Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

jej...jeszcze sądem straszy....masakra jednym słowem

-- Dodano: 17 kwie 2015, 15:40 --

Abdu nie chcesz kupić mojego systemu??? popatrz kolejny dzień wychodzę na zysk...już trzeci z rzędu...to już coś...to mega system...działa!!!!

-- Dodano: 17 kwie 2015, 15:42 --

i wyobraź sobie że każda z tych transakcji dla mnie to jak rzut monetą!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

Abduu gdzie się podziałeś????dzisiaj trochę popracowałem skalpując...oto statement...dla Ciebie mam promocyjną cenę mojego systemu za około 10tyś zł...co sądzisz? i w odróżnieniu od Ciebie chętnie jak się zgodzisz pokażę Ci statement za ostatnie 6 lat
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

dzisiaj nie miałem czasu na pracę ale coś tam się udało Abduu złapać...a jak Twój system?działa jeszcze? bo coś cicho...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

http://allegro.pl/nowosc-strategia-fore ... 79108.html
Tu sobie ktoś hurtownię "wałków" forexowych zrobił.
I tak z otwartą przyłbicą wciska ludziom g..
Ludzie to wstydu nie mają. :shock:

marcin76
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 14 lis 2012, 12:42

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: marcin76 »

A widzieliście to cudo w testach wszystko ładnie i pięknie wygląda hehe zresztą jak zawsze

http://allegro.pl/forex-cube-system-vol ... 35700.html

tylko ciekawe dlaczego nigdy tego nie puszczą na koncie realnym lub demo i nie pokażą wyników na np Myfxbooku
dla potwierdzenia

taka kurę znoszącą złote jaja za 299zł hehe

jak by to naprawdę działało to by to mogło kosztować i z 29900 i może z 2 szt do sprzedaży a nie 30 szt

ludzie nie ma potwierdzeń nie kupujcie czegoś takiego bo to nie zadziała , już parę takich cudów widziałem że w testach super tylko kosić te pipsiory , ale jak przyszło do realu to jakaś masakra była .

-- Dodano: 08 maja 2015, 10:44 --
JAREK67 pisze:http://allegro.pl/nowosc-strategia-fore ... 79108.html
Tu sobie ktoś hurtownię "wałków" forexowych zrobił.
I tak z otwartą przyłbicą wciska ludziom g..
Ludzie to wstydu nie mają. :shock:

Gość idzie chyba myśli sobie , że jak wystawi tego masę tzn ten sam produkt na x aukcjach to mu więcej zejdzie .

Jakaś poroniona logika , to jest chore co ten gość robi , w/g mnie to trochę za mało wystawił tych aukcji powinien jeszcze ze 200 dołożyć to by mu sprzedaż podskoczyła w tempie geometrycznym . :561:

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

no niestety...niby ludzie wiedzą co to forex a jednak nie wiedzą nic...więc i łatwo ich nabrać...o efekty nie trudno

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

marcin76 pisze:A widzieliście to cudo w testach wszystko ładnie i pięknie wygląda hehe zresztą jak zawsze

http://allegro.pl/forex-cube-system-vol ... 35700.html

tylko ciekawe dlaczego nigdy tego nie puszczą na koncie realnym lub demo i nie pokażą wyników na np Myfxbooku
dla potwierdzenia

taka kurę znoszącą złote jaja za 299zł hehe

jak by to naprawdę działało to by to mogło kosztować i z 29900 i może z 2 szt do sprzedaży a nie 30 szt

ludzie nie ma potwierdzeń nie kupujcie czegoś takiego bo to nie zadziała , już parę takich cudów widziałem że w testach super tylko kosić te pipsiory , ale jak przyszło do realu to jakaś masakra była .

-- Dodano: 08 maja 2015, 10:44 --
JAREK67 pisze:http://allegro.pl/nowosc-strategia-fore ... 79108.html
Tu sobie ktoś hurtownię "wałków" forexowych zrobił.
I tak z otwartą przyłbicą wciska ludziom g..
Ludzie to wstydu nie mają. :shock:

Gość idzie chyba myśli sobie , że jak wystawi tego masę tzn ten sam produkt na x aukcjach to mu więcej zejdzie .

