Standard czyli od 0 do milionera :)

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
młody87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:58

Nieprzeczytany post autor: młody87 »

Wiesz nie chcem nikogo pouczać bo dopiero zaczynam ale z tego co wiem trzeba się określić czy chcesz TP czy SL i żeby nie wybierać TS bo to narzędzie szatana(brokera) który w ten sposób zabiera ci sianko ;]cena robi schody więc zawsze przed większym spadem wywala "leszczy"

młody87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:58

Nieprzeczytany post autor: młody87 »

zamknięty long 43 do przodu :lol:

Teraz ustawka na shorta ale zobaczymy co MA powie......
Jeszcze jest czas choć zasięg będzie również calkiem calkiem. i to przy potencjalnie małym SL


Heh i po shorcie jak dla mnie...sygnał dostałem tylko na M1 żeby iść short a to dla mnie za mało.Szkoda bo 35 było do wzięcia ;/

Kończe dzisiejszy dzień z wynikiem +73.
Mogło być lepiej bo skrewiłem na początku dnia sygnał dostałem ale się nie zdecydowałem i wyszło jak wyszło jedynie 29 pipsów zamiast pełnego zakresu 70!!
Screen załącze jak się przesiądę na drugiego kompa.


Wejścia były podejmowane na podstawie M5

Jak będzie okazja to dzisiaj może być jeszcze long na 40 pipek :shock:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

młody87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:58

Nieprzeczytany post autor: młody87 »

Zagrałem shorta 1,3312
Sygnału nie miałem ale tak intuicyjnie zaszalałem ;]
SL 5 pipsów

załapałem SL -5 . Tak to jest jak się wchodzi bez sygnału ;/
Ale wszedłem w longa z sygnałem i załapałem +6 hehe tak to jest jak się wchodzi z sygałem;]Ale myślę że zrąbałem tego longa na M15 zasięg jest dużo większy miałem już 14 ale jak spadło do 6 wolałem więcej nie ryzykować a teraz widzę że odbija ;/ Starczy na dzisiaj.Trzeba wstać na Sesje Europejską.

Awatar użytkownika
inwestor86
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1594
Rejestracja: 17 lis 2008, 11:53

Nieprzeczytany post autor: inwestor86 »

młody87 pisze:myślę że zrąbałem tego longa na M15 zasięg jest dużo większy miałem już 14 ale jak spadło do 6 wolałem więcej nie ryzykować a teraz widzę że odbija

uloz sobie plan A i B przed kazdym trejdem i nim sie kieruj, emocje zostaw na bok

młody87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:58

Nieprzeczytany post autor: młody87 »

inwestor86 pisze:uloz sobie plan A i B przed kazdym trejdem i nim sie kieruj, emocje zostaw na bok
Nawet nie wiesz ile razy przed trejdem mówie sobie będzie rosło MUSI! Trzymam i chu....A okazuje się że przestawiam na BE ,choć wiem że byłem inaczej uczony ale mimo to ciągle tak robie .Okazuje się że moje przewidywania były dobre i można było mieć z 40 pipsów a ja wypadam na 1 :)

MaxRipper
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 740
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:55

Nieprzeczytany post autor: MaxRipper »

inwestor86 pisze:uloz sobie plan A i B przed kazdym trejdem i nim sie kieruj, emocje zostaw na bok
A najlepiej też plan C i D i E. A co najważniejsze postaw sobie za cel ułożenie takiej strategii, w ktorej ty sam decydujesz o tym kiedy wyjdziesz z rynku. A nie kiedy zostaniesz z niego brutalnie wywalony :).

Awatar użytkownika
inwestor86
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1594
Rejestracja: 17 lis 2008, 11:53

Nieprzeczytany post autor: inwestor86 »

młody87 pisze:Nawet nie wiesz ile razy przed trejdem mówie sobie będzie rosło MUSI! Trzymam i chu....A okazuje się że przestawiam na BE ,choć wiem że byłem inaczej uczony ale mimo to ciągle tak robie .Okazuje się że moje przewidywania były dobre i można było mieć z 40 pipsów a ja wypadam na 1
moim zdaniem przestawiane na b/e to duzy blad wiekszosci, ktorzy to robia.. lepiej brac partial profit
MaxRipper pisze:A najlepiej też plan C i D i E. A co najważniejsze postaw sobie za cel ułożenie takiej strategii, w ktorej ty sam decydujesz o tym kiedy wyjdziesz z rynku. A nie kiedy zostaniesz z niego brutalnie wywalony .
A - jak zarzadzac trejdem kiedy idzie w naszym kierunku

B - jak zarzadzac kiedy nie idzie w naszym kierunku

wystarczy ;)

młody87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:58

Nieprzeczytany post autor: młody87 »

Dobra teraz na EU będzie prawdopodobnie short ale jeszcze czekam.Nie wykluczam również longa ;]Także siedzieć na dupie i patrzeć się w monitor ;] w obu przypadkach zasięg który da ładną dniówkę.

jeśli to będzie short to zadecyduję o wejśćiu za pomocą M1 aby wejść jak najwyżej.W tym przypadku zmniejsze potencjalny SL a zwiększe zysk ALE zwiększe również ryzyko ;] No ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana hehe.

Poszedł Sell na 1.34097. Sygnał dostałem nawet na M5 ale chyba będzie SL. Cóż życie ;]
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2010, 12:35 przez młody87, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

młody87 pisze:Dobra teraz na EU będzie prawdopodobnie short
Nie był bym tego taki pewny - na krótko pewnie będzie ale potem dalej long*.

*nie biorę odpowiedzialności za wykorzystanie mojego wpisu :mrgreen:
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

Awatar użytkownika
Kielki
Gaduła
Gaduła
Posty: 201
Rejestracja: 04 maja 2009, 10:11

Nieprzeczytany post autor: Kielki »

Wyjscie z longa, to wejscie w shorta i na odwrot ;)
"What separates the winners from the losers, is the winners have learned how to lose"

ODPOWIEDZ