gra kapitalem $10.000 lub wiekszym chyba i sprzedaje za 600zl system ktory jest bez wskaznikow a co najwazniejsze dziala w 100% a Ty zarobisz 1-2 euro i stracisz 4 euro i chcesz cos nam sprzedac za 1000zl lub sygnaly po 500zl ???
dramat...
kolego koala,ciągle tak rekomendujesz ten system w temacie. wybacz ale chyba jesteś sprzedawcą tego systemu? na to wygląda.miałeś wrzucić jakieś wejścia i cisza,dlaczego? może niech autor aukcji wrzuci jakieś wejścia,może niech pokaże historie na myfxbook,coś co będzie naprawdę dowodziło że są zyski. bo sorki ale te wszystkie wypłaty i przelewy to i ja mogę w paincie poprzerabiać.kwestia poświęcenia jednego dnia i robię taką samą aukcję,co za kłopot poprzestawiać cyferki? pisałeś że masz "kontakt" ze sprzedającym więc powiedz mu żeby historie na mfxbook pokazał :)

-- Dodano: 22 wrz 2014, 22:17 --
koalafx pisze:
tcfx@fx pisze:masz prawo tak myśleć i być w błędzie...ja nie narzekam...to są właśnie fora internetowe...właśnie mnie przekonałeś że napisałem ostatni raz bo to nie ma sensu prowadzić rozmów w takim miejscu...
Jak mozesz sprzedawac na allegro i rzadac cen po 1000zl za system, jesli niby masz 7 lat doswiadczenia a wciaz jestes na minusie ????

http://www.myfxbook.com/members/VSAfx/vsa/1015359

Malo tego inwestujesz kapitalem 400 euro, nie robisz wyplat itp ? Ludzie co wy powariowaliscie ? Kogo Ty chcesz przekonac do swojego systemu ???
Zobacz chlopie jak np na tej aukcji: http://allegro.pl/forex-pw-system-wypla ... 33310.html
facet pokazuje historie transakcji na ponad 35 tys zl zysku w ciagu pol roku, pokazuje wyplaty, potwierdzenia, statystyki, gra kapitalem $10.000 lub wiekszym chyba i sprzedaje za 600zl system ktory jest bez wskaznikow a co najwazniejsze dziala w 100% a Ty zarobisz 1-2 euro i stracisz 4 euro i chcesz cos nam sprzedac za 1000zl lub sygnaly po 500zl ???
dramat...
kolego koala,ciągle tak rekomendujesz ten system w temacie. wybacz ale chyba jesteś sprzedawcą tego systemu? na to wygląda.miałeś wrzucić jakieś wejścia i cisza,dlaczego? może niech autor aukcji wrzuci jakieś wejścia,może niech pokaże historie na myfxbook,coś co będzie naprawdę dowodziło że są zyski. bo sorki ale te wszystkie wypłaty i przelewy to i ja mogę w paincie poprzerabiać.kwestia poświęcenia jednego dnia i robię taką samą aukcję,co za kłopot poprzestawiać cyferki? pisałeś że masz "kontakt" ze sprzedającym więc powiedz mu żeby historie na mfxbook pokazał :)

kiker
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 03 lip 2008, 08:13

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: kiker »

Noo czekaj jak ci pokaze.

Awatar użytkownika
koalafx
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 02 lut 2014, 12:14

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: koalafx »

Sprzedajacy prowadzi kontakt z osobami ktore kupily u niego systemy, wiec napisze mu ze na forum jest dyskusja i ze jest sporo osob ktore wciaz nie moga uwierzyc ze na forex mozna zarabiac systemem porannego wybicia i zeby udostepnil przykladowe live konto na myfxbook, stworzone tylko dla aukcji, jesli prywatnych nie chce pokazywac.
Nie ma sprawy. Zaraz mu wysle email.

Ja osobiscie nie sprzedaje niczego wiec nie musze nic na forum pokazywac bo cenie swoja prywatnosc a poziom jaki tutaj panuje, pozostawia duzo do zyczenia….Szczegolnie po ostatniej prywatnej wiadomosci od kolegi tcfx@fx” ktory mnie okropnie oszukal ale nie jestem swinia wiec nie bede pisal szczegolow bo byscie goscia normalnie za takie przekrety zjedli na forum. On mysli ze trafia tutaj na mega idiotow a on jest cwany i moze wciskac kazdemu kity jakim on nie jest traderem i wysylac statment innych osob z zagranicy ktorzy je publikuja na myfxbook, mowiac ze to jego ale nie chce sie chwalic na allegro ani na forum ze tyle zarabia i ze tyle tysiecy dolarow wyplaca. Istny dramat...

ODPOWIEDZ