Strategia Jaguar Trend

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2317
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

KMichal pisze:
SEROL666 pisze:
KMichal pisze:Wszystko fajnie ale nie jestem żadnym szkolącym, nie zachęcam do kupna szkoleń ani w żaden sposób niczego nie reklamuje. Chcę tylko udowodnić, że kurs HQ TRADER pomógł mi wejść na poziom wyżej... To wszystko.

Konto, z którego będę publikował zagrania będzie rachunkiem demo. Później przerzucę się dopiero na real.
Mija 5 miesięcy i co ..... ????
Nie pozostaje mi nic innego jak przyznać się, że NIE ZARABIAM tą strategią. Na początku było dobrze(szczęście początkującego?) potem było już tylko gorzej. Przestałem trejdować i zacząłem testować całą strategię na historii. Wyniki jednym słowem nie powaliły.... Szkoda, że nie posluchalem Was wcześniej, ale tak już mam, sam nie sprawdzę-nie uwierzę.

Aktualnie pracuję nad czymś własnym na wysokim TFie. Na początku przyszłego roku jak już dopracuję zasady do wszystkich walorów to wrócę z dziennikiem :twisted:
Szacun kolego bo większość by nie poinformowała o tym że "JAG - Trend" to tylko okazja do łapania naiwnych. Jeszcze raz dzięki za szczerość
"If music is dying musicians are killing it" - MP

sputnik
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 29 lip 2015, 12:03

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: sputnik »

Ich metodologia nie sprawdziła się na rynku, ponieważ przez nich prowadzone trading roomy na obecną chwile przyniosły stratę. Także szkoda czasu energii i pieniędzy na słuchaniu tych szkoleniowców. http://go.hqtrader.pl/ .Pomyślcie czy zamyka się coś co przynosi profity. Na video z linka panowie kłamią, jest to dowód jaki mają szacunek raczej jego brak do drugiej osoby. Nie zdziwię się, że za jakiś czas nagranie będzie niedostępne. Gdyż już z nie jednym filmikiem ukazującym ich intencje, tak postąpili, żeby nie szkodzić swojej działalności szkoleniowej.Powodzenia.

PS
Wiem, że kierując się nadzieją na nieograniczone zyski, będziecie próbować, taka już jest natura ludzka. Człowiek osobiście musi się oparzyć żeby przekonać się ze nie wolno dotykać gorących kartofli.

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Podstawowa zasada - na foreksie nigdy nie ufaj cwaniaczkom w garniakach bez krawatu, z rozpiętym górnym guzikiem koszuli ;) Idzik też miał taki image - przypadek? XD

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2317
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

sputnik pisze:Ich metodologia nie sprawdziła się na rynku, ponieważ przez nich prowadzone trading roomy na obecną chwile przyniosły stratę. Także szkoda czasu energii i pieniędzy na słuchaniu tych szkoleniowców. http://go.hqtrader.pl/ .Pomyślcie czy zamyka się coś co przynosi profity. Na video z linka panowie kłamią, jest to dowód jaki mają szacunek raczej jego brak do drugiej osoby. Nie zdziwię się, że za jakiś czas nagranie będzie niedostępne. Gdyż już z nie jednym filmikiem ukazującym ich intencje, tak postąpili, żeby nie szkodzić swojej działalności szkoleniowej.Powodzenia.

PS
Wiem, że kierując się nadzieją na nieograniczone zyski, będziecie próbować, taka już jest natura ludzka. Człowiek osobiście musi się oparzyć żeby przekonać się ze nie wolno dotykać gorących kartofli.
Ku.a ile muszę tłuc tych postów żeby oszczędzić waszą kasę ? Ile razy trzeba Wam wbijać w głowę że to nie traderzy tylko szkoleniowcy. Oni zarabiają na śmieceniu Wam głowy nic więcej . W linku który podałeś nie ma nikogo który by kwestionował ich strategię - ANI K.RWA JEDNEGO!! - czym to śmierdzi ? Strategia doskonała ? NIE !!! Ci kolesie jak jeden mąż bronią się przed pokazaniem wyników. Sam ich wyzywałem na pojedynek. Ale może sekta ich wyznaczników ich zmusi... kto wie . Tymczasem informacja dla tych o zdrowych zmysłach ... UCIEKAJCIE STAMTĄD
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

