Sygnały forex - SKUTECZNE

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
mmsuits
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 31 sty 2014, 15:12

Re: Sygnały forex - SKUTECZNE

Nieprzeczytany post autor: mmsuits »

Cblondyn pisze:Jak mam rozumieć depozyt 700 = 70000?
Tak, że chcąc grać na standardowym rachunku z depo = 70000zł na tym rachunku -> http://tiny.pl/g7dhd po przeliczeniu ( dzieląc na 100) wystarczy 700 zł

Czyli tak jak pisałem wyżej :
1 lot standardowy -> tutaj ma wartość 0,01 lota

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Sygnały forex - SKUTECZNE

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

mmsuits pisze:
Cblondyn pisze:Jak mam rozumieć depozyt 700 = 70000?
Tak, że chcąc grać na standardowym rachunku z depo = 70000zł na tym rachunku -> http://tiny.pl/g7dhd po przeliczeniu ( dzieląc na 100) wystarczy 700 zł

Czyli tak jak pisałem wyżej :
1 lot standardowy -> tutaj ma wartość 0,01 lota
A ja myslałem, że chodzi o jakąś "chytrą sztuczke" żeby ze 100zł zrobić 10 000zł :). Czyli ten 0,01 lota to tak naprawde 0,0001 lota jaki wszyscy znamy. A to znaczy, że i zyski są 100 razy mniejsze.

mmsuits
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 31 sty 2014, 15:12

Re: Sygnały forex - SKUTECZNE

Nieprzeczytany post autor: mmsuits »

Cblondyn pisze:
mmsuits pisze:
Cblondyn pisze:Jak mam rozumieć depozyt 700 = 70000?
A to znaczy, że i zyski są 100 razy mniejsze.
W statystykach pokazane sa właściwe zyski
Zresztą to nie ma znaczenia -> zysk to zysk
Kwestia tylko skali

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Sygnały forex - SKUTECZNE

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Cblondyn pisze:
mmsuits pisze:
Cblondyn pisze:Jak mam rozumieć depozyt 700 = 70000?
Tak, że chcąc grać na standardowym rachunku z depo = 70000zł na tym rachunku -> http://tiny.pl/g7dhd po przeliczeniu ( dzieląc na 100) wystarczy 700 zł

Czyli tak jak pisałem wyżej :
1 lot standardowy -> tutaj ma wartość 0,01 lota
A ja myslałem, że chodzi o jakąś "chytrą sztuczke" żeby ze 100zł zrobić 10 000zł :). Czyli ten 0,01 lota to tak naprawde 0,0001 lota jaki wszyscy znamy. A to znaczy, że i zyski są 100 razy mniejsze.


"Trochę" tych zleceń stratnych wisi w karnecie. Słabo.

J$M
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2014, 18:52

Re: Sygnały forex - SKUTECZNE

Nieprzeczytany post autor: J$M »

Fajny a zarazem krótki art edukacyjny na temat CFD ;)
http://www.fxmag.pl/artykul/czym-jest-cfd
www.stratni.pl
Przyjmij stratę na klatę!

mmsuits
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 31 sty 2014, 15:12

Re: Sygnały forex - SKUTECZNE

Nieprzeczytany post autor: mmsuits »

monikaforexpolska pisze: "Trochę" tych zleceń stratnych wisi w karnecie. Słabo.
Tak jak pisałem wcześniej , na każdy rachunek oznaczony jako MIX REAL kopiowane są jednocześnie 10 systemów , czyli przyjmując po 2 zlecenia na system daje minimum 20 transakcji otwartych !

Po to udostępniłem całe portfolio -> http://www.myfxbook.com/members/mmsuits , aby wszystko było jak najbardziej transparentne i wiadomo było z jakich systemów są kopiowane transakcje i ewentualnie wybrać swoje własne.


Jak dla mnie może być nawet milion stratnych pozycji , najważniejsze aby EQUITY konsekwentnie rosło !!!!


