System czy trader ?

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
TeXs
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 886
Rejestracja: 09 maja 2007, 13:57

Nieprzeczytany post autor: TeXs »

Guccon gratuluję wyniku, jak na tak krótką zabawę z tym sysem to wynik jest naprawdę niezły.

Co do kolejnej propozycji sysa. to ja chętnie bym zobaczył wyniki z woodiego,
mam nadzieje, że nasz forumowy expert pomoże zgłębić te tajniki.

pozdrawiam,
TeXs

ps. co do Twojego pytania to nie za bardzo zrozumiałem o co pytasz,
może dlatego, że jest to już taka godzina (piątek po 10) gdzie ja się mocno resetuje po całym tygodniu ;)

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

Nieprzeczytany post autor: guccon »

Dzięki 8)

Woodiego chętnie bym przetestował ale zastanawiam się czy można jego reguły i zasady ogarnąć chociażby przez 2 dni weekendu :?
Dałbym wtedy na testy sobie 4 dni i do końca eksperymentu zostanie jeszcze czas na jeden system.
Prawdopodobnie tak zrobie - chyba że polegne na czytaniu zasad woodiego :lol:

Co do pytania to tak na prawdę chodziło o to czy po wprowadzeniu indywidualnych modyfikacji czy rozszerzeń dalej można mówić że jest to NLA czy już trzeba wymyślać własną nazwę ;)
Już nie ważne bo zakończyłem NLA chociaż jakbym miał tworzyć własny system to pewne elementy tej strategii bym wykorzystał lub chociaż próbował wykorzystać. Do tej pory głównie opieram się na szukaniu korekt i zwrotów na rynku więc w momencie silnych trendów miałem problem i NLA można powiedzieć że go rozwiązuje a na pewno pozwala wyłapać fałszywe zwroty i korekty 8)
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

Nieprzeczytany post autor: guccon »

Zawieszam temat na jakiś czas. Nie odzywałem się przez kilka ostatnich dni bo w moim życiu osobistym wybuchła bomba atomowa ... bez komentarza.
Muszę sobie teraz poukładać kilka rzeczy.
Wrócę ale pewnie za kilka tygodni.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

Awatar użytkownika
Mike_Scofield
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 901
Rejestracja: 03 maja 2009, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Mike_Scofield »

guccon pisze:Nie odzywałem się przez kilka ostatnich dni bo w moim życiu osobistym wybuchła bomba atomowa
Obstawiam, że to zła kobieta była ...
"Wieloma strategiami można zarabiać i wszystkimi można tracić." Mike Scofield
"Wszystko rozgrywa się w głowie, a nie na wykresie" Mike Scofield

Maciek G
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 13 sty 2011, 15:53

Nieprzeczytany post autor: Maciek G »

Mike_Scofield pisze:
guccon pisze:Nie odzywałem się przez kilka ostatnich dni bo w moim życiu osobistym wybuchła bomba atomowa
Obstawiam, że to zła kobieta była ...
kobieta jak wulkant , ale jak bomba atomowa??? :D

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

Nieprzeczytany post autor: guccon »

Mike_Scofield pisze:
guccon pisze:Nie odzywałem się przez kilka ostatnich dni bo w moim życiu osobistym wybuchła bomba atomowa
Obstawiam, że to zła kobieta była ...
Zła nie bo by wyszło że straciłem kilka lat życia ;)
Nie będę się rozpisywał bo to sprawa osobista.

Jak obiecałem tak jestem. Pora przypomnieć sobie kilka rzeczy. Dzisiaj może i mamy niemrawo ale akurat taki spokojny dzień aby znowu 'poczuć rynek'.

Tematu raczej nie będę kończył. Kto nie wierzy na słowo niech sam sprawdzi i licze że kiedyś mu się to uda.
Może założe nowy temat ... jak znajdę jakiś ciekawy pomysł :)
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

Mr.T

Nieprzeczytany post autor: Mr.T »

guccon pisze:Dzisiaj może i mamy niemrawo ale akurat taki spokojny dzień aby znowu 'poczuć rynek'.
Nie wiem czy poczujesz bo tak smętnie,że ja pier........................ :wink:
witam ponownie

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

Nieprzeczytany post autor: guccon »

Faktycznie, mało brakowało a bym usnął :lol:

Coś tam jednak udało się dzisiaj przypomnieć. Po zasileniu konta na starcie otworzyłem pozycję, którą po chwili zamknąłem na 1 pipsowym plusie i skoro był pierwszy kroczek podeszłem do sprawy jak należy: określiłem sobie na dzisiaj S do poziomu troszkę poniżej 3650 ale że nie wyczułem miejsca kiedy wejść to tak dziwnie 'siłowałem' się z rynkiem. Był już moment że zabrakło kilku pipsów do zamknięcia wszystkiego na dużym minusie ale rynek w końcu poszedł tam gdzie sobie to określiłem.
Nie wiem tylko dlaczego pozamykałem wszystko jak już w zasadzie kierunek został potwierdzony i wystarczyła cierpliwość ... może dlatego że założyłem sobie na te kilka pierwszych dni nie wpłacanie kolejnego depo :lol:

Zobaczymy jak wyjdzie jutro gdy rynek będzie bardziej 'żywy'.
http://guccon.mt4stats.com/
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

ODPOWIEDZ