Trochę pomogę SEROL666. Przekleję z innego wątku ku pamięci :)
Jak to sami szkoleniowcy z HQ Trader/JaguarTrend powiedzieli poprzez "product launch" zarabiają kwoty 7 cyfrowe. Szkoda czasu dla nich na trading gdyż lepiej zarabiają na sprzedawaniu szkoleń na technikach marketingowych Pawła Danielewskiego :)
polecam obejrzeć filmik jak sami opowiadają o swoich zarobkach:
https://web.facebook.com/PawelDanielews ... 6/?fref=nf

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2317
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

jamesfisher pisze:Trochę pomogę SEROL666. Przekleję z innego wątku ku pamięci :)
Jak to sami szkoleniowcy z HQ Trader/JaguarTrend powiedzieli poprzez "product launch" zarabiają kwoty 7 cyfrowe. Szkoda czasu dla nich na trading gdyż lepiej zarabiają na sprzedawaniu szkoleń na technikach marketingowych Pawła Danielewskiego :)
polecam obejrzeć filmik jak sami opowiadają o swoich zarobkach:
https://web.facebook.com/PawelDanielews ... 6/?fref=nf
Więc jak mieć 7 cyferek na koncie działając na forex albo raczej przy forex zostało rozstrzygnięte. Powodzenia wszystkim tym co dali im kasę. Niech wyślą najlepszego ucznia a zmierzę się z nim. FU.K HQtrader
"If music is dying musicians are killing it" - MP

CarlosFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 27 sty 2016, 08:49

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: CarlosFX »

Mój bilans: z 200 000 zostało 20 000 (z czego jakieś 40% straciłem na strategiach od Sebusia z Kanarów i jego livingtradingu).

Byłem jak jeszcze robili szkolenia pod brandem jaguara. Czuję się jak największy z frajerów, jeleń do kwadratu. Chce to wykrzyczeć. Łykałem jak pelikan ich mailingi i videa sprzedażowe. Techniki manipulacji mają dobre.
Winnym za swoje straty jestem ja sam. Za głupotę się traci. Ja straciłem dużo czyli musze być bardzo głupi.

Im agresywniejszy marketing perswazyjny tym na 99,9% sprzedawcy są naciągaczami. Oto ja jeleń do kwadratu i do tego bez kasy.

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Jedni tracą na szkoleniach inni na rynku. Trzeba czasu by się nauczyć być profesjonalistą i mało kto to akceptuje. Doświadczenie.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

MaciejWLKP
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 727
Rejestracja: 07 wrz 2012, 21:01

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: MaciejWLKP »

CarlosFX pisze:Mój bilans: z 200 000 zostało 20 000 (z czego jakieś 40% straciłem na strategiach od Sebusia z Kanarów i jego livingtradingu).

Byłem jak jeszcze robili szkolenia pod brandem jaguara. Czuję się jak największy z frajerów, jeleń do kwadratu. Chce to wykrzyczeć. Łykałem jak pelikan ich mailingi i videa sprzedażowe. Techniki manipulacji mają dobre.
Winnym za swoje straty jestem ja sam. Za głupotę się traci. Ja straciłem dużo czyli musze być bardzo głupi.

Im agresywniejszy marketing perswazyjny tym na 99,9% sprzedawcy są naciągaczami. Oto ja jeleń do kwadratu i do tego bez kasy.
200tyś to spora kasa, współczuje, dobrze że się opamiętałeś przy 20tyś a nie zjechałeś do zera. Musisz teraz sie nad sobą zastanowić co dalej: czy dać sobie spokój z forex czy postanowić że zostanie się skutecznym traderem. Z ciekawości: jak długo zajmujesz się forex?
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

CarlosFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 27 sty 2016, 08:49

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: CarlosFX »

Forex od 2007. Początkowo zabawa małymi sumami.
2010 - większa kasa
2010 - Sebuś i 3-4 lata sesji livetradingowych
2013 - duet jaguarów, szkolenie i kupne konsultacje. Pytałem o każdy wykres. Pisali :"wszystko spełnione, można grać". Na większości były same straty. Największy ciąg to 18 zagrań stratnych jedno po drugi. Komentarz zbędny.

ODPOWIEDZ