Spekulacja na 2000PLN dziennie

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
mac
Gaduła
Gaduła
Posty: 231
Rejestracja: 02 lip 2014, 17:49

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: mac »

sportii z twoim podejsciem spotkalem sie juz jakis czas temu, nie wiem jak wygladaja twoje wejscia ale cos pod twoj sposob handlu byl juz omawiany na innym forum, tp=5 sl = 10 co wedlug mnie mija sie z celem ale nikt nie pisze ze rr nie moze byc 1 do 1 , goscie robia 10 pipsow na dzien , handel w czasie otwarcia europy , polecam zapoznac sie z tym systemem oraz jesli bys mogl pokazac swoje wejscia jakies, pozdrawiam
"IT'S NOT WHAT YOU TRADE, IT'S HOW YOU TRADE IT! " - TheRumpledOne

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

na myfxbooku widziałem parę rachunków PAMM z taką formą spekulacji, jeden z nich na GOLDzie, seria transakcji bez SL i TP=5, za każdy TP 3900euro do przodu:)
http://www.myfxbook.com/members/matthew ... amm/912856

sportii
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:39

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: sportii »

mac pisze:sportii z twoim podejsciem spotkalem sie juz jakis czas temu, nie wiem jak wygladaja twoje wejscia ale cos pod twoj sposob handlu byl juz omawiany na innym forum, tp=5 sl = 10 co wedlug mnie mija sie z celem ale nikt nie pisze ze rr nie moze byc 1 do 1 , goscie robia 10 pipsow na dzien , handel w czasie otwarcia europy , polecam zapoznac sie z tym systemem oraz jesli bys mogl pokazac swoje wejscia jakies, pozdrawiam
Z tego forum tego nie kojarzę, ale chętnie poczytam jeżeli znajdę. Cóż byłbym głupcem gdybym sobie przypisywał odkrycie takiego sposobu gry...

Wejścia masz w pierwszym poście w statemencie - wystarczy je nanieść na wykres.

-- Dodano: 21 paź 2014, 20:52 --
irmentruda pisze:na myfxbooku widziałem parę rachunków PAMM z taką formą spekulacji, jeden z nich na GOLDzie, seria transakcji bez SL i TP=5, za każdy TP 3900euro do przodu:)
http://www.myfxbook.com/members/matthew ... amm/912856
Nieźle, ale przy tej dźwigni (1:1000) to już musiałbym mieć naprawdę precyzyjne wejścia, bo SO zamiast przy 25pipsach byłoby na 5pipsach (przy założeniu oczywiście że gram całym depo), szacun! Jak widać da się duże profity wyciągać przy małej ilości pipsów :)
nigdy nie jest tak źle aby nie mogło być gorzej, nigdy nie jest tak dobrze aby nie mogło być lepiej

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

sportii pisze:
Nieźle, ale przy tej dźwigni (1:1000) to już musiałbym mieć naprawdę precyzyjne wejścia, bo SO zamiast przy 25pipsach byłoby na 5pipsach (przy założeniu oczywiście że gram całym depo), szacun! Jak widać da się duże profity wyciągać przy małej ilości pipsów :)
Na jakimś anglojęzycznym forum znalazłem opis strategii gościa, który skalpował z SL=5 i TP=7. Miał bardzo precyzyjne wejścia bądź patterny do skorzystania. Robił średnio 2 trejdy w tygodniu, na każdym miał, jak pisał wtedy, 600 USD.

