Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

witam dzisiaj

Przepraszam za brak komentarza ale mam dzisiaj dużo pracy nie tylko z forexem...

dzisiaj 4 wejścia, dwa skalpowe i dwa na dopełnienie korekty...wszystkie zlecenia zamknięte na plusie...duże zlecenia zamknięte na niebieskiej linii jako poziomie max korekty który wyznaczyłem dzisiaj rano...dane chyba jakieś były bo mocno skoczyło co tylko potwierdza moje zdanie i przekonanie że dane są zawsze pretekstem do tego co i tak na wykresie widać więc dane nie mogą zaskoczyć a jeśli już to robią to naprawdę rzadko...kompleksowy wynik to około 100 pips na plusie...teraz czekamy na kolejny sygnał

dolarowo na plusie 380 USD
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

to co się wydarzyło czyli ten L tam gdzie zamknąłem pozycję na końcu korekty i teraz ten S....klasyczne podbicie wolumenowe na zrobienie frajerów jak my w L i zarobić szybko kasę...niestety...

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

skalp na 5 lotów...zysk 300 USD
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

nie wiem czemu ostatni screen ma tylu przeglądających...czy to magiczne słowo skalp? czy 5 lotów? czy 300USD?...HMMM ciekawe zjawisko

Awatar użytkownika
profession
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 19 mar 2008, 08:44

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: profession »

inwestor2006 pisze:nie wiem czemu ostatni screen ma tylu przeglądających...czy to magiczne słowo skalp? czy 5 lotów? czy 300USD?...HMMM ciekawe zjawisko
Zbyt szybkie wnioski :wink: . W poprzednie pliki trzeba było "kliknąć" by licznik zliczył jego otwarcie. Teraz wkleiłeś obrazek bezpośrednio więc każde otwarcie tej podstrony powoduje zliczenie. Stąd taka duża liczba. (nie każdy kto wejdzie na stronę klika)

Generalnie gratuluje takiej stabilności systemu jak na razie wygląda to bardzo obiecująco. Czy możesz powiedzieć coś więcej o twoim sygnale volumenowym? Widze, że używasz wskaźnika "better volume"? Jak z niego korzystasz? Standardowo?

pozdrawiam
Austryjacka Szkoła Ekonomii jest sednem.

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

profession pisze:
inwestor2006 pisze:nie wiem czemu ostatni screen ma tylu przeglądających...czy to magiczne słowo skalp? czy 5 lotów? czy 300USD?...HMMM ciekawe zjawisko
Zbyt szybkie wnioski :wink: . W poprzednie pliki trzeba było "kliknąć" by licznik zliczył jego otwarcie. Teraz wkleiłeś obrazek bezpośrednio więc każde otwarcie tej podstrony powoduje zliczenie. Stąd taka duża liczba. (nie każdy kto wejdzie na stronę klika)

Generalnie gratuluje takiej stabilności systemu jak na razie wygląda to bardzo obiecująco. Czy możesz powiedzieć coś więcej o twoim sygnale volumenowym? Widze, że używasz wskaźnika "better volume"? Jak z niego korzystasz? Standardowo?

pozdrawiam

aaa dzieki za wyjaśnienie:)

Pewnie taki dzień nadejdzie gdzie powiem lub pokażę coś więcej. Jeżeli chodzi o wolumen to nie jest to better volume. Ten o którym mówisz to tickowy a ja używam kontraktowego jako wtyczkę do mt4...wygląda może podobnie ale to nie to samo...kiedys porównywałem sygnały swoje na better volume i też tragedii nie ma ale wskazanie jednak troche sie różnią i trzeba trochę doświadczenia by dobrze korzystać na better volume ale da się

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

hejka wszystkim...

rynek zrobił przed chwilą bardzo bardzo ładny ruch na sygnale wolumenowym i na odpowiednim poziomie...scrren w załączniku na którym widac kompletną formację ABC w punkt na poziomie potwierdzonym jeszcze czerwoną linią z poziomem 1.09318. Teraz czekam żeby na odpowiednim podejściu wolumenowym cena przetestowała ten szczyt i gdy wszystko będzie zgodne z planem odpale pozycję na SHORTA....projekcję ruchu zaznaczyłem jasnym niebieskim
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

zawsze słysze że planuje shorty jak na rynku trwają longi i longi gdy wszyscy widzą shorty...niestety tak patrze na rynek inaczej niż 95% innych ludzi...tak jak mówiłem wczęsniej cena jest pochodną wolumenu...shorta widzę gdy na rynku cena leci mocno do góry...zresztą wczoraj dalem temu przykład

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Sterowany FOREX jak zabawka tylko dla dużych dzieci

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

trochę żałuje ze nie wziałem tego shorta po cenie 1.0934


ODPOWIEDZ