Średnie kroczące - opinie

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
BobbyEverlast
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 31 lip 2015, 18:59

Re: Średnie kroczące - opinie

Nieprzeczytany post autor: BobbyEverlast »

Ale lipa ten wątek...zbędne wpisy bez minimum konstrukcji...
Sam gram na średnich i ich przecięciach i w 2015 zrobiłem 50% depozytu...
Nie oznacza to, że średnie na 100% działają ale nie można też (tak myślę) chyba napisać, że niczemu nie służą...
Kwestią jest ich interpretacja w porównaniu do aktualnej ceny i TF...tak to widzę...
Jeśli przez najbliższe dwa lata (lub wcześniej) stracę depozyt przy stosowaniu średnich - odszczekam swoją opinię...
Pozdrawiam... :)

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Średnie kroczące - opinie

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

BobbyEverlast pisze:Ale lipa ten wątek...zbędne wpisy bez minimum konstrukcji...
Sam gram na średnich i ich przecięciach i w 2015 zrobiłem 50% depozytu...
Nie oznacza to, że średnie na 100% działają ale nie można też (tak myślę) chyba napisać, że niczemu nie służą...
Kwestią jest ich interpretacja w porównaniu do aktualnej ceny i TF...tak to widzę...
Jeśli przez najbliższe dwa lata (lub wcześniej) stracę depozyt przy stosowaniu średnich - odszczekam swoją opinię...
Pozdrawiam... :)
To fajnie. szukasz korekty po przecieciu sie srednich?
Pzdr.

Awatar użytkownika
Kuba Brzeziński
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 26 paź 2009, 10:38

Re: Średnie kroczące - opinie

Nieprzeczytany post autor: Kuba Brzeziński »

nie ma czego komentować...
wynik ostatni tydzień + 20%
poprzedni tydzień 15%
ostatni tydzień listopada jakieś 14%
ten tydzień to póki co 10%

powiem jedno,.."ludzie mają skłonność do utrudniania sobie rzeczy pozornie łatwych"
po 2... zobaczcie koledzy jedno.... system woodie czy wodie jeden pies... tam zainteresowanie godne wyborów TK :) a jaka skuteczność ? kto wogóle zajął się tym na poważnie ? :)

żeby nie było
stat:
lipiec: +15%
sierpień: + 22%
wrzesień: +18%
październik: + 31%
listopad: + 19%
grudzień póki co: +12%
dodam jeszcze jedno.... pokonałem rynek i tych mądrych co z Cypru dzwonili... dlaczego ? powiem wam...bo oni trzymają się zasady kup i trzymaj.. a ja podchodzę do inwestycji czysto matematycznie... i oni uważają , że nie mam szans... a ja wiem, że oni nie mają szans,, bo skoro dla nich moje 10.000EUR to mało,.. to znaczy... pytanie ? jaka kwota dla nich jest odpowiednia dla inwestowania ? ja im udowodniłem , że z 1000zł można zrobić 1000EUR w miesiąc.... czego oni nie potrafią....nie słuchajcie oszołomów którzy podają się za nie wiadomo kogo ;) bo mistrzowie są tutaj.... ale są nie doceniani :) spokojnego wieczoru koledzy

-- Dodano: pt 11-12-2015, 22:51 --

...

-- Dodano: pt 11-12-2015, 22:58 --

jeżeli jeszcze ktoś powie mi ,że się nie da... to osobiście przyjadę.. i pokażę,że się da... dobranoc
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Racja jest jak dupa,każdy ma swoją - J.Piłsudski

ask
Gaduła
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: 24 wrz 2015, 17:04

Re: Średnie kroczące - opinie

Nieprzeczytany post autor: ask »

Srednia kroczaca ukazana w kolorze świec :
https://www.youtube.com/watch?v=eJDacwNvrB0

Ciekawe prawda ? :)
Kuba bardzo ładne staty miesieczne.

