System MAX - reaktywacja WATEK MODEROWANY

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

zicmar pisze:Wiesz, że znajdzie sie obejscie tej decyzji
Tak wiemy że lubisz robić szum o nic żeby tylko gadali o Tobie.
Nie ważne jak. Jak kilka tygodni temat spada bo nie ma nowych postów to zaczynasz sam coś pisać pod pretekstem że miałeś to niby na PW wysłać tylko Ci się pomyliło.
Przyznaj szczerze jak się zaczyna "flejm" w Twoim wątku to o ile wzrasta nabór nowych owieczek?
Czasem się zastanawiam czy Twoi najwięksi przeciwnicy nie są podstawieni przez Ciebie.
Bo czasem aż głupie się wydaje jak ktoś może kogoś tak nie lubić za coś czego nawet sam nie spróbował.
A nie wątpliwie robią Ci ogromną przysługę - świadomie czy nie - bo w życiu ze swoim podejściem do ludzi nie zebrałbyś tylu kursantów.
I z tego co widzę to dawno się w tym zorientowałeś i dlatego podtrzymujesz te durne dyskusje a inni dają się w nie wciągać nieświadomi tego że działają na Twoją korzyść.

zicmar pisze: wprawdzie nie należe do Mensy
To zauważyliśmy chyba wszyscy :mrgreen:
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

zicmar
Gaduła
Gaduła
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2010, 08:34

Nieprzeczytany post autor: zicmar »

i dalej jestesmy na stronie 27 mojego watku a wszystkie moje zapytania do Modów sa skrupulatnie usuwane, Drodzy Forumowicze oceńcie to sami, ja juz nie mam siły, ale chyba ewidentnie widać jak tu wszystko jest manipulowane
Naucz się jak działają średnie a wtedy zrozumiesz zachowanie ceny

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Zmiana nazwy Journala nastąpiła z powodu obaw o komercyjne zamiary usera Vinci.
Jeśli założysz samemu Journal pod nazwą mój autorski system Max - moje wejścia real to myślę że nikt nie będzie oponował.

Ciekawostki:
Blog Vinciego
http://maxsystem.bblog.pl/wpis,podsumow ... 59646.html
Jak widać 6 listopada zakończył drugi tydzień kursu średnich.

19 listopada oferuje komercyjne szkolenia z tego zakresu pisząc że wyszkolił wielu traderów w PL i teraz zawodowo się tym zajmują.
http://events.emagister.co.uk/conferenc ... _day/45446

Ewidentnie tworzy się "spółdzielnia" szkoleniowa.
Journal zaczyna podchodzić pod krypto reklamę Twoich szkoleń.
My tylko reagujemy na te zabiegi, sam osobiście byłem za tym żeby nie usuwać tego jurnala bo to przyniesie więcej szkody niż pożytku.
I przestań wmawiać ludziom że jest jakaś zmowa na forum przeciwko średnim i jedynym preferowanym systemem jest PA.
Zdajesz sobie sprawę jak głupio to brzmi, zadaj sobie trochę trudu i zobacz jak inni grają i zobaczysz mnogość systemów tutaj prezentowanych.
Wiem że marketing nie jest Twoją mocną stroną i próbujesz utrzymać się w branży na powierzchni napuszczając wszystkich na około na siebie wzajemnie.
Ludzie tracą czas na jałowe dyskusje w których nie potrafisz odpowiedzieć na większość argumentów.
Tylko podnosisz ciśnienie ludziom wiedząc że wyjdzie Ci to na dobre (więcej szkoleń).
No i tak to się już kręci parę ładnych miesięcy.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

zicmar
Gaduła
Gaduła
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2010, 08:34

Nieprzeczytany post autor: zicmar »

Daro, wierz mi lub nie, to forum doluje wszelkie inicjatywy i ja to zrozumiałem kawał czasu temu, w dalszym ciagu nie mam odpowiedzi dlaczego inni autorzy dzienników moga uzywać w swoich stopkach, że graja na PA, a Vinciemu nie wolno powiedzieć, że gra systemem Zicmara, nie chce Cie obrażać, ale cz Ty jesteś q... debilem z tym całym Tigiem na czele, i już mam bana, i juz mam to w d....
Zicmar


ps. ja nie wiem jak tu sie opanować
Sznowni Forumowicze, przecie to jest żenada, niezależne forum................
dajcie mi bana, albo przywróćcie pierwotny tytuł Dziennikowi Vinciego
Naucz się jak działają średnie a wtedy zrozumiesz zachowanie ceny

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Dobra ja już zmęczyłem się Twoją osobą.
Chamstwa się nie wyplewi jak ktoś w domu się nie nauczył zasad dobrego wychowania.
Podałem argumenty dla których usunęliśmy miedzy innym nazwę.
Jest to nasza decyzja i tyle. Czy słuszna czy nie to już niestety my bierzemy ciężar odpowiedzialności i krytyki na siebie.

Z racji że ten śmietnik (tak ten wątek to śmietnik) już się do niczego nie nada to go zamykam na amen.
Userzy i tak odpowiedzi na żadne pytania tutaj nie otrzymają o czym się wielokrotnie przekonali.
Prowadzący oprócz chamstwa na szeroką skalę nie prezentuje tutaj nic więcej.
O systemie słyszałem kilka przychylnych opinii ale szkoda że trafiło na tak gburowatego prowadzącego.
W każdym bądź razie był to drugi wątek o tym systemie, trzeciego chyba nie będzie (przynajmniej pod opieką Zicmara).

Podsumowanie:
Parę osób zarabia tym systemem.
Prowadzący sam nim nie zarabia bo ma problemy z samodyscypliną.
Na jakiekolwiek pytania odpowiada chamsko i zaczepnie,
Oferuje zniżki za wystawianie pozytywnych opinii na forum.

Jeśli jesteś tym zainteresowany to szukaj kontaktu w necie bo tutaj temu panu już dziękujemy.

Pozdrawiam i żegnam banem Pana Zicmara.

Darek
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Zablokowany