Spekulacja na 2000PLN dziennie

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
mac
Gaduła
Gaduła
Posty: 231
Rejestracja: 02 lip 2014, 17:49

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: mac »

Sportii na jakim koncie demo mozna wyplacac pieniadze? tzn robic withdraw w histori rachunkuu?
"IT'S NOT WHAT YOU TRADE, IT'S HOW YOU TRADE IT! " - TheRumpledOne

sportii
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:39

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: sportii »

AdmiralMarkets

-- Dodano: 09 lis 2014, 11:11 --
ferdekfx6600 pisze:To od stycznia się okarze jaka jest różnica w psychice pomiedzy kontem demo a real.
Życze powodzenia i mam nadzieję, że z kontem real pociągniesz ten wątek dalej lub otworzysz jurnal?
Nie przewiduję kontynuowania tego wątku ani zakładania dziennika (a jeżeli założę dziennik to na pewno nie będzie opublikowany)
nigdy nie jest tak źle aby nie mogło być gorzej, nigdy nie jest tak dobrze aby nie mogło być lepiej

ferdekfx6600
Gaduła
Gaduła
Posty: 104
Rejestracja: 12 lis 2009, 17:47

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: ferdekfx6600 »

To szkoda, bo uwielbiam czytać takie dzienniki, które preferują agresywny styl grania.
Pozdrawiam i sukcesu życze.
Pozdrawiam i pipsów życzę

sportii
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:39

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: sportii »

Podsumowanie tego tygodnia.

Porzuciłem poprzednie konto demo na którym zakończyłem grę z zyskiem ok. 31k PLN.
Na nowym koncie wynik obecnie wynosi 9k PLN - na razie zgodnie z planem (do pełnej realizacji tygodniowego planu zabrakło ok. 9%)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
nigdy nie jest tak źle aby nie mogło być gorzej, nigdy nie jest tak dobrze aby nie mogło być lepiej

Awatar użytkownika
Płaski
Gaduła
Gaduła
Posty: 131
Rejestracja: 05 cze 2008, 23:16

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: Płaski »

Tak jak napisał JAREK67 - myślałem że to real a tu lipa.Gra na demie to nie gra, inaczej się gra fikcyjnie a inaczej za realne dziengi.No i dochodzi jeszcze tzw efekt wielkości. Jak masz zainwestowane 5k to inaczej inwestujesz jak masz już nabite 50k. Coś o tym wiem bo ostatnio ugrałem z 1100 PLN 55000 PLN... Jak toś lubi agresywne granie na realnym koncie to zapraszam tutaj http://forex-nawigator.biz/forum/tgv-ja ... 25939.html

wiesieklitwa
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2010, 15:13

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: wiesieklitwa »

Sporti co u ciebie załozyles REAL

sportii
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:39

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: sportii »

Jeszcze nie, miałem przerwę od FX w grudniu wymuszoną sprawami zdrowotnymi oraz zamykaniem różnych projektów którymi się zajmuję zawodowo. Prawdę mówiąc to dopiero teraz się trochę uspokoiło i mogę małymi krokami dokończyć testy na demo no i ew. myśleć o starcie w realu.
nigdy nie jest tak źle aby nie mogło być gorzej, nigdy nie jest tak dobrze aby nie mogło być lepiej

MalayTiger
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2015, 21:30

Re: Spekulacja na 2000PLN dziennie

Nieprzeczytany post autor: MalayTiger »

Cześć.
Mam jedno pytanie. Co robisz w sytuacji gdy tragicznie wejdziesz w pozycję i ani nie ma opcji na zakładany zysk, ani nie ciągnie do MC :wink: tzn wykres leci w prawo i od kilku godzin nie ma żadnych ruchów w górę czy w dół...
Kisisz taki trejd i czekasz co się stanie czy zamykasz z palca z niewielką stratą i polujesz na koljny sygnał?
"gram" podobnie tzn dużym lotem by łapać kilka pipsów ale czasem zdaża mi się wchodzić strasznie z doopy :evil:

ODPOWIEDZ