Awatar użytkownika
Kuba Brzeziński
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 26 paź 2009, 10:38

Re: Średnie kroczące - opinie

Nieprzeczytany post autor: Kuba Brzeziński »

ciekawe... a używasz może formacji świecowych ?
2 część roku owszem. 1 wygląda następująco
styczeń - 0%
luty 5%
marzec 13%
kwiecień -9%
maj 10%
czerwiec 16%

widzimy tendencje przełamania gdzieś po drugim kwartale wynikającą z wyraźnych ruchów cenowych i mojej większej aktywności... pozdrawiam serdecznie koledzy
Racja jest jak dupa,każdy ma swoją - J.Piłsudski


irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Średnie kroczące - opinie

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

Kuba, cieszę się, że jesteś non stop do przodu tylko zdradź mi tajemnicę - serio robisz taką kasę na tak dziadowskim koncie jak TMS Trader?

Awatar użytkownika
Kuba Brzeziński
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 26 paź 2009, 10:38

Re: Średnie kroczące - opinie

Nieprzeczytany post autor: Kuba Brzeziński »

patrząc na poprzednie lata mojej nie równej aczkolwiek zaciekłej walki, ten rok jest przełomem. Poprzednie lata to szkoła testy, porażki i rozczarowania.Rozumiem, że Twoje doświadczenia mówią co innego ? podziel się proszę przemyśleniami... mam 3 konta... w tmsie właśnie... z racji iż to Polski broker, a ja kocham Polskie ...drugie na fxpro i 3 na ducasie...

patrze realnie...kiedyś chciałem miliony z nie wiadomo czego, ale szybko mnie życie nauczyło, że tak się nie da ;) staram się by profity były większe niż moja wypłata...
Racja jest jak dupa,każdy ma swoją - J.Piłsudski

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Średnie kroczące - opinie

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

Mam dokładnie takie same doświadczenia ale to, że ostatnie dwa miesiące mam powyżej zera nie znaczy, że teraz będzie tylko sielanka. Rynek potrafi zaskoczyć - mnie zaskoczył 3 grudnia, udało się wyjść nawet z zyskiem z tego ale widmo totalnego MC miałem przed oczami a majtki zmieniałem co 5 minut:)

Chciałem założyć konto w TMS ze względu na rozsądne warunki na DAXie i niską wartość kontraktu ale jak zobaczyłem spready na takim eurnzd albo gbpcad to poległem ze śmiechu i dałem sobie luzu.

http://www.krs-online.com.pl/dom-makler ... 95604.html

patrząc po nazwiskach w radzie nadzorczej to widać, że ten biznes z Polską ma wspólny tylko adres w W-wie i klientów.

Awatar użytkownika
Kuba Brzeziński
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 26 paź 2009, 10:38

Re: Średnie kroczące - opinie

Nieprzeczytany post autor: Kuba Brzeziński »

opisz sytuacje z 3 grudnia :)
pisze mi sie ciezko bo mnie pobito dzisiaj jak wsiadalem do samochodu... :/ z góry przepraszam za język
nie uzywam tms`a do exoticow i indeksow gdyz tam prowizje sa absurdalne....tak jak mówisz

-- Dodano: sob 12-12-2015, 16:30 --

masz racje...konkretniej chodzi o płacenie podaktów. Zresztą.. dużo Polskiego dzisiaj nie zostało
Wyobraź sobie, że ten sztab milionerów z Krotos (Cypr) zaproponował mi przed pierwszymi ruchami czy na pewno chce płacić podatki?? w tym momencie nie wiedziałem czy to urząd skarbowy czy faktycznie maklerzy ;) jak pisałem wcześniej dla nich całe AT to mit... dla nich tylko informacja... gdy zadałem pytanie że rynek dyskontuje wszystko, i widać to po cenach to wiemy, że informacje odzwierciedlają się na wykresie - nie potrafiła mi odpowiedzieć na to trudne pytanie...
Racja jest jak dupa,każdy ma swoją - J.Piłsudski

ODPOWIEDZ