Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

chciałem Was prosić oczywiście nie wszystkich ale tych zainteresowanych...być może macie jakies pytania odnośnie tradingu...tego co jest ważne, albo jak na coś patrzeć, albo macie ogólnie jakieś pytania i problemy...chciałbym byście poruszali jakieś tematy do których miałbym mozliwość ustosunkowania się...jeżeli nie tutaj na ogólnym to zapraszam na priv...chętnie podzielę się swoim doświadczeniem

Awatar użytkownika
profession
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 19 mar 2008, 08:44

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: profession »

Jeśli chcesz się dzielić wiedzą, na tym forum, i założyłeś temat, może opiszesz swoją metodologię? Stretegie? Czym się kierujesz, co według Ciebie działa z tej teorii fal elliota itp? Bo takie wrzucanie bezsensowne screenów to każdy może robić by się lepiej poczuć lub dla reklamy.... podbudowania Ego.

Jeśli jesteś dobry, to pozwól innym uczyć się od Ciebie, bo tak jak mówię te screeny nie dają żądnej wartości merytorycznej ani edukacyjnej.
Austryjacka Szkoła Ekonomii jest sednem.

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

profession pisze:Jeśli chcesz się dzielić wiedzą, na tym forum, i założyłeś temat, może opiszesz swoją metodologię? Stretegie? Czym się kierujesz, co według Ciebie działa z tej teorii fal elliota itp? Bo takie wrzucanie bezsensowne screenów to każdy może robić by się lepiej poczuć lub dla reklamy.... podbudowania Ego.

Jeśli jesteś dobry, to pozwól innym uczyć się od Ciebie, bo tak jak mówię te screeny nie dają żądnej wartości merytorycznej ani edukacyjnej.
CZEŚĆ...

dzielenie się wiedzą to troszkę zbyt ogólnie powiedziane i zbyt szeroko. Nie założyłem tego wątku by opisywać moją strategię ponieważ ona jest moja, wypracowana...jeżeli już mógłbym ją sprzedawać jak robią znani traderzy na świece ale to za wcześnie na takie coś..wątek został założony po to by prezentować właśnie screeny, pokazać jak konto może rosnąć lub spadać na wartości no i przy okazji mam ochotę poodpowiadać na różne pytania związane z rynkiem...problemów z którymi brykają się traderzy jest multum i nie dotyczą tylko samej strategii...w tym właśnie temacie chętnie popiszę...ale moim zamiarem nie jest za darmo opisać metody mojej pracy...

Awatar użytkownika
profession
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 19 mar 2008, 08:44

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: profession »

Chyba wiesz, że na Forexie sprawdzają się tylko konkrety, i ludzie po to czytają watki by się czegoś nauczyć. By znaleźć metody, poznać sposób myślenia traderów którzy odnoszą sukces. Nie wiem o czym mamy dyskutować za bardzo z Tobą? O ogólnych tematach i problemach związanych forexem w temacie gdzie wrzucasz screeny ze strategii której zasad nie opisujesz i nie masz zamiaru opisać??????Usłysz absurd tego zdania

Coś tu chyba nie ma sensu, albo znów ktoś robi sobie reklamę. Jest wiele osób które dzielą się wiedzą za free.

Tu np wrzuciłem analizę dzisiejszego dnia dla YANG ETF:
http://forex-nawigator.biz/forum/shcomp-t27072.html

Przedstawiłem analizę, mój sposób myślenia, przed faktem, każdy może to przeanalizować i zobaczyć, że aktualnie mamy 13,5% na plusie jednego dnia.

A wrzucanie pustych screenów strategii którą nie masz zamiaru się się dzielić ani opisywać? Soryy ale to jakiś żart chyba....
Austryjacka Szkoła Ekonomii jest sednem.

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

profession pisze:Chyba wiesz, że na Forexie sprawdzają się tylko konkrety, i ludzie po to czytają watki by się czegoś nauczyć. By znaleźć metody, poznać sposób myślenia traderów którzy odnoszą sukces. Nie wiem o czym mamy dyskutować za bardzo z Tobą? O ogólnych tematach i problemach związanych forexem w temacie gdzie wrzucasz screeny ze strategii której zasad nie opisujesz i nie masz zamiaru opisać??????Usłysz absurd tego zdania

Coś tu chyba nie ma sensu, albo znów ktoś robi sobie reklamę. Jest wiele osób które dzielą się wiedzą za free.

Tu np wrzuciłem analizę dzisiejszego dnia dla YANG ETF:
http://forex-nawigator.biz/forum/shcomp-t27072.html

Przedstawiłem analizę, mój sposób myślenia, przed faktem, każdy może to przeanalizować i zobaczyć, że aktualnie mamy 13,5% na plusie jednego dnia.

A wrzucanie pustych screenów strategii którą nie masz zamiaru się się dzielić ani opisywać? Soryy ale to jakiś żart chyba....

skoro uważasz że to żart to nie zaglądaj tutaj, nie zmuszam...ja nie żartuje ale moim celem nie jest dawanie strategii...skoro Ty się dzielisz to super...tak trzymaj, zapewne masz wielu zainteresowanych u siebie...mnie po prostu pozwól robić to co robię...nikomu nie szkodzę przecież...

chihuahua
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 03 lip 2013, 13:31

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: chihuahua »

Profession,
Bardzo lubię czytać Twoje wpisy, ale tego nie rozumiem...
Z jakiej racji Autor ma się dzielić swoją całą wiedzą i strategią z obcymi ludźmi na jakimś forum? Przecież to jest niedorzeczne. Nie po to latami stara się wypracowywać przewagę nad rynkiem, żeby rozdawać to później na prawo i lewo. To jest biznes. Jak facet przy ulicy ma jabłka po 1,5zł a drugi na przeciwko za 2,5zł to przecież ten tańszy nie przyleci i nie powie: "Ej koleś, nie bierz z hurtowni od Mietka, z której zawsze bierzesz. Ja ci dam 2 razy tańsze źródło".

