Styl pijanego mistrz(free100€-tradimo.com)

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
tymek1403
Gaduła
Gaduła
Posty: 90
Rejestracja: 16 sie 2013, 00:36

Styl pijanego mistrz(free100€-tradimo.com)

Nieprzeczytany post autor: tymek1403 »

Cześć.
Zakładam ten dziennik żeby mieć motywację do grania i nie popełniania głupich błędów.Będę tu wrzucał swoje trade'y te bardziej udane żeby było mi miło sobie popatrzeć :D Żeby nie było tak kolorowo i żeby nie znajdowały się tu same złote strzały będę umieszczał też te najbardziej nieudane transakcje.Wszystko podpięte pod forex factory więc można mieć wgląd na moje zagrania(proszę o krytykę moich posunieć ;) ).

tutaj link: http://www.forexfactory.com/tymek1403

Moja "przygoda" z fx zaczęła się w czerwcu gdy zobaczyłem jakieś reklamy,później zapytałem najmądrzejszego wujka Google'a z czym to się je i natknąłem się na różne blogi,że można zarobić dużo,szybko i prawie bez ryzyka... Znalazłem gdzieś reklamę plus500(czego bardzo żałuje) i otworzyłem konto gdzie po rejestracji uzyskałem bonus chyba 75zł udało mi się dojść do 100 więc cieszyłem się jakbym dostał nowe klocki lego w wieku 4 lat.Niesiony falą sukcesu zdecydowałem,że wpłacę 200zł bo przecież za rok będę już milionerem ;)... Transakcje udawało się przeprowadzić zyskowne,ale też działałem zbyt szybko i ryzykownie co doprowadziło do zjechania z 300zł(200swojej wpłaty,100za bonus) na koncie do 200.Już wtedy zabolała mnie ta strata i chciałem bardzo szybko ją odrobić oczywiście spadłem do chyba 160zł później przyszło mi do domu potwierdzenie adresu z plus500 kiedy to zrobiłem po dniu dostałem wiadomość na email,że moje konto uzyskało ZŁOTY STATUS i będą mniejsze spread'y z tym,że najmniejsza transakcja zaczynała się od 500zł(wcześniej ok. 40zł) bardzo się rozczarowałęm tą sytuacją i dałem sobie spokój z szybkimi pieniędzmi.

Drugim etapem tejże przygody było natknięcie się na to forum i śledzenie journali i daytrading'owych tematów ktoś wrzucił link do tradimo.com gdzie jest możliwość otrzymania 100euro za wypełnienie kilku quizów.Zrobiłem to i otrzymałem swój kapitał po kilku dniach ;)

Styl gry?- styl pijanego mistrz.
Czym się kieruje i o co opieram swoje zagrania?- Kieruje się rozumem i chęcią zysku(niestety) a zagrania opieram o niekoniecznie zrozumiałe strategie,trendy i wyczucie tego co się stanie.

usunięto link referencyjny Ink.

Awatar użytkownika
lolek
Gaduła
Gaduła
Posty: 335
Rejestracja: 26 lut 2008, 00:12

Re: Styl pijanego mistrz(free100€-tradimo.com)

Nieprzeczytany post autor: lolek »

Witaj mistrzu :)
Po co zablokowałeś informacje o wielkości konta i lota skoro można to obliczyć z listy transakcji po procentach licząc od początkowego 100 euro.
Skoro zdecydowałeś się upublicznić dane to po co te tajemnice które nie są tajemnicami ?
Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Trzymam za Ciebie kciuki.

Awatar użytkownika
tymek1403
Gaduła
Gaduła
Posty: 90
Rejestracja: 16 sie 2013, 00:36

Re: Styl pijanego mistrz(free100€-tradimo.com)

Nieprzeczytany post autor: tymek1403 »

Nawet nie zwróciłem uwagi,że jest zablokowane ;) Nic nie miałem zamiaru zatajać,zaraz odblokuje.

