Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Piotr Modry
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 08 sty 2010, 13:56

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: Piotr Modry »

inwestor2006 pisze:nudy...
Dotychczas ta sesja nie miała żadnego potencjału. Jedynie kompresja ceny na EURUSD sygnalizuje coraz bliższe wybicie.

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

oloxolo pisze:
Xkr pisze:Co oprócz w transie inwestowania bys polecil przeczytać? Sa jeszcze jakies pozycje dzieki ktorym ujrzales "cos więcej". Co sadzisz o czystym PA? Czy warto zainteresowac sie VSA?. Fale jakos do mnie nie przemawiaja, nie zaglebialem sie w nie ale mysle ze pa da mi wiecej rzeczowych informacji niz fale. Z góry dzieki za odpowiedz.
Ja bym jeszcze polecił: Plummer--Psychologia-rynków-finansowych. Początek ciężki, dalej już leci. Oprócz psychologi zbiorowości są opisane tradycyjna AT czyli tradycyjne formacje jak RGR, trójkąty itp, fale eliota, fibo, SR a wszytko w ten sposób,że po przeczytaniu dochodzi się do wniosku iż wszystkie te techniki opisują te same zjawiska tylko w trochę innym "języku"

coś w tym jest...z tymi językami

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

Harvey pisze:
inwestor2006 pisze:
Harvey pisze:U mnie to wygląda tak, pivot punktem zwrotu gdzie będę szukał L, zamyka tam się fala 5 więc myśle ze moze miec sens. Jak to widzicie jeżeli chodzi o fale? powiem szczerze ze nigdy nie miałem z nimi styczności, więc cięzko mi powiedzieć czy to ma sens. Jest tam tez ciekawa małą SD po czym można powiedzieć ze konfluencja na tym poziomie robi go atrakcyjnym.

harvey i to mi się podoba...nad tym możemy podyskutować...niestety...nie traktuj tego źle co napiszę bo to moje zdanie osobiście a to też nie znaczy że mam racje i mój scenairusz jest jeden właściwy...ale moim zdaniem źle to nakreśliłeś i to wynika z obiektywnego patrzenia na rynek... daj mi trochę czasu bo musze iść po chleb i wyczekuj projekcji tego jak ja to widzę i dlaczego...postaram się to opisac najlepiej jak potrafię ok?

Jasne spoko

przede wszystkim harvey ale i reszta...

szedłem sobie po chleb w ten piekny dzien i mnie olśniło...bez sensu jest się wymieniać takimi zdaniami na zasadzie to jest źle a to nie bo i tak nie zrozumiecie tego co przekaże nie dlatego że to trudne ale zrozumienie fal wymaga czasu tak mnie to zajęło trochę...dlatego wpadłem na pomysł i myslę że dobry że po prostu napisze dłuższy esej na temat fal głównie zamieszczając w nim praktyczne podejście jakie do tego stosuje oraz zamieszczając obiektywne prawa które zawsze w 100% sa przez rynek respektowane co sprawia że projekcja fal po prostu staje się łatwiejsza...nie będzie to rozwiązanie 100% ale mam nadzieję merytoryczna wypowiedź która pomoże tym z Was którzy chcą poświęcić czas Elliottowi...postaram się to napisać tak by było jasne ale dajcie mi na to troche czasu bo musze to przemyslec

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

Piotr Modry pisze:
inwestor2006 pisze:nudy...
Dotychczas ta sesja nie miała żadnego potencjału. Jedynie kompresja ceny na EURUSD sygnalizuje coraz bliższe wybicie.
dlatego właśnie napisałem nudy:)

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

kto wie może dostanę pochwałę jak się postaram z tą wypowiedzią o falach

Awatar użytkownika
oloxolo
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 30 maja 2013, 23:30

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: oloxolo »

przede wszystkim harvey ale i reszta...

szedłem sobie po chleb w ten piekny dzien i mnie olśniło...bez sensu jest się wymieniać takimi zdaniami na zasadzie to jest źle a to nie bo i tak nie zrozumiecie tego co przekaże nie dlatego że to trudne ale zrozumienie fal wymaga czasu tak mnie to zajęło trochę...dlatego wpadłem na pomysł i myslę że dobry że po prostu napisze dłuższy esej na temat fal głównie zamieszczając w nim praktyczne podejście jakie do tego stosuje oraz zamieszczając obiektywne prawa które zawsze w 100% sa przez rynek respektowane co sprawia że projekcja fal po prostu staje się łatwiejsza...nie będzie to rozwiązanie 100% ale mam nadzieję merytoryczna wypowiedź która pomoże tym z Was którzy chcą poświęcić czas Elliottowi...postaram się to napisać tak by było jasne ale dajcie mi na to troche czasu bo musze to przemyslec[/quote]


I to jest zajebisty pomysł!
Pieniądz robi pieniądz.

Awatar użytkownika
Harvey
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 488
Rejestracja: 19 sty 2013, 15:55

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: Harvey »

A czy mógłbyś i tak i tak pokazać jak ty to widzisz na tym przypadku ?
"trading is waiting"

Jurnal - http://forex-nawigator.biz/forum/harvey ... 22599.html


Follow The Momo

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

Harvey pisze:A czy mógłbyś i tak i tak pokazać jak ty to widzisz na tym przypadku ?
na ten moment oczywiście...ABC może sie przerodzić w 5tkę jako falę A dopiero wyższego rzędu...ale na ten moment trwa 5 fala fali C i wszystko wygląda na to że zatrzyma się w przedziale który opisałem rano
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

aczkolwiek też bardziej się skłaniam że dalej trwa 3 fala w tej fali C

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5090
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

spore mielenie przy 1.1090 :roll:
WR2 1.1083 :idea:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

ODPOWIEDZ