Dlatego proponuje na przyszłość dokładnie analizować a nie oceniać ,,po okładce"

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Sygnały forex - SKUTECZNE

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

mmsuits pisze:
monikaforexpolska pisze: "Trochę" tych zleceń stratnych wisi w karnecie. Słabo.
Tak jak pisałem wcześniej , na każdy rachunek oznaczony jako MIX REAL kopiowane są jednocześnie 10 systemów , czyli przyjmując po 2 zlecenia na system daje minimum 20 transakcji otwartych !

Po to udostępniłem całe portfolio -> http://www.myfxbook.com/members/mmsuits , aby wszystko było jak najbardziej transparentne i wiadomo było z jakich systemów są kopiowane transakcje i ewentualnie wybrać swoje własne.


Jak dla mnie może być nawet milion stratnych pozycji , najważniejsze aby EQUITY konsekwentnie rosło !!!!


Dlatego proponuje na przyszłość dokładnie analizować a nie oceniać ,,po okładce"
No z tym "milionem" to kolegę wyraźnie poniosło :).

Robiwan
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 18 wrz 2012, 22:10

Re: Sygnały forex - SKUTECZNE

Nieprzeczytany post autor: Robiwan »

Pan jest śmieszny, 700 zł na koncie micro, 500 zł za sygnały.
Pisze Pan o strategii kilkuletniej, żeby dojść do 7000, a tutaj wystarczy 14 leszczy i po miesiącu cel zrealizowany.
Pozdr. R.

mmsuits
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 31 sty 2014, 15:12

Re: Sygnały forex - SKUTECZNE

Nieprzeczytany post autor: mmsuits »

Robiwan pisze:Pan jest śmieszny, 700 zł na koncie micro, 500 zł za sygnały.
Proszę czytać ze zrozumieniem, a jak się czegoś nie jest pewnym to trzeba pytać a nie wygłaszać teorie spiskowe rodem Macierewicza! Subskrypcja za kopiowanie wynosi 20$ ! te 500 zł to była propozycja innego użytkownika !
Robiwan pisze:Pisze Pan o strategii kilkuletniej, żeby dojść do 7000, a tutaj wystarczy 14 leszczy i po miesiącu cel zrealizowany.
Pozdr. R.
Nie wiem dlaczego Pan nazywa potencjalnych subskrybentów leszczami ! Kto Panu dał takie uprawnienia ?
Nie wiem, boli Pana że mogę dodatkowo pasywnie zarobić i dać możliwość tego samego innym ?
Wszystko wskazuje na to, że sąsiada zarobki tez Pana bolą !
Jeśli to wszystko jest tak proste jak Pan pisze to dlaczego sam tego nie robi, tylko wygłasza swoje "złote myśli"

Sorry, ale to takie PISowskie !

I nie 7 tys, tylko kilkunastokrotnie więcej -> po roku proporcjonalne zwiększenie zajmowanych pozycji względem zgromadzonego kapitału !

PS.
Ja nikogo do niczego nie zmuszam, co oferuje w pełni udostępniłem do weryfikacji, nic nie ukrywam !
Chcesz skorzystać z oferty to zapraszam !
Nie chcesz skorzystać, to dziękuje za poświęcony czas
Chcesz wygłosić jakąś teorie spiskową, to bardzo proszę, dam Ci nawet tą przyjemność, że już na nią nie zareaguje, bo mi szkoda czasu !

Robiwan
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 18 wrz 2012, 22:10

Re: Sygnały forex - SKUTECZNE

Nieprzeczytany post autor: Robiwan »

Czytam ze zrozumiemieniem i nic mnie nie boli. Proszę prześledzić moje wpisy na forum - staram się nikogo nie urazić i dokonywać rzetelnych wpisów. Niestety, Pański temat mnie bardzo poruszył, należy Pan wg mnie do grona naciągaczy i tyle. Proszę założyć swojego bloga i tam wciągać ludzi. Inni już wyznaczyli ścieżki.
Pozdr. R.

ODPOWIEDZ