Spekulacja na 2000PLN dziennie

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

Chciałeś napisać 'stopout jest blisko'.
Pzdr.

ade25
Gaduła
Gaduła
Posty: 230
Rejestracja: 27 cze 2013, 19:47

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: ade25 »

A Ja myślę że lepiej jest potrenować na demo trochę dłużej bo na realnym to szybko dochodzą niepotrzebne emocje i kasa szybko znika z konta. A jak na demo opanujesz metodę to stajesz się przez to pewniejszym.

nieudacznik
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 10 paź 2012, 15:46

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: nieudacznik »

ade25 pisze:A Ja myślę że lepiej jest potrenować na demo trochę dłużej bo na realnym to szybko dochodzą niepotrzebne emocje i kasa szybko znika z konta. A jak na demo opanujesz metodę to stajesz się przez to pewniejszym.
Rachunek demo do rachunku real ma się mniej więcej tak jak krzesło do krzesła elektrycznego, szczególnie przy większych kwotach...

eresz
Gaduła
Gaduła
Posty: 204
Rejestracja: 22 cze 2010, 18:53

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: eresz »

JAREK67 pisze:
irmentruda pisze: ps. Czytając jednak niektóre komentarze, widać jak szybko ujawnili się marzyciele, którzy uwierzyli, że szczęście jest tak blisko. ;)
marzyciele? w takim razie każdy jest marzycielem, przecież każdy kto gra na forex chce zarobić jak najwięcej. A na forexie zarobek (jak i strata) jest nieograniczony.

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: lucek »

eresz pisze:
JAREK67 pisze:
irmentruda pisze: ps. Czytając jednak niektóre komentarze, widać jak szybko ujawnili się marzyciele, którzy uwierzyli, że szczęście jest tak blisko. ;)
marzyciele? w takim razie każdy jest marzycielem, przecież każdy kto gra na forex chce zarobić jak najwięcej. A na forexie zarobek (jak i strata) jest nieograniczony.
Tak marzyciele którzy wpłacą 2000 zł i będą chcieli zarabiać 800 zł/dzień.
No pain, no gain

ac3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 20 wrz 2011, 19:35

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: ac3 »

Mnie wprowadził w błąd tylko ten post który sportii wyjaśnił. Będę testował pewnie coś podobnego, tak czy siak, temat może okazać się przydatny. Pozdrawiam.
(...)always one more try(...)

Awatar użytkownika
ZomG
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 20 sie 2013, 13:26

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: ZomG »

Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale ja tu nie widzę żadnej, ale to naprawdę żadnej metody. Metoda to „kupuję, gdy srEMA100 przecina mi się ze SreMA200” albo cokolwiek w tym stylu (niekoniecznie oparte na wskaźnikach/indykatorach, ale po prostu na czymkolwiek, co ma związek z wykresem). Autor prezentuje jedynie jakieś tam „mani menedżment” - R:R ok. 3-1 czy 4-1 i celowanie w 6 pipsów. To, że korzysta ze SO, też nie jest niczym niezwykłym - równie dobrze mógłby ustawiać SL na określonym poziomie i wyszłoby na to samo. Nie ma tu absolutnie nic nadzwyczajnego.
Jedyne, co powinno budzić zainteresowanie gawiedzi - o czym autor się właściwie nie zająknął, a nikt z obecnych nie wypytywał - jest to, jak uzyskać skuteczność na poziomie 88% przy R:R = 3-1 czy 4-1 (zamiast E(x) równej odpowiednio 75% i 80% przy błądzeniu losowym). Może fajnie się na to patrzy, ale to nic nie wnosi.

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: lucek »

ZomG pisze:Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale ja tu nie widzę żadnej, ale to naprawdę żadnej metody. Metoda to „kupuję, gdy srEMA100 przecina mi się ze SreMA200” albo cokolwiek w tym stylu (niekoniecznie oparte na wskaźnikach/indykatorach, ale po prostu na czymkolwiek, co ma związek z wykresem). Autor prezentuje jedynie jakieś tam „mani menedżment” - R:R ok. 3-1 czy 4-1 i celowanie w 6 pipsów. To, że korzysta ze SO, też nie jest niczym niezwykłym - równie dobrze mógłby ustawiać SL na określonym poziomie i wyszłoby na to samo. Nie ma tu absolutnie nic nadzwyczajnego.
Jedyne, co powinno budzić zainteresowanie gawiedzi - o czym autor się właściwie nie zająknął, a nikt z obecnych nie wypytywał - jest to, jak uzyskać skuteczność na poziomie 88% przy R:R = 3-1 czy 4-1 (zamiast E(x) równej odpowiednio 75% i 80% przy błądzeniu losowym). Może fajnie się na to patrzy, ale to nic nie wnosi.
Masz rację, jego sposób na grę to nic nadzwyczajnego.