Jakaś poroniona logika , to jest chore co ten gość robi , w/g mnie to trochę za mało wystawił tych aukcji powinien jeszcze ze 200 dołożyć to by mu sprzedaż podskoczyła w tempie geometrycznym . :561:
On chyba jakiś sklep internetowy prowadzi.
Siedzi, nudzi się to co mu szkodzi trochę więcej towaru rzucić na półkę. :wink:

marcin76
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 14 lis 2012, 12:42

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: marcin76 »

[quote="marcin76"]A widzieliście to cudo w testach wszystko ładnie i pięknie wygląda hehe zresztą jak zawsze

http://allegro.pl/forex-cube-system-vol ... 35700.html

tylko ciekawe dlaczego nigdy tego nie puszczą na koncie realnym lub demo i nie pokażą wyników na np Myfxbooku
dla potwierdzenia

taka kurę znoszącą złote jaja za 299zł hehe

jak by to naprawdę działało to by to mogło kosztować i z 29900 i może z 2 szt do sprzedaży a nie 30 szt

ludzie nie ma potwierdzeń nie kupujcie czegoś takiego bo to nie zadziała , już parę takich cudów widziałem że w testach super tylko kosić te pipsiory , ale jak przyszło do realu to jakaś masakra była .




dostałem odp od sprzedającego system

camtasia33
19:33 (1 godzinę temu)

Witam.
Niestety system nie był testowany na realu. Mnie osobiście przekonują backtesty tickowe z modelowaniem 99%. W obecnej chwili zbieram na depozyt i wejdę wtedy na rynek realny. Jestem optymistycznie nastawiony.

Dnia 8 maja 2015 11:07 Allegro napisał(a):



wychodzi na to że to jest jedna wielka ściema i nie polecam kupowania tego systemu

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

cześć

wiesz...to też tak nie jest że to ściema...w sensie nie musi tak być...modelowanie 99% jeśli to prawda to daję dobrą bazę wyjścia pod sprawdzenie strategii czy przewagi w realnym świecie fx. Jedno co widzę to uczciwość sprzedawcy, że nie piszę bzdur i bajek i wprost widać że gość zaczyna być może w świecie fx. Ja osobiście na swojej drodze (a jest ona długa) poznałem wielu świetnych "pomysłodawców" strategii którzy dawali sobie rady na realnym rynku z różnych milionów powodów ale innych niż sam system który był świetny. Podsumowując...uważam i daje plus sprzedawcy za uczciwość w mailu i odpowiedź której Ci udzielił. Uważam też że strategia która daje dobry wynik w modelowaniu 99% to dobra strategia w sensie sprawdzenia jej w realu. Oczywiście płacenie za to około 400zł to INNA SPRAWA i na pewno ryzykowna ale nie nazwałbym tego ściemą...

pozdrawiam

marcin76
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 14 lis 2012, 12:42

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: marcin76 »

inwestor2006 pisze:cześć

wiesz...to też tak nie jest że to ściema...w sensie nie musi tak być...modelowanie 99% jeśli to prawda to daję dobrą bazę wyjścia pod sprawdzenie strategii czy przewagi w realnym świecie fx. Jedno co widzę to uczciwość sprzedawcy, że nie piszę bzdur i bajek i wprost widać że gość zaczyna być może w świecie fx. Ja osobiście na swojej drodze (a jest ona długa) poznałem wielu świetnych "pomysłodawców" strategii którzy dawali sobie rady na realnym rynku z różnych milionów powodów ale innych niż sam system który był świetny. Podsumowując...uważam i daje plus sprzedawcy za uczciwość w mailu i odpowiedź której Ci udzielił. Uważam też że strategia która daje dobry wynik w modelowaniu 99% to dobra strategia w sensie sprawdzenia jej w realu. Oczywiście płacenie za to około 400zł to INNA SPRAWA i na pewno ryzykowna ale nie nazwałbym tego ściemą...

pozdrawiam


nie przekonasz mnie , to jest trochę nie uczciwe pokazywanie wyników w testach a nie sprawdzenie tego nawet na rachunku Demo a co dopiero na Realnym koncie :D

po prostu nie jest się obiektywnym w stosunku do kupujących , a że ludzie są naiwni i się dają nabierać to już inna sprawa :D

test z 3 miesięcy jaki jest podpięty to jest za krótki , jak ktoś zna się na programowaniu to łatwo można sobie zaprogramować EA znając wcześniejszą historię z testu :568:

puszczenie na koncie Demo i pokazanie wyników nic go nie kosztuje , to dlaczego tego nie zrobi ?

ano dla tego , że wynik był by z góry wiadomy :D

ODPOWIEDZ