Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

widzisz...nie rozumiesz o co chodzi...dla mnie jesteś naciągacz...

TAK POTWIERDZAM...FOREX TO RZUT MONETĄ W POJEDYNCZYM ZAGRANIU...a to różnica w relacji do tego co napisałeś...ja tak zarabiam...od 8 lat...a forex to nie giełda...jak ja zarabiam???mechanizm jest prosty...masz przewagę taką która w pojedynczym zagraniu daje Ci większe prawdopodobieństwo na sukces niż porażkę ale nie masz kompletnie wpływu na wynik bo tak to działa...chociaż by Twój setup wyglądał mega mega na zysk to i tak nie masz gwarancji że zysk będzie bo forex to miliony ludzi którzy mają oczekiwania różne...nie masz wpływu na to jakie zawierają transakcę, kiedy je zawierają, jakiej wielkości loty itd....ja wiem natomiast inną rzecz...im więcej zagrań zrealizujesz to tym więcej zarabiasz przy odpowiednio ustawionym R/R...jakbyś nie wiedział kolego najlepsi na świecie mają skuteczność swoich przewag na poziomie 40-60% i wiedzą że to w zupełności wystarczy by regularnie zarabiać...obstawiasz jedną jednostkę straty oraz 3 zysku...policz to sobie...ja Cie nie będę przekonywał że to jedyna droga do zarobków...nie oczekuje niczego od rynku, nie mam oczekiwań by nie odbierać informacji z rynku jako zagrożenia jeżeli setup idzie nie po mojej myśli...po prostu z góry zakładam że strata jest tak samo prawdpopodobna jak zysk...ale odpowiednia relacja zysku do ryzyka oraz dobra przewaga daje mi dużą pewność siebie że będę zarabiał nawet gdy będę tracił...im więćej zagrań tym większa szansa że zarobię...tak to kolego funkcjonuje....

a niby dlaczego statement to strzał w kolano????:):):)nie rozumiem...pokaż zbiorczy wynik, nie transakcja po transakcji...:)jak chcesz to zasłoń ceny wejścia...o czym Ty w ogóle ze mną dyskutujesz?????pokaż statement..udowodnij że ten wspaniały system działa przez miesiąc, przez pół roku na n próbach niezależnych względem siebie

-- Dodano: 15 kwie 2015, 18:21 --

tu masz mój statement za jeden dzień...może kupisz ode mnie system ale za 10000 PLN????

a tak na serio to co ten statement mówi o mnie jako o traderze???nic a nic...nie pozwala stwierdzić czy jestem skuteczny czy nie...dlaczego???za mała próba...proste...dlatego pokaż swój statement za 6 miesięcy lub 50 zagrań i wtedy pogadamy o kupnie Twojego systemu abduu...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

@inwestor2006 i inni
Tu nie chodzi jakiś "system z Allegro", tylko o to, ze koleś kłamał, łgał że jest zainteresowany kupnem a w rzeczywistości jest sprzedawcą.
Dyskutował, polemizował, podpuszczał niby to dzieląc się swoimi wątpliwościami i uwagami na temat tego "systemu".
Cały czas miał na względzie tylko jedno - wyciągnąć od was wasze pieniądze. Okraść chciał po prostu.
Jednym słowem. ROBIŁ Z NAS FRAJERÓW.
Wypunktowany przez greena z podkulonym ogonem łaskawie napisał, że "potrafi się przyznać" do błędu.
Dla mnie koleś jest na forum skończony jako człowiek. Radziłem mu żeby zmienił nick. I tak będę go znał. Parę nicków już się o tym przekonało. :twisted:
Jako trader, sądząc po "profesjonalnie" przygotowanym materiale będącym przedmiotem sprzedaży jeszcze się nie zaczął.

Abduzeedo poznajesz?


Świat jest cholernie mały :twisted:

Obrazek

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

Jarek wiem że chodzi o to że to kłamca i próbował oszukać...ja jednak chce też innym pokazać że on nie dość że oszukuje to nie ma kompletnie pojęcia o co chodzi w biznesie zwanym FOREX mimo że to RZUT MONETĄ W POJEDYNCZYM ZAGRANIU...mimo to że tak oszukuje ja naprawdę chętnie od niego kupię ten system jeśli pokaże mi statement za 6 miesięcy lub 50 transakcji...jeśli wtedy jego statement to zaryzykuje aczkolwiek i to nie da gwarancji że ja będę tym systemem (wolę słowo PRZEWAGĄ) zarabiał...

wiem że to oszust, ale jego oszustwo też chce pokazać poprzez fakt że kompletnie nie wie o co chodzi na fx...mnie zajęło 6 lat zanim pojąłem i zrozumiałem zasady funkcjonujące w tym biznesie...kolejne dwa lata zajęło mi wdrażanie tych zasad w trading...dlatego dzisiaj wiem po jednym zdaniu opisu cudownego systemu czy sprzedawca w ogóle wie o czym pisze a tym samym czy system jest wart uwagi...

-- Dodano: 15 kwie 2015, 20:47 --

np gdy słyszę słowo gwarancja...albo jak ktoś pokazuje wynik z dnia lub tygodnia i twierdzi że system działa...

NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GWARANCJA NA RYNKU FOREX...SKORO SPRZEDAWCA JĄ DAJE TO ALBO JEST GŁUPI ALBO NIE WIE CO ROBI CO CZYNI GO NIEKOMPETENTNYM...

SYSTEM NIE DZIAŁA PO 5 ZAGRANIACH...po 50 można zacząć przypuszczać że działa u poświęcić mu więcej uwagi

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Abduzeedo pisze:Wtedy strzelił bym sobie w stopę ... Upubliczniając statment.
Bzdura. Podpinasz system pod myfxbook, historię robisz prywatną i jest wgląd w statystykę systemu bez podglądu transakcji.
No chyba, że mówiąc o tym strzelaniu w stopę masz na myśli to, że jakby ktoś zobaczył krzywą np. equity tego systemu, obsuwy itd. to nigdy by go nie kupił.
Green
Obrazek
Obrazek

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

mimo że nie sprzedaje systemu swojego to się pochwale...piękne wejście i dniówka z głowy:)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Abduzeedo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 26 lut 2015, 21:26

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: Abduzeedo »

Nie jestem oszustem. Sprzedaję coś nad czym pracowałem długo i wiem, że to działa i każdy kto kupił wie to samo. Tyle mam do powiedzenia a za każde upublicznienia itp itd sprawę składam do sądu i nie żartuję tutaj bo to nie ja będę ponosił koszty sądowe ;) To raz a 2 daję gwarancję bo mój system działa od kilku lat. Nie od 5 zagrań !

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Abduzeedo pisze:Nie jestem oszustem. Sprzedaję coś nad czym pracowałem długo i wiem, że to działa i każdy kto kupił wie to samo. Tyle mam do powiedzenia a za każde upublicznienia itp itd sprawę składam do sądu i nie żartuję tutaj bo to nie ja będę ponosił koszty sądowe ;) To raz a 2 daję gwarancję bo mój system działa od kilku lat. Nie od 5 zagrań !
Ejże .... przecież dopiero co zacząłeś go używać. Skąd pewność, że działa od kilku lat ?
Zamiast lać tyle wody podaj konkrety - czyli statystyki systemu.

A co do kosztów sądowych to wiesz ..... ponosi je strona przegrana. Więc nie możesz twierdzić, że to nie będziesz Ty. No chyba, że masz szklaną kulę i znasz przyszłe wyroki sądu :)
Green
Obrazek
Obrazek

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Abduzeedo straszy mnie pozwaniem do sądu. "Jego mecenas" tak mu doradził. :lol:

Natomiast mój mecenas poradził mi, że można cię skaleczyć z tego artykułu k.k. :
Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Występowanie na forum w roli kupującego w sytuacji kiedy jest się w rzeczywistości SPRZEDAJĄCYM można chyba zakwalifikować jako wprowadzanie w błąd?

To tytułem wyjaśnienia gdzie tkwi istota sprawy. I że nie chodzi o te bohomazy, które nazywasz systemem i sprzedajesz.

Można by pewnie jeszcze pociągnąć w postępowaniu karno-skarbowym za nieodprowadzenie podatku dochodowego należnego z tytułu prowadzenia sprzedaży aukcyjnej w sposób zorganizowany i ciągły? :568:
Ech dzieciaku. :roll:
Takie czasy, że każdy dziś może mieć swojego mecenasa. :twisted:

Aroon
Gaduła
Gaduła
Posty: 145
Rejestracja: 08 sie 2005, 10:49

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: Aroon »

JAREK67 pisze: Ciekawe czy ten mecenas będzie też go reprezentował przed Urzędem Skarbowym w postępowaniu karno-skarbowym za nieodprowadzenie podatku dochodowego należnego z tytułu prowadzenia sprzedaży aukcyjnej w sposób zorganizowany i ciągły?
Być może, że ma zarejestrowaną działalność gospodarczą i tak jak każdy płaci podatki.
W ubiegłym roku Urzędy Skarbowe wszczęły kilkaset postępowań przeciwko nieuczciwym handlowcom. Gdyby nie płacił, to albo już wszczęto takie postępowanie, albo z pewnością niebawem to uczynią.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Aroon pisze:
JAREK67 pisze: Ciekawe czy ten mecenas będzie też go reprezentował przed Urzędem Skarbowym w postępowaniu karno-skarbowym za nieodprowadzenie podatku dochodowego należnego z tytułu prowadzenia sprzedaży aukcyjnej w sposób zorganizowany i ciągły?
Być może, że ma zarejestrowaną działalność gospodarczą i tak jak każdy płaci podatki.
W ubiegłym roku Urzędy Skarbowe wszczęły kilkaset postępowań przeciwko nieuczciwym handlowcom. Gdyby nie płacił, to albo już wszczęto takie postępowanie, albo z pewnością niebawem to uczynią.
Może i się zarejestrował. No chyba, że się zarejestrował jako tylko KUPUJĄCY, tak jak na tym forum.
To wtedy właściwie miałby tylko koszty i mógłby nie wykazywać dochodów. Zostałby tylko ZUS do zapłacenia. :d

jaja sobie oczywiście robię.

ODPOWIEDZ