Swapowanie

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Aktualnie nie znam nic sensownego - nie mam też oglądu sytuacji bo chwilowo moje oprogramowanie jest w trakcie nazwijmy to modernizacji. Kiedyś owszem zdarzały się fajne okazje i nawet nie było konieczne do tego posiadanie 2 kont .... ale mam wrażenie, że jest ich coraz mniej....

Jak dla mnie broker musi być bardzo wiarygodny bo aby opłacało się grać w ten sposób wpłacić trzeba większą kasę (co mi po zysku powiedzmy 60% jeśli będę bał się zaryzykować więcej niż 1000$ ).
No i tu zaczyna się kłopot: bo ostatnio im lepsze warunki dla swapów tym bardziej podejrzany broker :)

Druga sprawa: 2 rodzaje kont u tego samego broka to trochę proszenie się o kłopoty. W większości przypadków broker nie da się skubać i zorientowawszy się o co chodzi na pewno będzie blokował wypłaty itd.

Jeszcze co do instaforex: przy okazji wyczytałem ciekawą rzecz. Oni oferują dodatkowo oprocentowanie 15% dla nie używanych środków na koncie.
Aby otrzymać te 15% jest wymagane obrócenie odpowiednią wielkością lota. Jeśli brak obrotu to dają 6% (w skali roku).
Teoretycznie bardzo fajnie: a praktycznie wzbudza to moją czujność: jak to jest, że banki dla USD oferują góra 2% a oni 3 razy tyle .....
Green
Obrazek
Obrazek

Rafi1979
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 27 lip 2012, 10:13

Nieprzeczytany post autor: Rafi1979 »

Green7 zobaczyłem na stronie wyniki Twojego systemu. I jestem pod wrażeniem! Czy dzielisz się strategią? Czy jest to tajne?

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

Grałem kilka lat temu na swap-ach w FxClearing. Warunki się zmieniły i się wycofałem. Ktoś w realu wypłacił kaskę z InstaForex?

Rafi1979
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 27 lip 2012, 10:13

Nieprzeczytany post autor: Rafi1979 »

Grając na swapie nie trzeba mieć konta u jednego brokera.
Znajdźcie 2 brokerów oferujących przelewy za pomocą Moneybookers.
Koszt przelewu max 0,5 EUR, czas przelewu 1 sekunda.

Awatar użytkownika
MarcinMC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 01 kwie 2014, 16:56

Re: Swapowanie

Nieprzeczytany post autor: MarcinMC »

Moim zdaniem fxpro ma ladne swapy na gbpzar i usdzar kiedys gralem tak na swapach ale przesadzilem z wolumenem, a z drugiej strony liteforex ma konta pamm wolne od swapow nie musisz miec konta islamskiego.
Skype marcinmc92

nazare931
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2014, 21:45

Re: Swapowanie

Nieprzeczytany post autor: nazare931 »

Odnośnie swapów, polecam do sledzenia dzialu gry ze swap na comparic.pl
Przykład niżej:
http://comparic.pl/listings/gra-ze-swap ... sd-usdmxn/

ODPOWIEDZ