Systemy, EA i dyscyplina

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
beginner

Nieprzeczytany post autor: beginner »

Generalnie wchodząc na Fx wchodzi na niezbyt przyjemny grunt. Możliwości jest wiele. Ale jak się nie zna rynku to się szuka i szuka. Dlatego dobra rada jest mile widziana. Pozdrawiam Smile
Jeszcze kilka miesięcy temu byłem w twojej sytuacji ;)

Z własnego świeżego doświadczenia: AT. Perfekcyjne (bardzo dobre) opanowanie AT.

Do systemów podchodzę z nieufnością. Mam wrażenie, że powstają po to aby zarobili na nich twórcy a w dużej mierze i tak sprawdzają się do znanych powszechnie rzeczy. I nie wierz, że kilka lat itp... Na tym forum są osoby, który po kilku miesiącach zabawy zaczęły odnosić sukcesy. Albo ktoś złapie, albo nie złapie. A te gadki o słabych emocjach itp wynikają ze słabego systemu. Jak masz dobry mechanizm zajmowania pozycji i trzymania jej, to emocje schodzą na dalszy plan.

Dodano po 1 godzinach 6 minutach:

Dodam jeszcze:

Przed czym mogę przestrzec:
Osobiscie sklaniam sie do tego, ze to teraz ubijamy dno a po danych bedzie jakies 1.41 , w poniedzialek lepszy zjazd do dolu.
Cytat z innego wątku, sorry Zeusik. Wystrzegaj się tego jak ognia. Bo jak założysz sobie jakiś scenariusz to dopasujesz wszystko co się dzieje na wykresie do tego scenariusza. Zawsze znajdą się argumenty, że scenariusz się właśnie realizuje, te co temu przeczą jakimś dziwnym sposobem psychika wypiera. Patrz, szukaj, reaguj. I tnij straty szybko ;)

ODPOWIEDZ