Autor chyba zaczął przegrywać z rynkiem skoro wgl. nic nie pisze w temacie :)
No pain, no gain

sportii
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:39

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: sportii »

lucek pisze:Tak marzyciele którzy wpłacą 2000 zł i będą chcieli zarabiać 800 zł/dzień.
Wg Ciebie jest to niemożliwe, wg mnie jest możliwe.
ZomG pisze:Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale ja tu nie widzę żadnej, ale to naprawdę żadnej metody. Metoda to „kupuję, gdy srEMA100 przecina mi się ze SreMA200” albo cokolwiek w tym stylu (niekoniecznie oparte na wskaźnikach/indykatorach, ale po prostu na czymkolwiek, co ma związek z wykresem). Autor prezentuje jedynie jakieś tam „mani menedżment” - R:R ok. 3-1 czy 4-1 i celowanie w 6 pipsów. To, że korzysta ze SO, też nie jest niczym niezwykłym - równie dobrze mógłby ustawiać SL na określonym poziomie i wyszłoby na to samo. Nie ma tu absolutnie nic nadzwyczajnego.
Jedyne, co powinno budzić zainteresowanie gawiedzi - o czym autor się właściwie nie zająknął, a nikt z obecnych nie wypytywał - jest to, jak uzyskać skuteczność na poziomie 88% przy R:R = 3-1 czy 4-1 (zamiast E(x) równej odpowiednio 75% i 80% przy błądzeniu losowym). Może fajnie się na to patrzy, ale to nic nie wnosi.
Nie zgodzę się z Tobą, (..)„kupuję, gdy srEMA100 przecina mi się ze SreMA200” albo cokolwiek w tym stylu (niekoniecznie oparte na wskaźnikach/indykatorach, ale po prostu na czymkolwiek, co ma związek z wykresem)(..) to tylko element metody/systemu taki sam jak MM, wielkość pozycji, TP, SL, BE, TS i cała reszta. Te elementy tworzą dopiero system/metodę.

Sęk w tym że po wejściu w rynek Twój zysk przestaje zależeć od tego jak wszedłeś w rynek tylko od tego ile wyciągniesz z niego PIPSÓW - sygnał wygenerowany przez narzędzie które zastosujesz nie powie Ci na 100% że akurat teraz to zbierzesz 100 PIPS? Nieprawdaż? W Twojej metodzie z RR 1:3, 1:4 starasz sie zebrać jak najwięcej PIPSÓW przy stosunkowo małej pozycji, wg tego co ja testuję na DEMO zbieram małą ilość PIPS przy stosunkowo dużej pozycji. A gdzie jest udowodnione że stosowanie RR 3:1, 4:1 nie pozwala zarabiać na Forex? Pokaż mi dowód na to że stosując RR 1:3, 1:4 każdy zarobi na Forex?
lucek pisze:
ZomG pisze:Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale ja tu nie widzę żadnej, ale to naprawdę żadnej metody. Metoda to „kupuję, gdy srEMA100 przecina mi się ze SreMA200” albo cokolwiek w tym stylu (niekoniecznie oparte na wskaźnikach/indykatorach, ale po prostu na czymkolwiek, co ma związek z wykresem). Autor prezentuje jedynie jakieś tam „mani menedżment” - R:R ok. 3-1 czy 4-1 i celowanie w 6 pipsów. To, że korzysta ze SO, też nie jest niczym niezwykłym - równie dobrze mógłby ustawiać SL na określonym poziomie i wyszłoby na to samo. Nie ma tu absolutnie nic nadzwyczajnego.
Jedyne, co powinno budzić zainteresowanie gawiedzi - o czym autor się właściwie nie zająknął, a nikt z obecnych nie wypytywał - jest to, jak uzyskać skuteczność na poziomie 88% przy R:R = 3-1 czy 4-1 (zamiast E(x) równej odpowiednio 75% i 80% przy błądzeniu losowym). Może fajnie się na to patrzy, ale to nic nie wnosi.
Masz rację, jego sposób na grę to nic nadzwyczajnego.

Autor chyba zaczął przegrywać z rynkiem skoro wgl. nic nie pisze w temacie :)
Nikomu, niczego nie muszę i nie zamierzam udowadniać. Post ten założyłem po to aby usłyszeć jakieś konstruktywne opinie czy też doświadczenia kogoś kto ew. w taki sposób próbował grać lub możne gra ale się nie udzielał do tej pory.

Autor chyba zaczął przegrywać z rynkiem skoro wgl. nic nie pisze w temacie :) - proponuję najpierw przeczytać ze zrozumieniem mój post z: 28 paź 2014, 22:04
nigdy nie jest tak źle aby nie mogło być gorzej, nigdy nie jest tak dobrze aby nie mogło być lepiej

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: lucek »

Według mnie jest to możliwe ale dla człowieka z doświadczeniem i pewną ręką :)

Ale nie dla nowicjuszy którzy wchodzą, widzą tytuł i już myślą co sobie kupić jak zgarną 50 000/mc.

Tak naprawdę nic konkretnego w tym temacie nie napisałeś, wklejałeś tylko jakieś tam "stamenty" które nic nie wnoszą.
Wiemy tylko, że RR wynosi 1:3 i Twoja skuteczność to 88%. Taka wiedza jest bezużyteczna...

Życzę Ci jak najlepiej! :564:

Pozdrawiam Serdecznie.
No pain, no gain

ODPOWIEDZ