SPGM System czyli Prosta Maszyna Generująca Pipsy:)

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
uzin2
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: 01 lip 2009, 13:38

Nieprzeczytany post autor: uzin2 »

z calego systemu te przemyslenia nt danych i prognozowania kierunku po kilku wczesniej zamknietych swieczkach uwazam za najbardziej "niepewne" nigdy bym nie wchodzil wg tego opisu, oczywiscie moze byc inaczej to moje zdanie

a jeszcze tak sie zastanawialem moze ktos probowal grac na formacje swiecowe tyle ze na sma20?

Migel777
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 16 lis 2009, 17:32

Nieprzeczytany post autor: Migel777 »

witam

usd/chf za 30 min dane, zgodnie z zasadą w oparciu o sma5 powinno sporo jeszcze zejść ale teraz nie wiem czy to zagrać ponieważ cena jest troche daleko od sma5 poprzednia świeca tez jej nie dotyka ( to moze oznaczać korektę???)
TF M5, H1
dane dobre do spadków - świeca sie jesce nie zamkneła

traderXIXw
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2012, 16:51

Nieprzeczytany post autor: traderXIXw »

Witam. Czy mógłby mi ktoś wysłać polską wersję SPGM bo wszystkie linki tutaj zamieszczone już nie działają?

Awatar użytkownika
Sylvan
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 21 paź 2010, 22:29

Nieprzeczytany post autor: Sylvan »

traderXIXw pisze:Witam. Czy mógłby mi ktoś wysłać polską wersję SPGM bo wszystkie linki tutaj zamieszczone już nie działają?


http://forexodpodstaw.com/System_Forex_SPGM.zip

Migel777
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 16 lis 2009, 17:32

Nieprzeczytany post autor: Migel777 »

Witam może ktoś wytłumaczyć jak to się gra na danych niby wytłumaczone jest w opisie ale dla mine ten scr nie jest zbyt jasny a z tego co widzę na złocie to warte bedzie poswiecic chwile temu zagadnieniu pozdrawiam

testował to ktoś???

krzem78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 15 maja 2011, 18:18

Re: SPGM System czyli Prosta Maszyna Generująca Pipsy:)

Nieprzeczytany post autor: krzem78 »

Zadam podobne pytanie jak 1 wątki wcześniej.
Czy ktoś opis w polskiej wersji językowej SPGM-system? Dotychczasowe linki nie działają.
Chodzi mi o ostateczną wersję systemu.
THX.

krzem78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 15 maja 2011, 18:18

NO-RETRACE BEAR/BULL CANDLE

Nieprzeczytany post autor: krzem78 »

NO-RETRACE BEAR/BULL CANDLE

Przyznam, że nie rozumiem do końca tej formacji, tzn jak ją wykorzystać w praktyce.
Założeniem jest otwarcie wykresu na SMA5, ale jak wiemy wykres SMA5 zmienia się w czasie. Autor podaje przykłady świecy NO-RETRACE BEAR/BULL CANDLE, lecz już po jej zamknięciu. Tym bardziej to ma znaczenie, że z założenia spodziewana jest świeca z długim ciałem i na wyższym interwale.
Czy ktoś rozumie, o co mi chodzi?
Jak w takim razie wykorzystać tą formację?
Przechwytywanie.PNG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