Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 20 paź 2017, 14:33     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Symulacje MT4 - ręczne testowanie systemów (manual trading)

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
  • Autor
  • Wiadomość

psk89

Stały bywalec

Stały bywalec

Re: Symulacje MT4 - ręczne testowanie systemów (manual tradi

Nieprzeczytany post04 mar 2017, 13:35

:D miałem to całe okno zwinięte do dołu i przysłaniało ten suwak. Po rozciągnięciu okna wyskoczyło to czego potrzebowałem :D . Jeszcze raz dzięki
Awatar użytkownika

jasonbournes1

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post03 sie 2017, 19:31

Marksman pisze:Witam wszystkich

Co sądzicie nt. ręcznego przeglądania rynków świeca po świecy i szukania swoich sygnałów wejścia? Bez żadnych testerów strategii, ani innych wspomagaczy?

Z danymi historycznymi wtedy nie ma problemu, bo samemu przeglądasz wykres na swojej platformie transakcyjnej. Dodatkowo człowiek uczy się cierpliwości, wytrwałości i podążania za Planem tak potrzebnych w tradingu.
Oczywiście wiem, że przegląd 5 lat wstecz barów 1m tylko jednego rynku to masakra, ale miałoby się pewność, że nic nie nawali.
Może mi tak łatwo mówić, bo ja gram na barach dziennych (praca 8-16 nie pozwala inaczej). Ale i tak uważam, że dla chcącego nic trudnego.

Moim zdaniem jedyna droga aby mieć pewność, że testy są względnie obiektywne, poza tym na spokojnie poznaje się system, jego słabe i mocne, bo jak już się gra, emocje zniekształcają obraz.

Ludzie na nawigatorze robią testy ręczne na historii, no, no.

irmentruda

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post16 sie 2017, 09:28

robia robia, zaluje, ze dopiero po 3 latach wzialem sie do tego na powaznie lacznie z excelem.
oczywiscie, trzeba uwazac bo nasze oko lubi wylapywac na historii tylko te zyskowne setupy zapominajac o tych stratnych. ponadto sprawdzajac wyzsze interwaly przy malych zasiegach trzeba sprawdzic czy czasem high nie bylo pierwsze a pozniej low albo na odwrot.
Awatar użytkownika

jackub

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post16 sie 2017, 13:16

jasonbournes1 pisze:

Moim zdaniem jedyna droga aby mieć pewność, że testy są względnie obiektywne, poza tym na spokojnie poznaje się system, jego słabe i mocne, bo jak już się gra, emocje zniekształcają obraz.

Ludzie na nawigatorze robią testy ręczne na historii, no, no.[/quote]

Taaak ... ale zaskoczenie co?
Robią ręcznie, sprawdzają w excelu, robią wiele rzeczy nie tylko się mądrzą na Nawi... ludzie na ogół postrzegają innych porzez pryzmat własnych niedoskonałości...

pobrane.jpg
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Learn to be wrong, fast.
Poprzednia

Wróć do Forex - dyskusje ogólne