Sygnały do MT4

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Mikael
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2015, 00:51

Sygnały do MT4

Nieprzeczytany post autor: Mikael »

Witajcie!

To zarazem jest mój pierwszy post tutaj ;-)

Do meritum:
Póki co nie pracuję i mam zaledwie circa 500pln oszczędności. Zanim zdobędę więcej (potrwa to około 2 miesiące) chciałbym już ulokować te skromne środki na giełdzie walutowej. Szukam sygnału z którego mógłbym korzystać mając tak małe środki na rachunku maklerskim. Moglibyście mi coś polecić?

Jestem w stanie zaakceptować ryzyko, pogodzić się z możliwością utraty tych środków a z drugiej chcę jednak spróbować je pomnożyć.

Postrzegam się póki co za zbyt słabego gracza by samemu je zwielokrotnić, niemniej trenuję grę na Fx i jak osiągnę zyski na koncie demo zamierzam przerzucić się na własną rękę.

Liczę na Waszą pomoc :)
Tak, czytałem wątek pt. SYSTEMY Z ALLEGRO/EBAY - PRZECZYTAJ ZANIM NAPISZESZ. :)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Sygnały do MT4

Nieprzeczytany post autor: raposo »

A czemu wybrałeś akurat Forex? ;)

Niełatwo znaleźć dobre sygnały. Tymbardziej jeśli samemu niewiele wie się o FX. Moja rada? Schowaj póki co te 500 PLN w skarpetę, poczytaj, duuuużo poczytaj, pobaw się na demie, a za dwa miesiące jak już będziesz miał więcej kasy to podziel ją na 3 części i zacznij od pierwszej na koncie realnym małymi stawkami i wtedy zobaczysz jak Ci idzie.

Forex to nie przepis na łatwą kasę. Umiesz liczyć - licz na siebie ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Mikael
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2015, 00:51

Re: Sygnały do MT4

Nieprzeczytany post autor: Mikael »

Bo jest płynny, lotny, otwarty 24h od poniedziałku do piątku i stwarza o wiele więcej okazji niż gpw i na dodatek paradoksalnie jest według mnie stabilniejszy. Nie ma w mojej opinii sytuacji, że z dnia na dzień traci głównych graczy (jak w przypadku OFE). Jest bardziej ryzykowny, ale zapewnia też większe zyski. Uważam też że jest mimo większej ilości zmiennych, lepiej nadający się do długoterminowego inwestowania.

Czytam, bawię się na demie tyle że przez ten czas jak zdobywam wiedzę i praktykę te pieniądze mogłyby już rosnąć ;-)

Wiem że nie jest to przepis na łatwą kasę dlatego to mnie też przyciąga. To musi być zajebiste uczucie być wśród tylko 20% populacji która na tym zarabia :D

silverarrow
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 18 lip 2013, 11:11

Re: Sygnały do MT4

Nieprzeczytany post autor: silverarrow »

święta prawda tu tylko stracić jest łatwo zarabia się dużo trudniej
Niech nie umrze bohater zamieszkujący nasze dusze, niech nie zniszczy go wieczna wspinaczka na nieosiągalne szczyty.


Graj to co widzisz nie to czego oczekujesz

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Sygnały do MT4

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Okej, większość Twoich argumentów przemawia do mnie ;). Chociaż wiemy już, że to świadomy wybór. Tyle, że z dostawcami sygnałów uważaj, bo żaden dostawca nie pokaże Ci złych statystyk, a te dobre trzeba jeszcze porządnie zweryfikować i przeanalizować. A żeby zrobić to dobrze to musisz mieć rozeznanie w tym co i jak.

Na PW podeślę Ci serię artykułów o Social Tradingu. Powinno się przydać. Tymczasem trenuj na demie i ucz się. To bez wątpienia się przyda ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