System MAX - reaktywacja WATEK MODEROWANY

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Gustaw pisze:Dalej dyskutujecie z tym cwaniaczkiem? 8) Gościu powinien siedzieć w więziennej celi za oszukiwanie ludzi a nie grasować po wolności. W celi 2-osobowej razem ze swoim przydupasem tym z leonardo di caprio gwoli ścisłości :) Cwaniaczek, naciągacz, oszust, sprzedawca marzeń, cinkciarz, itp itd 8)
To Matt Damon.

Dodano po 2 minutach:

Drogi Tig3rze, zaraportowałem post kolegi Ciekawego ponieważ tym razem nazywa naciągaczem innego użytkownika bez jakichkolwiek dowodów. Czy to już wystarczające pomówienie żebyś zareagował?
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

Awatar użytkownika
Ciekawy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 384
Rejestracja: 20 lis 2009, 23:07

Nieprzeczytany post autor: Ciekawy »

Drogi Good Will Hunting bardzo mnie dziwi Twoja stronniczość....
zicmar pisze:tym, że wdałem sie w polemike ze złodziejem cudzych systemów, sfrustrowanym nieudacznikiem
jak rozumiem on mnie wyzwał od złodziei mając dowód? dobrze, że prawnikiem nie jesteś bo byś z głodu zdechł....

Awatar użytkownika
FELIX07
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 23 wrz 2009, 11:25

Nieprzeczytany post autor: FELIX07 »

re: Zicmar

Co trzeba zrobić - żeby poznać ten system gry ?

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Drogi Good Will Hunting bardzo mnie dziwi Twoja stronniczość....
Stronniczość? Nie zrozum mnie źle ale raz, że znam Zbyszka i to w porządku Pan (jak już mówiłem jest między nami duża różnica wieku) i wiem że nie jest oszustem. Jest beznadziejnym marketingowcem i sporym nerwusem ale nigdy oszustem. A dwa, że dbam o to żeby na forum skończyło się to rzucanie "oszustami" na prawo i lewo dlatego że sam nie chciałbym być więcej tak nazywany. Niestety jestem zmuszony się tym zajmować, bo większości moderatorów to nie specjalnie interesuje.

Do Ciebie personalnie nic nie mam, jak pewnie już wywnioskowałeś, post raportuje bardziej z zasady.


A prawnikiem rzeczywiście dopiero będę za parę lat i gwarantuje Ci że z głodu nie zdechnę :wink:
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

W związku z dyskusjami zupełnie nie na temat, wzajemnym obrażaniem itd topic zostaje zamknięty do odwołania.
Jeżeli autor zdecyduje się na udowodnienie skuteczności gry za pomocą średnich ( a wątek będzie jeszcze zamknięty ) i będzie miał chęć wrzucić statement, screena z wejściami lub coś podobnego, po informacji na PW odblokuję temat.

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Odblokowuje. Proszę o kulturę.

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Dziwna sprawa ,jestem ciekaw kiedy "twórca" tego systemu pokaże jakieś wyniki :) W chwili obecnej widać tylko same reklamowe dzienniki na różnych forach ,również zagranicznych . Oczywiście reklamuje GrandForever(VinciPro) . Nie wiem po co Ci kilka takich samym dzienników i blog ,skoro wszędzie zamieszczasz to samo ..Doczekamy się w końcu prawdy ?

imperator_wszechswiata
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2010, 20:20

Nieprzeczytany post autor: imperator_wszechswiata »

ridera pisze:pokaże jakieś wyniki
zicmar przyznał się otwarcie, że nie zarabia.

zicmar
Gaduła
Gaduła
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2010, 08:34

Nieprzeczytany post autor: zicmar »

ridera, masz dziennk Vinciego? Tam masz wyniki szkolenia i systemu. Wystarczy/? Jak nie, to Twój problem a nie mój :wink:

Pozdrawiam

Zicmar


A orłem bracie nie jesteś, sledząc Twój dziennik niestety, ale zycze powodzenia...............

silent

Nieprzeczytany post autor: silent »

Jeden z twoich wyznawcow ma w stopce ,,system max" statystyki aktualny stan konta 93 % do tylu....

Zablokowany