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Styl pijanego mistrz(free100€-tradimo.com)

Nieprzeczytany post autor: green7 »

A zdajesz sobie sprawę, że to 100E bonusu jest w zasadzie nie wypłacalne zważywszy na warunki jakie musisz spełnić ?
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
tymek1403
Gaduła
Gaduła
Posty: 90
Rejestracja: 16 sie 2013, 00:36

Re: Styl pijanego mistrz(free100€-tradimo.com)

Nieprzeczytany post autor: tymek1403 »

Głównym warunkiem jest zrobienie transakcji na 8 lotów,można mieć 5otwartych pozycji z czego każda obligatoryjnie ma wartość 0.01 lota.W tej chwili już jest zamkniętych 34/800 transakcji po tygodniu więc wydaje mi się,że jest nadzieja,że się uda.Dodatkowo jest pięć już otwartych z tym,że jedna to sell na UJ z poziomu 97.287 więc z tą pozycją jestem pogodzony jako stratną,czekam tylko,żeby spadła jeszcze trochę ;) Chyba,że znalazłeś jakiś warunek niemożliwy do spełnienia który przeoczyłem?

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Styl pijanego mistrz(free100€-tradimo.com)

Nieprzeczytany post autor: green7 »

No jak sam zauważyłeś - będziesz musiał przeprowadzić spooro transakcji.
Dodatkowo ta promocja to chyba odbywa się na kontach varengold classic prawda ?
Spread na EURUSD jest tam jak podają na stronie 2.48 pipsa. Czyli przy obrocie 8ma lotami zapłacisz łącznie prawie 20 pipsów spreadu. Realnie zapewne więcej bo spread na innych parach jest jeszcze mniej korzystny.

W przeliczeniu na EUR stracisz co najmniej 150 EUR na spreadach. U innego sensownego broka spread dla tych samych 8miu lotów zapłacisz 1/4 tych kosztów.
Tak więc te "darmowe" 100 EUR wcale nie jest darmowe - broker odbiera je w spreadach z nawiązką.
Jeśli umiesz więc przeprowadzić parę set transakcji i na nich zarobić to zabawa w tą promocję nie bardzo ma sens.
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
tymek1403
Gaduła
Gaduła
Posty: 90
Rejestracja: 16 sie 2013, 00:36

Re: Styl pijanego mistrz(free100€-tradimo.com)

Nieprzeczytany post autor: tymek1403 »

Dzięki za rozjaśnienie sytuacji,prawdę powiedziawszy zbytnio nie zainteresowałem się ich spreadem i tym ile zostanie po tych transakcjach.Nie wiem czy potrafię przeprowadzić setki transakcji na plus więc traktuje to też jako naukę gry.Czas zweryfikuje czy mam zadatki na tradera ;) Dodatkowo jestem w tej chwili w klasie maturalnej więc wolnego kapitału na inwestycje nie posiadam,a w takiej sytuacji lepsze to niż gra na demie.

Awatar użytkownika
lolek
Gaduła
Gaduła
Posty: 335
Rejestracja: 26 lut 2008, 00:12

Re: Styl pijanego mistrz(free100€-tradimo.com)

Nieprzeczytany post autor: lolek »

Fajnie że już wszystko odtajnione. :wink:
To keep your €100, you need to:

Make at least 1 forex trade during the first 14 days
Trade at least 10 micro lots during the first 60 days.
Trade at least 8 lots within 2 years.

Myślałem że masz 14 dni żeby zrobić 8 lotów a masz 2 lata :)
LOL

Awatar użytkownika
Ink.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2143
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: Styl pijanego mistrz(free100€-tradimo.com)

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

2 lata na 8 lotów to aż za dużo czasu ;) co do spreedu to skoro 100 ojro jest za free i jeśli nie chcemy ryzykować własnych pieniędzy na FX wyższy spread jest do zaakceptowania

Awatar użytkownika
tymek1403
Gaduła
Gaduła
Posty: 90
Rejestracja: 16 sie 2013, 00:36

Re: Styl pijanego mistrz(free100€-tradimo.com)

Nieprzeczytany post autor: tymek1403 »

Na szczęście dzisiejszy dzień był dość łaskawy,wszystkie pozycje zostały zamknięte na weekend.
11 dzień gry- stan konta 126,41 euro.
transakcji: 43/800
Udało mi się zamknąć najgłupsze wejście jakie widziałem na oczy (styl pijanego mistrza to nie przypadek :D ) czyli sell UJ na 97.287 (-14,05€) ale żeby nie było tak smutno udało się zamknąć kilka tradeów na plus.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