Osobiście testowałem własne EA z takimi niskimi TP, niestety system mechaniczny, jaki potrafię wymyśleć i "zaprogramować" w mql nie zapewniał wymaganej skuteczności, która jest tutaj warunkiem koniecznym. Tak! Mimo TP=2 pips może zabraknąć skuteczności. Jedno takie EA z SL=40 i TP=5 położyło mi konto real. Była seria zyskowna, rynek zmienił charakter (stał się przez parę dni bardzo trendowy) i kapa. Ale może do tego wrócę i porządnie przefiltruje sygnały na tym EA. Pozdrawiam.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Na tym złocie ładnie pojechał i to praktycznie bez cofek. Widać precyzja pierwsza klasa. jestem ciekaw jak ciasno ustawiał SL-e?
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: freakout »

irmentruda pisze:na myfxbooku widziałem parę rachunków PAMM z taką formą spekulacji, jeden z nich na GOLDzie, seria transakcji bez SL i TP=5, za każdy TP 3900euro do przodu:)
http://www.myfxbook.com/members/matthew ... amm/912856
jeżeli to konto nie jest fejkiem (bo na myfxbook też można coś takiego zrobić) to czapki z głów :d

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: green7 »

freakout pisze:
irmentruda pisze:na myfxbooku widziałem parę rachunków PAMM z taką formą spekulacji, jeden z nich na GOLDzie, seria transakcji bez SL i TP=5, za każdy TP 3900euro do przodu:)
http://www.myfxbook.com/members/matthew ... amm/912856
jeżeli to konto nie jest fejkiem (bo na myfxbook też można coś takiego zrobić) to czapki z głów :d
Taaa ... jasne ... jak to mówią: panowie łykacie jak wszystko jak młode pelikany :)

Zastanówcie się choć przez moment ... goście wpłacili prawie milion euro do brokera gdzieś na Seszelach, do tej pory (po 5 miesiącach "gry") wypłacili ponad 28 mln EUR, otwierają sobie pozycje po 1000 lotów złota .... naprawdę w to wierzycie ?

Prawda jest taka, że po prostu mają dostęp do platformy i mogą sobie sfabrykować dowolnie "genialne" zagrania.
Green
Obrazek
Obrazek

MaciejWLKP
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 727
Rejestracja: 07 wrz 2012, 21:01

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: MaciejWLKP »

Proponuję najpierw spojrzeć w historię transakcji a później osądzać. W maju tego roku zostały zamknięte dwie olbrzymie Ski 660 lot które były trzymane półtora roku (z grudnia 2012) które zarobiły około 18 baniek euro. W następnych miesiącach jest jeszcze 9 baniek zysku a ostatnio wypłacono 17 baniek. Według mnie to jest możliwe i nie jest to fake i nie jest to 5 miesięcy "gry".
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

Awatar użytkownika
tyler_durden
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 25 lut 2012, 13:20

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: tyler_durden »

MaciejWLKP pisze:Proponuję najpierw spojrzeć w historię transakcji a później osądzać. W maju tego roku zostały zamknięte dwie olbrzymie Ski 660 lot które były trzymane półtora roku (z grudnia 2012) które zarobiły około 18 baniek euro. W następnych miesiącach jest jeszcze 9 baniek zysku a ostatnio wypłacono 17 baniek. Według mnie to jest możliwe i nie jest to fake i nie jest to 5 miesięcy "gry".
To możliwe puścić na zwykłej platformie takie zlecenie? Coś mi tu wałkiem śmiedzi, np patrząc w opiniach: większość ludzi, którzy "polecają" tego brokera jest zarejestrowana tego samego dnia i ma dokładnie po jednym poście. Ostatnia rzecz- dostęp do platformy pozwala Ci na różne cuda i dowolne modyfikowanie zleceń - nie wazne z jaką datą wsteczną i jakim lotem.
ciągle głupi ...

MaciejWLKP
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 727
Rejestracja: 07 wrz 2012, 21:01

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: MaciejWLKP »

Freakout napisał że można niby robić takie fejki, ja się na tym nie znam i nie wiem jak można oszukiwać. Na pewno są inwestorzy co puszczają regularnie po kilkadziesiąt lot w rynek i zarabiają tylko na myfxbook ciężko takich znaleźć. Nie ma co gdybać o trejdach po 1000 lot. Ja jestem ciekawy co słychać u autora tematu?
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

ODPOWIEDZ