Chyba, że mowa jest tutaj o ogólnym zarysie dlaczego tak wszedł, a nie inaczej.

Journal jest o tyle fajny, że każdy go sobie prowadzi po co chce i jak chce. Jeden opowiada bajki, inny gra na 0,01 lota z kapitałem 15zł, jeszcze inny wpłaca po 1000zł, bo mu się w końcu uda. Dla każdego do wyboru. Jeżeli ktoś chce prowadzić go tylko w formie screenów to "rynek" też go zweryfikuje. Rynek, czyli odzew innych użytkowników na treści, które wstawia.
Inwestor wydaje się być otwartym gościem i pewnie się rozkręci jeszcze z tym, o czym pisze.
Jak na świętego Hieronima jest deszcz albo go ni ma,
to pod koniec listopada pada albo nie pada.

Awatar użytkownika
profession
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 19 mar 2008, 08:44

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: profession »

Nigdy nie byłem zwolennikiem klepania tematów które totalnie nic nie wnoszą, powiedz mi czego jesteś w stanie nauczyć się na podstawie pustych screenów z nawet idealnymi wejściami i wyjściami? Niczego. 8)

Jest tu wiele tematów, gdzie autorzy dokładają starań by nauczyć innych swoich metod, spojrzenia, czy nawet ogólnie metodologii. Ja też jak coś piszę staram się to robić z sensem.;) by komuś pomóc.

Ale żadnego sensu nie wiedzę w klepaniu screenów bez wyjaśnienia co to i dlaczego? Albo chodzi tu o reklamę, albo o podbudowanie własnego ego, albo po prostu jest bez sens i jako taki to kwalifikuję.

Autor twierdzi, że zarządza funduszem, czy dane tego funduszu są ściśle tajne? Nie mają strony gdzie się reklamują? Nie wysyłają raportów o wynikach do klientów? Przecież mógłby podać jego nazwę, stronę, cokolwiek i każdy by z ciekawości sobie to sprawdził. Może ktoś by zainwestował jeśli to legalny fund.

Tyle lat jestem na tym forum, że sądzę, że to zwykła reklama i tworzenie mirażu by coś opylić. Jeśli autor mnie przekona, że jest inaczej będę mile zaskoczony, i przybije mu piątkę, że robi dobrą robotę.
Austryjacka Szkoła Ekonomii jest sednem.

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

profession pisze:Nigdy nie byłem zwolennikiem klepania tematów które totalnie nic nie wnoszą, powiedz mi czego jesteś w stanie nauczyć się na podstawie pustych screenów z nawet idealnymi wejściami i wyjściami? Niczego. 8)

Jest tu wiele tematów, gdzie autorzy dokładają starań by nauczyć innych swoich metod, spojrzenia, czy nawet ogólnie metodologii. Ja też jak coś piszę staram się to robić z sensem.;) by komuś pomóc.

Ale żadnego sensu nie wiedzę w klepaniu screenów bez wyjaśnienia co to i dlaczego? Albo chodzi tu o reklamę, albo o podbudowanie własnego ego, albo po prostu jest bez sens i jako taki to kwalifikuję.

Autor twierdzi, że zarządza funduszem, czy dane tego funduszu są ściśle tajne? Nie mają strony gdzie się reklamują? Nie wysyłają raportów o wynikach do klientów? Przecież mógłby podać jego nazwę, stronę, cokolwiek i każdy by z ciekawości sobie to sprawdził. Może ktoś by zainwestował jeśli to legalny fund.

Tyle lat jestem na tym forum, że sądzę, że to zwykła reklama i tworzenie mirażu by coś opylić. Jeśli autor mnie przekona, że jest inaczej będę mile zaskoczony, i przybije mu piątkę, że robi dobrą robotę.
ale ja nie chce nikogo uczyć:)nie mam takiego zamiaru, fajnie że Ty tak robisz...ja sobie już koresponduje z 4 ludźmi i fajnie mi z tym...i oni nie chcą znac mojej strategii...

druga sprawa podawanie tutaj na tym forum linka do funduszu to strzelanie sobie w stopę jeśli chodzi o reklamę, nie mam zamiaru tego robić ponieważ profil mojego klienta to nie klient na forum...właśnie ja nie robię reklamy o której tak piszesz:)nie mam zamiaru:):)ale Ty wiesz lepiej prawda? poza tym gwarantuje Ci że fund jest legalny bo po to zakładałem by był legalny i by forex był moim sposobem na zycie...to moja pasja i to udało mi się osiągnać:)

nie mam zamiaru Cię do niczego przekonywać, po prostu pozwól mi robić sobie to na co mam ochotę...:)

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

a chihuahua ma rację, może jeszcze zmienię zdanie co do przekazania elementów mojej strategii

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

profession...nie musze wysyłać raportów do klientów ponieważ broker robi to za mnie automatycznie każdego dnia:)stronę też mam ale jak już powiedziałem nie potrzebuje tutaj reklamy na forum i to akurat dla Ciebie starego wyjadacza tak znającego to forum powinno być jasne dlaczego tego nie chce...

ODPOWIEDZ