Strategia Jaguar Trend

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
silveRbull
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 480
Rejestracja: 18 kwie 2013, 12:14

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: silveRbull »

Witam

Tak się zastanawiam jaki jest sens buliić kilka kawałków za naukę strategi której skutecznosc jest uznaniowa. Przecież przy żucie kostką mamy czarno na białym 50% skuteczności co jasno dowodzi, że to nie strategia zarabia tylko zarządzanie pozycja i kapitałem. No cóż elitaryzm robi swoje...

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2321
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

SEROL666
Tak apropo wyzwałem tego od droższej książki za 119 :lol: z gotowym systemem... tego od e-booka za pięć zyka poczęstowałem radą ot co.
Tłumacz się tłumacz ... ;) :564:[/quote]

Jak nie wierzysz sprawdź sam... :564:
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
jokerdsp
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 13 paź 2012, 13:21

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: jokerdsp »

poczekajmy zobaczymy na wyniki, jak ukończę kurs to robię ten myfxboook i będziemy wiedzieć wszystko,mnie głównie do nich nie ukrywam przekonał Dr Darek Świerk i Paweł Danielewicz. Ta strategia ma nawet w niektórych miesiacach 30 % skuteczności, ale widzę że chodzi tu głównie żeby wbić się dobrze na falę 3, no zobaczymy sam jestem ciekawy, a wogóle czy ktoś z was używa Wolumenu?? tylko nie tickowego z mt4
HQ TEAM

Awatar użytkownika
KMichal
Gaduła
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: 23 mar 2013, 18:06

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: KMichal »

Widzę, że bardzo gorąco się zrobiło... Jokerdsp, z tego co wiem z informacji, które dostaje na maila to dopiero skończyliście temat impulsów, także za wcześnie w tym momencie na testowanie strategii na podstawie danych historycznych, ponieważ nie poznałeś 80% zasad w tym najważniejszej rzeczy czyli overbalance. Połowa setupów albo nawet więcej jest nie do grania bo jest niezgodna z aktualnym trendem albo jest konsola. Powodzenia w nauce :)

Nawiązując do "wyzwania". Oczywiście bardzo chętnie podepnę konto pod myfxbook i co tam jeszcze chcecie. Dajcie mi jeszcze trochę czasu a na pewno mój dziennik pojawi się na forum. Pozdrawiam
Zapraszam na mój FX BLOG- LINK W PROFILU

Awatar użytkownika
jokerdsp
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 13 paź 2012, 13:21

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: jokerdsp »

Masz racje KMichal, trend folowing dopiero przedemną, i inne setupy, 31 lipca kończe także wtedy będziemy wszystko analizować:D
HQ TEAM

Awatar użytkownika
KMichal
Gaduła
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: 23 mar 2013, 18:06

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: KMichal »

Zapraszam do śledzenia mojego dziennika "dziennik absolwenta HQTRADER". Temat w forex journal.
Zapraszam na mój FX BLOG- LINK W PROFILU

Awatar użytkownika
quant
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 02 sty 2014, 18:31

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: quant »

Radzę uważać na "zweryfikowane konta myfxbook szkolących", często może dochodzić do układu między brokerem-traderem, w którym konto demo będzie wyglądać jak real, czyli wypłaty,wpłaty i inne potwierdzenia rzekomej realności.

Jak już macie płacić za szkolenie to żądajcie zalogowania się na realny rachunek przy Was i pokazaniu historii konta.

Awatar użytkownika
KMichal
Gaduła
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: 23 mar 2013, 18:06

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: KMichal »

Wszystko fajnie ale nie jestem żadnym szkolącym, nie zachęcam do kupna szkoleń ani w żaden sposób niczego nie reklamuje. Chcę tylko udowodnić, że kurs HQ TRADER pomógł mi wejść na poziom wyżej... To wszystko.

Konto, z którego będę publikował zagrania będzie rachunkiem demo. Później przerzucę się dopiero na real.
Zapraszam na mój FX BLOG- LINK W PROFILU

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2321
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

KMichal pisze:Wszystko fajnie ale nie jestem żadnym szkolącym, nie zachęcam do kupna szkoleń ani w żaden sposób niczego nie reklamuje. Chcę tylko udowodnić, że kurs HQ TRADER pomógł mi wejść na poziom wyżej... To wszystko.

Konto, z którego będę publikował zagrania będzie rachunkiem demo. Później przerzucę się dopiero na real.
Mija 5 miesięcy i co ..... ????
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
KMichal
Gaduła
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: 23 mar 2013, 18:06

Re: Strategia Jaguar Trend

Nieprzeczytany post autor: KMichal »

SEROL666 pisze:
KMichal pisze:Wszystko fajnie ale nie jestem żadnym szkolącym, nie zachęcam do kupna szkoleń ani w żaden sposób niczego nie reklamuje. Chcę tylko udowodnić, że kurs HQ TRADER pomógł mi wejść na poziom wyżej... To wszystko.

Konto, z którego będę publikował zagrania będzie rachunkiem demo. Później przerzucę się dopiero na real.
Mija 5 miesięcy i co ..... ????
Nie pozostaje mi nic innego jak przyznać się, że NIE ZARABIAM tą strategią. Na początku było dobrze(szczęście początkującego?) potem było już tylko gorzej. Przestałem trejdować i zacząłem testować całą strategię na historii. Wyniki jednym słowem nie powaliły.... Szkoda, że nie posluchalem Was wcześniej, ale tak już mam, sam nie sprawdzę-nie uwierzę.

Aktualnie pracuję nad czymś własnym na wysokim TFie. Na początku przyszłego roku jak już dopracuję zasady do wszystkich walorów to wrócę z dziennikiem :twisted:
Zapraszam na mój FX BLOG- LINK W PROFILU

ODPOWIEDZ